Українцям пенсійного віку часто нахапає грошей на великі покупки, поїздки або просто потрібні гроші до пенсії. Часто буває, що гроші потрібні терміново на харчування, ліки або лікування. Банківські організації пред'являють строгий віковий ценз, вважають за краще видавати великі кредити, довго розглядають заявку.

Для швидкого отримання грошей, хорошим варіантом стануть позики для пенсіонерів, які можна оформити в потрібний момент, в онлайн режимі.

У мікрофінансових організаціях зручно не тільки отримувати гроші, але і погашати заборгованість. Гроші нараховуються в гривнях прямо на карту. Умови до позичальників пенсійного віку в МФО більш лояльні. Будь-пенсіонер до 70 років (в деяких МФО до 65 років, 75 років) може отримати через інтернет суму від 300 до 15 000 грн.

Чим вигідні позики через МФО:

  1. Зручність. Не потрібно їхати в банк за підписанням договору. Вся процедура здійснюється повністю віддалено, гроші нараховуються на карту клієнта (це може бути соціальна, кредитна або зарплатна картка).

  2. Оперативність. Гроші перераховуються відразу після ствердної відповіді по заявці.

  3. Доступність. Вікова планка МФО вище, ніж в інших банках. отримати гроші онлайн на карту в борг можуть пенсіонери з будь-якого регіону країни.

Як оформити кредит пенсіонерам України

Щоб отримати кредит онлайн на карту, потрібно зареєструватися на МФО, позначити суму і термін, заповнити просту форму заявки:

  • вказати ПІБ;
  • ІПН, номер і серію паспорта;
  • контактні дані;
  • рівень прибутку.

Щоб отримати кредит для пенсіонерів в Україні від мікрофінансової організації не потрібно шукати поручителів або надавати заставу. Якщо у літньої людини немає в наявності власної банківської картки, ряд організацій можуть доставити гроші готівкою через кур'єра.

Крім того, деякі організації проводять пенсійні програми на пільгових умовах. Наприклад, в Mycredit'e, Манівео і CCloan'e можна оформити позики зі ставкою всього в 1%.

Отримати мікропозику можна в офісі організації готівкою за 15 хвилин, пройшовши швидке співбесіду з менеджером і уб'ю ж, забравши гроші. Такий варіант підходить тій категорії пенсіонерів, у яких немає доступу до інтернету.

Чому МФО охоче кредитують громадян від 60 років

Доступність мікропозик пенсіонерам пояснюється декількома факторами. З одного боку, це ментальність даної категорії населення. Вони не витрачають гроші безцільно, відповідально ставляться до фінансових обов'язків.

Також МФО практично завжди схвалюють заявки пенсіонерам, так як вони вважаються найбільш стабільними і фінансово стійкими позичальниками. Щомісячні виплати, без ризиків звільнення, є гарантією повернення позики.

До 70 років кредитують такі фінансові компанії: SOS CREDIT, CRTDIT UP, Манібум, CREDIT 365, КРЕДИТМАРКЕТ.

Заборгованість легко погасити в касі МФО, в касі будь-якого банку за реквізитами, через термінал самообслуговування.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Здравствуйте! Меня зовут Влада. Мне нужны деньги на лечения. Вы можете помочь или это лохотрон.?
up