Скільки коштує ремонт квартири своїми руками

ремонт квартири своїми руками фото

Відремонтувати житлове приміщення - це справа не тільки копітка, але і витратна. Поліпшення умов проживання часто є не примхою, а необхідністю. Замінити сантехніку, переклеїти старі шпалери, оновити меблі - на все потрібні гроші. Якщо власних накопичень не вистачає, а звертатися до родичів немає бажання, можна отримати кредит через інтернет. Споживче кредитування нецільового призначення дозволяє взяти гроші на ремонт своїми руками рівно стільки, скільки потрібно.

Всупереч думці, що склалася, ремонт в кредит робити набагато зручніше, простіше і швидше, ніж розтягувати цей процес роками, збираючи гроші, у всьому собі відмовляючи. отримавши кредитні гроші на картку, ви зможете відразу почати роботу і вже через пару тижнів або місяць жити в красивих комфортних умовах. У підсумку, ніяких кімнат, заставлених будівельними матеріалами, обдертих стін.

Ремонт квартири своїми руками з чого почати? Все залежить від типу робіт - косметичні або капітальні. Якщо мова йде, про перший варіант, то поклейка нових шпалер, шпаклівка стін або монтаж ламінату можна зробити самостійно, не витрачаючи гроші на роботу фахівця. Завжди можна подивитися відео уроки в інтернеті, покликати на допомогу друга або родича.

Де швидко дістати гроші на ремонт, без застави і довідки, що підтверджує дохід?

Інтернет-ресурси, що кредитують населення на різні потреби, дозволяють всім українцям, які досягли повноліття, отримати гроші на карту в день відправлення заявки. Переваги отримання грошей через сервіс мікрофінансової організації:

  • можливість оформлення з усіх куточків країни, так як вся процедура проводиться через інтернет;

  • мінімальні вимоги до пакету документів (ІПН, паспорт);

  • швидкий розгляд заявки (рішення про видачу коштів приймається моментально);

  • кошти уб'ю ж переводяться на карту;

  • можливість отримати до 10 000 гривень, не маючи довідки з місця роботи;

  • можливість продовження позики.

Управляти коштами зручно через особистий кабінет. Головні умови: правильно вказати паспортні дані і верифікувати карту. Стані кредитного рейтингу не впливає на рішення від МФО.

Точну суму грошей, скільки буде потрібно на ремонт в квартирі своїми руками, назвати не можна. Все залежить від габаритів приміщення і типу робіт. Прорахувати її можна самостійно. Наприклад, якщо ви хочете оновити стіни, вам досить знати вартість інструментів, клею, шпаклівки т самих шпалер. Якщо потрібно капремонт, то суму всіх робіт може назвати виконроб.

Після того як ви дізналися вартість, можна приступати до процедури оформлення. Отримати мікрозайм на ремонтні потреби можуть практично все, у кого є паспорт (український). Необхідно зайти на сайт компанії, вказати бажану суму і термін, і подати заявку. Гроші переводяться відразу ж після позитивного рішення. Після успішного закриття першої заборгованості, кредитний ліміт можна збільшити в кілька разів.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up