Чи можна взяти кредит в 18 років без роботи або як реалізувати законне право на позику Чи можна взяти кредит в 18 років без роботи або як реалізувати законне право на позику - by , 2019-04-19
5 5stars
1
24.11.2017

Чи можна взяти кредит в 18 років без роботи або як реалізувати законне право на позику

взяти кредит в 18 років без роботи

Зміст:

  1. Кредит без довідок і поручителів з 18 років в МФО
  2. Зручність кредиту онлайн

Гучний реклама кричить про легкий кредиті без довідки про доходи та поручителів, але коли потенційний позичальник приходить у відділення банку виявляється, що його 18-річний вік і відсутність трудової книжки закриває йому доступ до банківської фінансової допомоги. Як же так, чому така несправедливість? Звідки візьметься трудовий стаж у студента очного відділення в 18 років? І де, нарешті, можна взяти кредит в 18 років без роботи.

Дійсно банківська система України побудована таким чином, що отримання кредиту стає справжнім випробуванням. Крім виснажливого збору різних довідок і ксерокопій, для кредиту великої суми грошей знадобиться довідка про середньомісячний дохід, а також гарантії повернення коштів. Всі перераховані вище пункти реалізувати в 18 років практично неможливо, проте, закон дає право подавати заявку на кредит. Подати то можна, тільки банк її не задовольнить. Результатом стане витрачений час і велике розчарування.

Поспішаймо порадувати студентів і тих, хто отримує заробітну плату «в конверті»: отримати кредит від 18 років без довідок і поручителів можна. Для цього потрібно подавати в заявку не в банк, а в мікро кредитну організацію.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перші 2 кредити під 50%
Процентна ставка
0.99 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Кредит без довідок і поручителів з 18 років в МФО

Молодих дизайнерів, програмістів, майбутніх вчених іноді хвилює питання «чи можна взяти кредит в 18 років без роботи». Нинішня економічна ситуація змушує молодь думати про своє майбутнє, тому прогресивний студентство більше часу приділяє своєму розвитку. Отримати кошти на навчальну літературу або тренінги - життєво важливе питання.

Мікро кредитні організації (МФО) відрізняються від банківських установ, перш за все тим, що їх діяльність спрямована на видачу швидких позик «дозарплати».

А також:

  • Сума міні кредиту обмежена, саме тому її видають на короткий термін.
  • Ще однією особливістю МФО є спрощена система видачі грошей. Так, щоб отримати кредит без довідок і поручителів з 18 років, досить лише заповнити онлайн заявку без будь-яких документів.
  • Сума може надходити на картковий рахунок, також деякі МФО надають безкоштовну послугу доставки грошей за вказаною адресою.
  • Позичальники можуть користуватися послугами реструктуризації або відстрочення платежу в випадку втрати роботи або працездатності.
  • Мікропозик без довідок і поручителів з 18 років допомагає виправити неідеальну КС.

Зручність кредиту онлайн

Студентство - то час, коли кар'єрне зростання особистості тільки починається. Саме в цей період важливо не упустити свій шанс. А часом для його реалізації потрібні гроші. отримати гроші онлайн на картку від 18 років без довідок і поручителів дозволяє проста послуга онлайн кредитування в МФО. Не витрачайте час на пошуки надійної мікро фінансової компанії, користуйтеся перевіреної базою нашого сервісу.

Для отримання позики вже сьогодні, заповніть коротку форму заявки на відповідній сторінці. Заповнюйте поля вдумливо, вказуючи лише достовірну інформацію про себе. Рішення про видачу кредиту приймається практично миттєво, тому у вас буде унікальна можливість невідкладно вирішити свої фінансові проблеми.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
user-avatar
user-avatar
Взяти кошти в кредит без відмови
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику