Взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Більшість, хто вирішив взяти кредит, починають переживати, а що буде питати менеджер на відділенні, чи буде він дзвонити родичам і на роботу і що потрібно відповідати на питання? Однозначної ради, як потрібно себе вести і що потрібно відповідати - ні. Але ось кредит з поганою кредитною історією взяти буде складно і це факт.

В першу чергу будь-який банк або інша кредитна компанія звертають увагу на те, як платив за договором клієнт раніше, як часто допускав прострочення і як швидко їх виплачував. Тому кредитування з поганою кредитною історією може викликати ряд труднощів, а час може бути просто даремно витрачено.

Що робити, якщо у клієнта раніше були прострочення, а зараз знову потрібно оформити займ? Спробувати звернутися не в банк, а в іншу фінансову установу, наприклад, в онлайн-сервіси. Кредити онлайн з поганою кредитною історією взяти можна набагато легше і, головне, швидше. На оформлення угоди, наприклад, на сайті Майкредіт, часу піде не більше 10-20 хвилин. Подібні онлайн-сервіси по-іншому оцінюють ризики роботи з клієнтами, так як кредитують на невеликі суми і на короткий термін (не більше 35 днів без урахування пролонгації), в той час як банки не зацікавлені в таких короткострокових угодах і пропонують взяти ті ж суми (3000-10000 грн) на термін від 3-6 місяців.

Кредит з поганою кредитною історією України в банку ще можуть спробувати отримати клієнти, які кілька років були його клієнтами (брали кредити, мали депозит або карту). У таких випадках банки готові йти на поступки і запропонувати компроміс. Новим же клієнтам кредити з поганою кредитною історією України отримати буде вкрай складно.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією

Якщо ви сумніваєтеся, що заявка буде схвалена і що у співробітників банку можуть виникнути будь-які питання, варто розглянути альтернативні банку варіанти, де взяти кредит з поганою кредитною історією. Дуже неприємна ситуація, коли клієнт звертається в банк з надією отримати гроші, представляє весь необхідний пакет документів, на збори якого витратив достатнього багато часу і сил, повідомив родичів і колег, що їм можливо будуть дзвонити з банків і в результаті отримує відмову. Але ж така ситуація може повторюватися від банку до банку і немає гарантії і впевненості, де можна взяти кредит з поганою кредитною історією.

У 2017 році в Україні отримати кредит з поганою кредитною історією можливо:

  1. У ломбардах. Ломбарди - не завжди вигідно, тому що щоб взяти кожен раз грошей, потрібно надати в заставу майно. Це може бути що завгодно: техніка, мобільний телефон, телевізор, холодильник, шуба, годинник, автомобіль і т.п. Але будь-яке майно буде оцінено по вартість набагато нижча за ринкову.

  2. Позичити гроші у родичів або знайомих. Доак взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні у знайомих? Потрібно скласти розписку. Зі знайомими легше домовитися про вигідні умови, але грошей може не виявитися або якщо і буде, то не вся сума. А це відтягує час на вирішення проблеми.

  3. Онлайн-сервіси. Тут взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією - найбільш оптимальний варіант, тому що це швидко, зручно, вигідно і практично без відмови - більше 70% клієнтів отримують схвалення за заявкою.

Онлайн-сервіси дають можливість взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві і в усій Україні навіть не виходячи з дому - ви просто заходите на сайт і подаєте заявку. Після заповнення анкети гроші зараховуються на картку протягом максимум 40 хвилин, при цьому більшість сервісів навіть не дзвонять контактним особам. Оформити кредит з поганою кредитною історією України в Інтернеті можуть безробітні, студенти та навіть пенсіонери - ні місце роботи, ні стаж в більшості випадків на схвалення заявки не впливають.

Терміново взяти кредит з поганою кредитною історією України можливо з мінімальним пакетом документів - паспорт, ІПН (іноді потрібно надати сканкопію або фото з паспортом в руках). Сайти сервісів працюють просто і зрозуміло - на кожному кроці клієнта очікують підказки, які допоможуть пройти до наступного етапу.

Крім вигідних умов, сервіси пропонують системи лояльності, завдяки яким клієнт може скористатися спеціальними бонусами, знижками, а також стати учасником розіграшу різних призів.

Банки які дають кредит з поганою кредитною історією

Отримати гроші в борг готівкою в банку, якщо раніше були прострочення - неможливо. Видача кредитних грошей готівкою - найбільші ризики для банку. А ось отримати техніку в розстрочку - простіше. Більшість розстрочок перевіряється скорингової системою, коли інформацію про клієнта перевіряє банківська система автоматично, без втручання співробітників.

Банки які дають кредит з поганою кредитною історією (можна спробувати взяти техніку в розстрочку):

  • Альфа-Банк;
  • ОТП;
  • Укрсиббанк;
  • ПУМБ;
  • ПриватБанк.

Зазначені банки дають кредит з поганою кредитною історією готові кредитувати тих, у кого раніше були прострочення, але на невеликі суми - не більше 15000 грн.

Тому якщо відповіді на питання:«Вякому банку можна отримати кредит з поганою кредитною історією?»Так і не знайдений, можна спробувати взяти розстрочку, а після просто продати техніку. Тоді краще звернути увагу на популярні моделі ноутбуків і мобільних телефонів і подбати про отримання гарантійного талона.

В якому банку можна взяти кредит з поганою кредитною історією для клієнтів, які завжди все платили справно, але колись допустили прострочення і тепер шанси на схвалення заявки стали менше? У такому випадку варто звернутися в банк, клієнтом якого ви завжди були і просто обговорити ситуацію з менеджером - в більшості випадків кредитор йде на компроміс.

Важливо знати, який банк дає кредит з поганою кредитною історією України, але тільки в тому випадку, якщо потрібна техніка в розстрочку. Якщо суми до 10000 грн буде достатньо і часу багато немає, краще звернути за позикою онлайн і бути впевненим в тому, що навіть не дивлячись на минулі прострочення, заявка буде схвалена.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Взять деньги на карту
Помогите пожалуйста, нужно 30000т на погашение микрозаймов. Возьму под проценты. Отзовитесь люди добрые.
Срочно нужно 40000 тис. чтоби погасить микрозайми и платить один кредит
Допоможіть взяти кредит
Допоможіть, потрібно 32 тис грн на МикроЗайми. Банки відмовляють.
Допоможіть, потрібно 50 тис грн на МикроЗайми. Банки відмовляють
Здравствуйте мне нужен кредит или кредитная-карта.
Помогите!Очень надо перекрыть микрозаймы.Нужно 40000 Банки отказывают,а проценты растут Буду очень благодарна за помощ
Доброго дня срочно потрібно погасити мікропозики сім'я хворіе грошей невистачае проценти ростуть допоможіть будь ласка
Где можно взять 60 000 грн что бы закрыть все микрозаймы. И платить один кредит
Здравствуйте. Где я могу получить кредит. У меня плохая история. Мне очень нужна не большая сумма.
Здравствуйте,срочно нужны деньги нс закрытие микрозаймов,хочю закрыть и платить один кредит,а не выплачивать только проценты
нужно очень кредит 15000 но плохая история кредитное,помогите надо погосить микрозаймы
До зарплаты
Доброго дня!Мене звати Ірина,у мене на данний час в житті слалась дуже не легка ситуація,і мені дуже потрібні зараз гоші,я захворіла і на данний момент вже до двох тижнів як непрацюю.мені терміново потрібні гроші але інші банки відмовляють,я звертаюсь до вас в дуже великому відчаї і із надією що ви мені допоможете в цьому.Дякую з повагою Ірина!
Нужни деньги
up