OTPbank кредитний сервіс «Скибочка»

0444900500
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Залишити вiдгук
Процентна ставка
0,00001 - 36% на рік
Сумма займа
1 500 - 50 000 грн
Термін
6-24 міс.
Вік позичальника
від 25 до 60 років
Спосіб отримання
готівкою

Зміст:

 1. Переваги кредитного сервісу «Скибочка»
 2. Вимоги кредиту «Скибочка»
 3. Погашення кредиту «Скибочка»

ОТП Банк - один з найбільших і надійних банків України. У нашому банку ви можете скористатися різними фінансовими послугами, які надаються як приватним, так і корпоративним клієнтам. З 1998 року ми пропонуємо українським клієнтам послуги найвищої якості. Наш пріоритет - обслуговування за європейськими стандартами якості.

Займаючи лідируючі позиції в своїй сфері, ОТП Банк постійно розвивається. Ми поєднуємо стабільність і відповідальність з інноваціями і безперервним рухом вперед.

Протягом історії банку саме кредитування завжди було затребуваною послугою. З'являлися нові кредитні пропозиції. Зараз кожен споживач може взяти кредит в ОТП Банк на найбільш вигідних умовах. Є можливість вибрати саме такий кредит, який задовольнить вимогам кожного.

Як і інші банки, ОТП Банк надає кредит онлайн. Для того щоб взяти кредит в ОТП Банк тепер досить залишити онлайн заявку. Наш банк постійно поліпшується і піклується про клієнтів!

В даний момент ОТП Банк ввів нову актуальну кредитну пропозицію - кредитний сервіс «Скибочка».

Переваги кредитного сервісу «Скибочка»

Даний кредитний сервіс дозволить вам взяти будь-який товар в партнерській мережі Ельдорадо в розстрочку і здійснювати виплати до року рівними частинами. Ви вибираєте розмір і кількість виплат.

З нашим сервісом розстрочка безвідсоткова при покупках до 50 000 грн. Тепер всі необхідні і бажані товари ви зможете купити вигідно і оплатити зручним для вас способом.

Кредитний сервіс «Скибочка» володіє такими безсумнівними перевагами, як:

 • нульова комісія на послугу при погашенні своєю карткою;
 • ніяких документів;
 • швидка активація послуги по дзвінку;
 • погашення рівними частками до 365 днів.

Переваги кредитного сервісу «Скибочка»

З сервісом «Скибочка» ви можете здійснювати необмежену кількість будь-яких покупок в рамках ліміту діючої кредитної картки. Розрахунковий період залишиться таким же, який встановлений в кредитній лінії.

Розмір ліміту по розстрочці через «Скибочку» складе до 70% від суми, яка встановлена ​​в вашому кредитному ліміті, враховуючи використані кредитні кошти. Сума не може перевищувати 50 000 грн. Таким чином, якщо, наприклад, ваш кредитний ліміт дорівнює 70 000 грн, то сумою ліміту для «Скибочки» буде: 49 000 грн.

Клієнт сам вибирає оптимальну кількість платежів. Є можливість внести оплату за товар частинами 6, 10, 14, 15, 18 разів або навіть 24 рази. При цьому відсоток по користуванню «Скібочкою» буде мінімальним - всього 0,00001% річних.

Ви отримуєте можливість безкоштовного користування сервісом, якщо будете поповнювати карту на необхідну суму грошей за рахунок власних коштів. У разі, якщо ви погашаєте щомісячний платіж, використовуючи кредитні кошти, необхідно сплатити комісію розміром 4,9% від суми платежу.

Вимоги кредиту «Скибочка»

Основна і єдина вимога для користування сервісом - бути власником картки Visa і MasterCard з кредитним лімітом від ОТП Банку. Таким чином, у вас буде можливість використання частини кредитної лінії на сервісі «Скибочка».

Перш за все, ви вибираєте необхідний товар. Наш партнер Ельдорадо є найбільшою мережею магазинів електроніки, цифрової і побутової техніки, де ви можете знайти товари провідних світових брендів, таких як Samsung, Sony, Lg, Asus, Bosch, Philips і так далі.

Супермаркет Ельдорадо є майже в кожному місті. Ви можете вибрати бажаний товар, прийшовши в магазин або замовивши доставку на той магазин, місце розташування якого для вас найбільш зручно.

Для того щоб мати можливість користуватися всіма перевагами кредитного сервісу «Скибочка», треба зробити лише один дзвінок в наш банк. Ліміт, необхідний для сервісу, активується співробітником банку, коли ви повідомляєте йому розмір коштів необхідних для покупки того чи іншого товару.

Активація послуги відбувається в Інформаційному центрі ОТП Банк, який доступний за номером телефону (044) -490-05-26, а також за номером (044) -290-92-36.

Співробітники банку з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, якщо такі є, і допоможуть швидко оформити сервіс «Скибочка».

Після активації послуги, ви можете зробити покупку, звернувшись до каси магазину.

З кредитним сервісом «Скибочка» здійснювати нові покупки стане вигідно і комфортно. Купуйте зараз, платіть у встановлений час.

Погашення кредиту «Скибочка»

Почавши користуватися кредитним сервісом, необхідно знати всі умови погашення заборгованості.

Щомісячний платіж по покупкам за допомогою сервісу «Скибочка» додається до вашого встановленого платежу по кредитній лінії.

Щомісяця банком відправляються повідомлення СМС, де вказані сума і термін внесення коштів по кредитній карті, також ви побачите в повідомленні суму щомісячного платежу для «Скибочки».

Така система дозволить вам стежити за регулярністю погашення заборгованості і не забути зробити платіж в строк.

Необхідно внести оплату в розмірі, який вказаний в СМС повідомленні від ОТП Банк. Якщо у вас з'явилися які-небудь питання щодо суми платежу, її можна подивитися за допомогою інтернет-банкінгу OTP Smart, а також при необхідності зателефонувати до Довідкового центру.

Для поповнення карти і погашення заборгованості можна вибрати один із зручних для вас способів.

Безкоштовні способи:

 • каса OTP Bank;
 • банкомат OTP Bank (Cash-In);
 • термінал Приват Банк.

Поповнення з комісією в 5 грн:

 • термінал самообслуговування;
 • переклад між картами на сайті ОТП Банку.

Переказ за тарифом обраних банків:

 • сервіс OTPSmart;
 • каси інших банків.

Бажано вносити щомісячну оплату за п'ять робочих днів до крайнього терміну внесення мінімального платежу. У разі несвоєчасної оплати, необхідну кількість грошових коштів спишеться з кредитного ліміту, включаючи комісію в розмірі 4,9% від суми непогашеної заборгованості.

Вносьте щомісячний платіж вчасно і користуйтеся всіма перевагами сервісу.

Україна в особі ОТП Банк надасть вам кредит за європейськими стандартами! Кредитний сервіс «Скибочка» - просто, зручно і вигідно.

Залишити вiдгук про OTPbank
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про OTPbank
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику