Взяти кредит з поганою кредитною історією Взяти кредит з поганою кредитною історією - by , 2019-08-14
5 5stars
2
31.12.2017

Взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Зміст:

  1. Де взяти кредит з поганою кредитною історією
  2. Банки які дають кредит з поганою кредитною історією

Більшість, хто вирішив взяти кредит, починають переживати, а що буде питати менеджер на відділенні, чи буде він дзвонити родичам і на роботу і що потрібно відповідати на питання? Однозначної ради, як потрібно себе вести і що потрібно відповідати - ні. Але ось кредит з поганою кредитною історією взяти буде складно і це факт.

В першу чергу будь-який банк або інша кредитна компанія звертають увагу на те, як платив за договором клієнт раніше, як часто допускав прострочення і як швидко їх виплачував. Тому кредитування з поганою кредитною історією може викликати ряд труднощів, а час може бути просто даремно витрачено.

Що робити, якщо у клієнта раніше були прострочення, а зараз знову потрібно оформити займ? Спробувати звернутися не в банк, а в іншу фінансову установу, наприклад, в онлайн-сервіси. Кредити онлайн з поганою кредитною історією взяти можна набагато легше і, головне, швидше. На оформлення угоди, наприклад, на сайті Майкредіт, часу піде не більше 10-20 хвилин. Подібні онлайн-сервіси по-іншому оцінюють ризики роботи з клієнтами, так як кредитують на невеликі суми і на короткий термін (не більше 35 днів без урахування пролонгації), в той час як банки не зацікавлені в таких короткострокових угодах і пропонують взяти ті ж суми (3000-10000 грн) на термін від 3-6 місяців.

Кредит з поганою кредитною історією України в банку ще можуть спробувати отримати клієнти, які кілька років були його клієнтами (брали кредити, мали депозит або картку). У таких випадках банки готові йти на поступки і запропонувати компроміс. Новим же клієнтам кредити з поганою кредитною історією України отримати буде вкрай складно.

Перший кредит під 0,01%
Процентна ставка
0,01 - 1,9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Отримайте кредит та вигравайте Samsung Smart TV !
Процентна ставка
0.01 - 1.79% на день
Сума позики
7 000 - 30 000 грн
Термін
1-60 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Приведи друга - отримайте по 200 грн
Процентна ставка
0.01 - 1.62% на день
Сума позики
2 500 - 15 000 грн
Термін
7 - 65 днів
Вік позичальника
від 18 до 75 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кредит під 0,01% для всіх
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Де взяти кредит з поганою кредитною історією

Якщо ви сумніваєтеся, що заявка буде схвалена і що у співробітників банку можуть виникнути будь-які питання, варто розглянути альтернативні банку варіанти, де взяти кредит з поганою кредитною історією. Дуже неприємна ситуація, коли клієнт звертається в банк з надією отримати гроші, представляє весь необхідний пакет документів, на збори якого витратив достатнього багато часу і сил, повідомив родичів і колег, що їм можливо будуть дзвонити з банків і в результаті отримує відмову. Але ж така ситуація може повторюватися від банку до банку і немає гарантії і впевненості, де можна взяти кредит з поганою кредитною історією.

У 2017 році в Україні отримати кредит з поганою кредитною історією можливо:

  1. У ломбардах. Ломбарди - не завжди вигідно, тому що щоб взяти кожен раз грошей, потрібно надати в заставу майно. Це може бути що завгодно: техніка, мобільний телефон, телевізор, холодильник, шуба, годинник, автомобіль і т.п. Але будь-яке майно буде оцінено по вартість набагато нижча за ринкову.
  2. Позичити гроші у родичів або знайомих. Доак взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні у знайомих? Потрібно скласти розписку. Зі знайомими легше домовитися про вигідні умови, але грошей може не виявитися або якщо і буде, то не вся сума. А це відтягує час на вирішення проблеми.
  3. Онлайн-сервіси. Тут взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією - найбільш оптимальний варіант, тому що це швидко, зручно, вигідно і практично без відмови - більше 70% клієнтів отримують схвалення за заявкою.

Онлайн-сервіси дають можливість взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві і в усій Україні навіть не виходячи з дому - ви просто заходите на сайт і подаєте заявку. Після заповнення анкети гроші зараховуються на картку протягом максимум 40 хвилин, при цьому більшість сервісів навіть не дзвонять контактним особам. Оформити кредит з поганою кредитною історією України в Інтернеті можуть безробітні, студенти та навіть пенсіонери - ні місце роботи, ні стаж в більшості випадків на схвалення заявки не впливають.

Терміново взяти кредит з поганою кредитною історією України можливо з мінімальним пакетом документів - паспорт, ІПН (іноді потрібно надати сканкопію або фото з паспортом в руках). Сайти сервісів працюють просто і зрозуміло - на кожному кроці клієнта очікують підказки, які допоможуть пройти до наступного етапу.

Крім вигідних умов, сервіси пропонують системи лояльності, завдяки яким клієнт може скористатися спеціальними бонусами, знижками, а також стати учасником розіграшу різних призів.

Банки які дають кредит з поганою кредитною історією

Отримати гроші в борг готівкою в банку, якщо раніше були прострочення - неможливо. Видача кредитних грошей готівкою - найбільші ризики для банку. А ось отримати техніку в розстрочку - простіше. Більшість розстрочок перевіряється скорингової системою, коли інформацію про клієнта перевіряє банківська система автоматично, без втручання співробітників.

Банки які дають кредит з поганою кредитною історією (можна спробувати взяти техніку в розстрочку):

  • Альфа-Банк;
  • ОТП;
  • Укрсиббанк;
  • ПУМБ;
  • ПриватБанк.

Зазначені банки дають кредит з поганою кредитною історією готові кредитувати тих, у кого раніше були прострочення, але на невеликі суми - не більше 15000 грн.

Тому якщо відповіді на питання:«Вякому банку можна отримати кредит з поганою кредитною історією?»Так і не знайдений, можна спробувати взяти розстрочку, а після просто продати техніку. Тоді краще звернути увагу на популярні моделі ноутбуків і мобільних телефонів і подбати про отримання гарантійного талона.

В якому банку можна взяти кредит з поганою кредитною історією для клієнтів, які завжди все платили справно, але колись допустили прострочення і тепер шанси на схвалення заявки стали менше? У такому випадку варто звернутися в банк, клієнтом якого ви завжди були і просто обговорити ситуацію з менеджером - в більшості випадків кредитор йде на компроміс.

Важливо знати, який банк дає кредит з поганою кредитною історією України, але тільки в тому випадку, якщо потрібна техніка в розстрочку. Якщо суми до 10000 грн буде достатньо і часу багато немає, краще звернути за позикою онлайн і бути впевненим в тому, що навіть не дивлячись на минулі прострочення, заявка буде схвалена.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
user-avatar
Крик душы стаю на краю пропости жыть или умереть брала деньги для пасения мамы сейчас в яме помогите ради всего светова у моляю 35000
user-avatar
Хотів би взяяти три тисячі гривнів
user-avatar
Срочно нужно погасить микрозаймы,уже в чорном списке,помогите пожайлуста.100000грн.в Украине.0509293956
user-avatar
Срочно очень срочно нада хоть немного денег,у меня троє деток и я одна,займи недают так как я нахожусь в дикрете
user-avatar
Люди прошу помощи очень нужна погасить все микрозаимы 60000. Кто может помочь. Хочу платить только в один банк.
user-avatar
Помогите пожалуйста, нужно 30000т на погашение микрозаймов. Возьму под проценты. Отзовитесь люди добрые.
user-avatar
Срочно нужно 40000 тис. чтоби погасить микрозайми и платить один кредит
user-avatar
Допоможіть взяти кредит
user-avatar
Допоможіть, потрібно 32 тис грн на МикроЗайми. Банки відмовляють.
user-avatar
Допоможіть, потрібно 50 тис грн на МикроЗайми. Банки відмовляють
user-avatar
Здравствуйте мне нужен кредит или кредитная-карта.
user-avatar
Помогите!Очень надо перекрыть микрозаймы.Нужно 40000 Банки отказывают,а проценты растут Буду очень благодарна за помощ
user-avatar
Доброго дня срочно потрібно погасити мікропозики сім'я хворіе грошей невистачае проценти ростуть допоможіть будь ласка
user-avatar
Где можно взять 60 000 грн что бы закрыть все микрозаймы. И платить один кредит
user-avatar
Здравствуйте. Где я могу получить кредит. У меня плохая история. Мне очень нужна не большая сумма.
user-avatar
Здравствуйте,срочно нужны деньги нс закрытие микрозаймов,хочю закрыть и платить один кредит,а не выплачивать только проценты
user-avatar
нужно очень кредит 15000 но плохая история кредитное,помогите надо погосить микрозаймы
user-avatar
До зарплаты
user-avatar
Доброго дня!Мене звати Ірина,у мене на данний час в житті слалась дуже не легка ситуація,і мені дуже потрібні зараз гоші,я захворіла і на данний момент вже до двох тижнів як непрацюю.мені терміново потрібні гроші але інші банки відмовляють,я звертаюсь до вас в дуже великому відчаї і із надією що ви мені допоможете в цьому.Дякую з повагою Ірина!
user-avatar
Нужни деньги
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику