Як взяти кредит без роботи, довідки про доходи? Як взяти кредит без роботи, довідки про доходи? - by , 2019-04-25
0
17.10.2018

Як взяти кредит без роботи, довідки про доходи?

Кредит без роботи

Зміст:

 1. Як вибрати найкращий займ на картку в Україні?
 2. Топ термінових позик на картку онлайн (рейтинг кращих МФО)

Багато громадян України, потрапляючи в складну життєву ситуацію вдаються до послуг мікрофінансових організацій. Сьогодні на просторах інтернету можна знайти масу пропозицій з різними умовами і відсотковими ставками. Щоб не витрачати багато часу на пошуки ознайомтеся з топ-10 кращих позик на moneyexpert.com.ua. Перевірені і надійні МФО гарантують вам оформлення хороших позик на банківську картку в зручний для вас час, без відвідування офісів і довгих черг. Де в Україні брати кредити онлайн, рейтинг і порівняння платформ наведені на нашому сайті.

Як вибрати найкращий займ на картку в Україні?

З появою великої кількості мікрофінансових організацій звичайним людям стало складніше визначитися з вибором. Адже, щоб охопити весь список існуючих компаній і вивчити пропозиції кожного з них потребують великі витрати часу. Зробити пошуки відповідних сервісів простіше і швидше можна зайшовши на moneyexpert.com.ua. Тут ви можете вивчити процентну ставку, терміни відразу декількох компаній, а також швидко і вигідно взяти позику в сподобалася організації.

Для вибору найбільш вигідних пропозицій зверніть увагу на наступні критерії:

 • Процентна ставка. Першим і одним з найважливіших критеріїв є відсоток за користування кредитними коштами. Хоча мікропозики передбачають підвищену ставку, вибравши найменший відсоток можна навіть заощадити.
 • Терміни повернення. Як правило, максимальний термін становить 30 днів, але пошукавши можна знайти компанії, що пропонують до 35 днів.
 • Договір. Обов'язково ознайомтеся з договором. У ньому можуть бути вказані підводні камені і додаткові комісії. Надійні сервіси виключають дані параметри.
 • Збереження особистих даних. Зверніть увагу на наявність спеціальних програм, які забезпечують збереження ваших даних. Це зменшить ймовірність використання їх третіми особами.
 • Інформаційна доступність. Реклама, сторінки в соціальних мережах і інші згадки, дають зрозуміти, що МФО здійснює свою діяльність легально і має відповідні сертифікати.
 • Повернення коштів. Розвинені сервіси надають можливість здійснити оплату прямо на своєму сайті.

Керуючись переліченими вище пунктами ви зможете уникнути неприємних ситуацій і вибрати найвигідніші умови. Етапи оформлення позики через інтернет дуже схожі в більшості організацій. Вони передбачають заповнення заявки, де ви вказуєте свої паспортні дані, ідентифікаційний код, номер банківської карти, а також деяку соціальну інформацію. Потім відбувається обробка анкети, і вже через 10-15 хвилин ви отримаєте відповідь. У разі позитивного рішення гроші зараховуються на вказаний вами рахунок моментально.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перші 2 кредити під 50%
Процентна ставка
0.99 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Для отримання кредиту онлайн необхідні:

 • Чинний паспорт громадянина України, вік якого старше 18 років. ІПН.
 • Номер рахунку або банківської карти, оформлені на ім'я позичальника.
 • Номер телефону та адресу електронної пошти.
 • Смартфон або комп'ютер з виходом в інтернет.

Завдяки швидкому розвитку ринку мікрофінансування вже сьогодні можна взяти онлайн кредит на картку за 8 хвилин і це не межа. МФО постійно вдосконалюють свою роботу.

Топ термінових позик на картку онлайн (рейтинг кращих МФО)

Кращі миттєві онлайн позики на картку без відмов наведені в списку на moneyexpert.com.ua. Рейтинг платформ онлайн-кредитування України позначається зірочкою. Скориставшись фільтрами ви зможете створити топ пропозицій, а також визначити найкращий займ онлайн 2018 роки самостійно. З'ясувати хто видає цілодобові позики на картку без відмов онлайн і вибрати найбільш довгострокову позику на кращих умовах можна на нашому сайті всього за кілька хвилин. Не витрачайте даремно час на пошуки, беріть кредит швидко і вигідно.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику