Кредитування через смс може виручити в будь-якій надзвичайній ситуації. Наприклад, при втраті гаманця, поломки автомобіля і т.д. Процедура отримання такої позики гранично проста, існують МФО, які видають sms мікропозика швидко, за 5 хвилин. Все, що потрібно від клієнта: відправити на номер кредитуючої компанії повідомлення, із зазначенням терміну та суми позики.

Через пару хвилин на номер заявника надходить повідомлення, якщо відповідь позитивна. Гроші надходять на банкову карту, відразу. Замовити таку послугу можна в будь-який день тижня, навіть вночі.

Послуга Sms позики стає доступна кожному клієнту МФО, після успішного закриття першої позики або відразу, якщо таке передбачено умовами компанії. Детальніше про цю послугу можна дізнатися на сайті тієї мікрофінансової організації, яку ви вибрали.

Таким чином, для того щоб без проблем користуватися смс кредитуванням в будь-який час, необхідно виконати підготовчі кроки:

  1. Вибрати з нашого каталогу МФО, яке надає позики через смс.

  2. Пройти реєстрацію на сайті, відкрити доступ до особистого кабінету.

  3. Для успішної реєстрації необхідно заповнити форму і прикріпити сканкопіі документів (ІПН, паспорт). В анкету необхідно вписувати точні паспортні дані та надавати правдиву інформацію.

  4. Після відправлення анкети на розгляд, поверяется мобільний номер позичальника і інформація про клієнта. МФО не звертають увагу на КІ.

Що потрібно для отримання позик через СМС

Основні вимоги до позичальника:

  • наявність паспорта;

  • повнолітній вік;

  • прописка або постійна реєстрація в Україні;

  • засоби для оперативного зв'язку (пошта, мобільний номер);

  • реквізити карти.

Після позитивної відповіді і відкриття доступу до послуги Sms гроші онлайн на карту, позичальникові для отримання грошей буде потрібно відправити на номер МФО, суму позики з доступного ліміту і термін погашення.

У деяких випадках, відповідно до умов МФО, позики через смс доступні тільки після успішного закриття першої заборгованості. Так, ви можете оформить первинний кредит на мінімальну суму в 300 грн, успішно погасити за тиждень, і надалі вільно користуватися СМС кредитуванням.

Заборгованість рекомендується погашати в установлений термін, щоб уникнути штрафних нарахувань. Погашати смс кредит також просто, як і будь-який займ від МФО. Ви можете переказати кошти через касу банку за вказаними реквізитами, заплатити самостійно в терміналі або відправити платіж через особистий кабінет.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Тем.держится38:5 вторие сутки а до з/а ище неделя!1000
Нужно 2000 грн
Пожалуйста одобрите мне кридит я честный человек мать умерает
Мне очень срочно нужны деньги ! Помогите пожалуйста
хочу взять кредит
хочу взяты кредит
up