У чому різниця між мікропозик і мікрокредитом

мікропозик, мікропозики, мікрокредит, мікропозик онлайн на карту

Ще кілька років тому можливості взяти кредит за 15 хвилин в Україні не існувало. Сьогодні завдяки блискавичному розвитку мікрофінансового ринку така можливість є у кожного українця, який досяг повноліття. МФО отримали величезну популярність і пропонують своїм клієнтам мікропозики і мікрокредити. Але в чому різниця, знають далеко не всі користувачі подібних послуг.

На сьогоднішній день МФО ототожнюють поняття мікропозик і мікрокредит, так як вони представляють собою одну і ту ж послугу. Таким чином можна сказати, що мікропозики - це грошові кошти надаються позичальникові під відсотки на певний термін, без документів, що підтверджують платоспроможність і надання поручителів яких застав. Дані послуги мають ряд переваг в порівнянні з кредитними продуктами звичайних фінансових структур:

  • Терміновість. Отримання коштів відбувається миттєво, при позитивному результаті після відправлення заявки.
  • Доступність. Клієнтами МФО можуть стати всі бажаючі громадяни України, які досягли повноліття, включаючи студентів, людей пенсійного віку, безробітних та осіб із зіпсованою кредитною історією.
  • Цілодобова робота. Сервіси працюють в режимі онлайн 24 години, 7 днів на тиждень.
  • Мінімальний пакет документів. Буде потрібно паспорт, ідентифікаційний код, номер банківської карти і телефону.
  • Відсутність людського фактора. Всі заявки розглядаються автоматично, що значно скорочує витрати часу.
  • Послуга пролонгації. При відсутності можливості погасити кредит позичальник може скористатися послугою пролонгації, для уникнення штрафних санкцій і додаткових комісій.
  • Маленький відсоток відмов. За статистичними даними відсоток схвалення становить 90-95%.

В рамках наданого продукту нові клієнти онлайн сервісів можуть отримати від 50 до 3000 тисяч гривень під мінімальний відсоток, строком до 30 днів. Для постійних клієнтів доступна сума до 10000-15000 гривень, при цьому відсоток оплачується тільки за дні користування засобами.

Завдяки перерахованих переваг, а також лояльним умовам до позичальників, на сьогоднішній день ринок мікрофінансування наповнений компаніями, готовими надати мікропозик онлайн на карту в будь-який час доби, без довідок з місця роботи і застав. Щоб отримати бажані кошти досить:

  • Вибрати МФО. Краще ознайомитися з вимогами та умовами декількох сервісів, для цього скористайтеся сайтами, які надають список з декількох компаній. Таким чином ви зможете швидко визначитися з вибором.
  • Заповніть заявку на вподобаному вам сайті і вкажіть необхідну суму, терміни, а також паспортні дані, ІПН і іншу соціальну інформацію.
  • Отримайте гроші на зазначену карту або рахунок, в разі позитивного рішення. Власником карти в обов'язковому порядку повинен бути позичальник.

Таким чином можна зробити висновок, що мікропозики одні з найпопулярніших і затребуваних видів кредитування серед населення України і він об'єднує в собі відразу кілька мікрокредітних продуктів.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up