TOP Credit
от 95 днів
Процентна ставка 1.9%ставка на перший кредит 1.9%повторный кредит
3 000 Перший кредит,
15 000 повторный кредит.
top credit топ кредит
Рейтинг 4.9/5 Oснован на 6 отзывов пользователей.
Кредит онлайн на будь-яку банківську карту України

Топ Кредит відгуки та вся інформація про компанію

0 800 210 177
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
1.9 - 1.9% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
от 95 днів
Вік позичальника
від 18 до 70 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Зміст:

 1. TOP Credit: взяти кредит онлайн тепер легко!
 2. Плюси і мінуси позик онлайн в TOP Credit

Плюси:

 • Лояльні умови для постійних клієнтів;
 • можливість отримання кредитних коштів готівкою у відділенні компанії або перекладом на банківську картку;
 • офіси організації розташовані в багатьох містах України, тому взяти гроші в борг можна як в Києві, так і в інших містах країни, так само є можливість оформити позику онлайн;
 • мінімальний комплект документів;
 • безкоштовне розгляд заявки

Мінуси:

 • невелика сума першого кредиту - до 200 грн. ;
 • незручна система продовження кредиту, не можна відкласти позику на 3-4 дні, тільки на 10 днів;
 • немає онлайн чату для підтримки клієнтів;
 • на сайті мало інформації в розділі "Питання / Відповіді";
 • оформити кредит можна тільки за місцем прописки.

Додаткова інформація:

 • Різні варіанти погашення: внесення готівки до кас відділень «ТОП Кредит», термінали самообслуговування, банківські каси на поточний рахунок компанії.
 • Можливість продовження кредиту: Можливо. Ф-ція пролонгації, максимальний період 10 днів.
 • Вартість продовження кредиту (% за продовження): Сума нарахованої комісії на тіло кредиту
 • Можливість перерахунку суми при достроковому погашенні кредиту: Можливо
 • Можливість часткового погашення кредиту: Можливо

TOP Credit: взяти кредит онлайн тепер легко!

Перші відділення TOP Credit відкрилися ще в 2014 році. З тих пір ця компанія займає лідируючі позиції в сфері швидких кредитів. ТОП Кредит працює виключно через інтернет і є одним з кращих рішень, коли потрібно взяти кредит.

Хто може отримати гроші в борг?

Отримати онлайн кредит у цього кредитора можуть тільки громадяни України від 18 до 70 років. Для цього необхідно мати при собі український паспорт, ІПН, а також картку будь-якого українського банку. Крім цього вам знадобиться особистий телефон для реєстрації, а також номери друзів або родичів для підтвердження вашої особистості. Отримати онлайн займ можуть навіть люди без офіційного працевлаштування та безробітні.

Умови онлайн кредиту

Максимальна сума, на яку можна взяти позику, становить 15000 гривень, проте для відкриття цієї суми потрібно успішно повернути п'ять інших позик на 3000, 5000, 7000, 9000 і 12000 грн. Відповідно, ви не зможете взяти кредит більше 3000 грн, якщо обслуговуєтеся там вперше.

Процентна ставка становить 1.9% на добу. Якщо ви не встигаєте повернути його вчасно, то ви можете продовжити його на необмежений термін (за умови сплати всіх відсотків). Ви також можете достроково погасити кредит без комісії і отримати перерахунок. Мікропозики онлайн видаються на будь-які цілі.

Для отримання грошей вам необхідно зареєструватися на сайті за допомогою мобільного телефону, а також фотографії чи скан особистих документів. Після цього вам необхідно почекати кілька хвилин, поки буде прийматися рішення про схвалення позики. Після цього залишиться тільки підтвердити кредитний договір в своєму особистому кабінеті і гроші онлайн будуть переведені вам на картку.

Плюси і мінуси позик онлайн в TOP Credit

Рішення вибрати для кредитування компанію ТОП Кредит має очевидні плюси.Всі кредитні операції можна провести в режимі онлайн, з мінімальним пакетом документів. Постійні клієнти отримують різні бонуси, а також більш високу суму кредитування. При цьому позика видається під відносно низький для мікрофінансової організації відсоток і має широкі можливості для продовження.

До недоліків можна віднести в першу чергу те, що взяти кредит онлайн можна тільки за місцем прописки, а також відсутність онлайн чату для підтримки клієнтів, що може бути дуже незручно, особливо з огляду на той факт, що фірма працює виключно через інтернет.

Взяти позику
Оцініть сервіс TOP Credit
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про TOP Credit
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про TOP Credit
user-avatar
Взял тут кредит на сумму 5500 гривен, чтобы купить себе новую хорошую газовую печь, так как предыдущая вышла из строя, когда ей исполнилось сорок лет. :) Кредит здесь быстро и без проблем был оформлен, так что я остался доволен. Адекватная процентная ставка, хорошее обслуживание, деньги поступают на карту сразу же, поэтому говорить про минусы не приходится.
user-avatar
Обращалась сюда за кредитом уже несколько раз. Последний раз брала 6000. Трудностей при оформлении не возникало ни разу, нужен только паспорт и идентификационный код. После оформления сразу получила деньги на карту. Закрывала кредит также как и открывала - онлайн. Процентная ставка, конечно, не маленькая, но оформить очень просто, есть бесплатная консультация, никаких скрытых платежей.
user-avatar
Брала здесь 5000грн в кредит полгода назад. Заявку на кредит оформила быстро, в течении нескольких минут, нужен только паспорт, данные с места работы не требовали. После одобрения деньги моментально пришли на карту. Деньги можно вернуть в любое время, можно продлить, я оплатила вовремя, не продолжала. Процентная ставка, 1.9, такая же приблизительно и в других компаниях. Проблем не возникало. При надобности буду обращаться.
user-avatar
Решил взять кредит чтобы доделать ремонт в квартире. Заявку подал в несколько МФО с примерно одинаковыми условиями. Первыми её одобрили в "Top-kredit". Оформление заняло немного времени и с документов понадобились только паспорт и налоговый номер. Деньги на карту зачислили быстро, кредит вернул на два дня раньше срока, всё отлично. Рекомендую.
user-avatar
Подал заявку на оформление кредита на 4000 гривен, одобрили быстро. Деньги на карту перечислили сразу после подписания договора, всё понятно и просто. Оплатил во время, проблем никаких. Рекомендую!
user-avatar
В начале мая случилась неприятность и сломалась стиральная машина, которая мною активно использовалась. В тот момент времени не было лишних 3 тысяч гривен на ремонт, а делать нужно. Поэтому посмотрев в интернете различные варианты, обратилась сюда. Мне понравились понятные и адекватные условия. Средства вернула в указанный срок, проблем не возникло.
user-avatar
Что здесь понравилось, так это минимум документов для получения кредита. Нужны только лишь паспорт, ИНН, ну и чтобы был открыт счет в одном из отечественных банков. Никаких тебе справок о доходах и поручителей. По времени вся эта процедура у меня заняла минут 20, не больше. Процент хоть и больше чем в банке, но вполне считаю приемлемый, особенно если берешь деньги ненадолго, а к примеру на месяц.
user-avatar
Нужны были срочно деньги на стоматолога, в интернете из разных вариантов обратил внимание на TOP Credit, условия у них неплохие, ну и плюс проценты берут сравнительно небольшие. Кредит на 3000 гривен мне одобрили буквально в течение получаса, из документов понадобились лишь паспорт и ИНН. Взял на месяц, вернул уже через две недели. В принципе, быстро, удобно и без особого головняка. Рекомендую.
user-avatar
На самом деле TOP Credit хороший и удобный сервис. Обратилась в МФО, потому что мне срочно понадобились 4500 гривен и в банке я бы так быстро кредит не получила. Процентная ставка вполне адекватная, ниже чем в других МФО. Для оформления кредита документов много не понадобилось, после одобрения заявки деньги практически сразу пришли мне на банковскую карту.
user-avatar
Обращалась сюда какое-то время назад, когда понадобились деньги. Была скептически настроена к такому роду организациям, но все оказалось не так уж плохо. Заявку приняли быстро и перекинули деньги на карточку. Займ брала на месяц, процент начислили минимальный. Отдала через 3 недели без особых финансовых потерь. В общем, МФО это рекомендую. Если вдруг что, обращусь ещё
user-avatar
Сервис TOP Credit оцениваю крайне положительно. Вот на днях оформил кредит на сумму пять тысяч гривен. Никаких проблем, шустро всё было оформлено, у меня жалоб нет, так что порядок, можно спокойно сюда обращаться. Мне еще понравилась адекватная процентная ставка, что сейчас встречается не так уж часто, если мы говорим про сервисы быстрого онлайн-кредитования.
user-avatar
Неплохая МФО. Не думала, что обращусь когда-то, но обстоятельства вынудили. Перед банком много преимуществ: оформление заявки и ее одобрение намного быстрее, да и деньги сразу скидывают на карточку. В банке бы это заняло намного больше времени. Процент довольно лояльный, займ вернула практически без финансовых потерь для себя. Хороший сервис, кому срочно нужны деньги - рекомендую
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику