Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією Рейтинг 3.5 Oснован на 2

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Кожен раз, коли ви користуєтеся кредиткою, або оформляєте споживчу позику, інформація про це відправляється в бюро кредитних історій. Саме там зберігаються всі дані про вашу фінансової репутації, які аналізують банківські співробітники, ухвалюючи рішення про видачу вам нових позик.

Якщо на вашому рахунку є кілька тривалих прострочень або судові розгляди з колекторами, то отримати навіть самий маленький кредит може бути дуже і дуже складно. Крім цього, на вашу фінансову репутацію побічно впливають судимості у кримінальних злочинів, борги з аліментів або наявність боржників серед близьких родичів.

Зіпсувати кредитну історію досить легко, а ось виправити - складно. Саме тому більшість людей, яким не пощастило потрапити в опалу у банків, дуже довго не можуть взяти нові мікропозики навіть на невеликі суми.

У той же час, в інтернеті часто можна зустріти пропозиції з розряду «допоможу взяти позику» або «допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією». Що ж ховається за цими оголошеннями, і чи варто їм довіряти? Давайте розбиратися!

Кредитні брокери

кредитні брокери виступають посередниками між банками і позичальниками. Їхня допомога є здебільшого консультативної та виглядає наступним чином:

  1. Брокер обговорює з вами ваше фінансове становище, після чого пропонує свою ставку, яка може становити від 2 до 20% від суми кредитування. Чим гірше ваша кредитна історія, тим вище буде ставка, адже в цьому випадку робота брокера сильно ускладнюється. Більшість з них просять оплату за фактом отримання позики, однак деякі можуть працювати по передоплаті.

  2. Далі фахівець консультує вас, допомагаючи вам правильно заповнити всі документи і вибрати найбільш підходящі умови кредитування, після чого передає їх в банк.

Робота з кредитними брокерами може бути досить корисною, але має істотні недоліки. По-перше, вам заздалегідь доведеться брати позику на більшу суму з урахуванням ставки консультанта. По-друге, в даній сфері працює дуже багато шахраїв, які можуть просто «трясти» гроші з довірливих клієнтів.

Приватні позики

У сучасному світі слово «лихвар» вже практично вийшло з ужитку, проте це не означає, що дана категорія кредиторів зникла. Ідея взяти «приватний» займ може стати найгіршим фінансовим рішенням у вашому житті і загрожувати різними наслідками: від кредитної кабали, до спілкування з представниками місцевого криміналітету.

Що робити?

Щоб не втрачати час і не ризикувати грошима, спілкуючись з шахраями, ми рекомендуємо вам звернутися за кредитуванням в мікрофінансову організацію. Ці компанії працюють абсолютно законно і можуть видати кредит онлайн на кару навіть тим, хто числиться в«чорному списку» боржників. Вибрати відповідного кредитора можна за допомогою нашого безкоштовного сервісу Money-Expert. Тут ви можете знайти інформацію про всі цікавлять вас мікрофінансових організаціях, а також порівняти їх, щоб вибрати найбільш оптимальну пропозицію.

Оставить оценку
 
Відгуки
  • Candy 2018-07-23 11:33:21

    Здравствуйте,   Вы финансово сжаты? Вы ищете кредит, чтобы узнать свои долги / счета? Вы ищете финансирование для создания своего бизнеса? Вы ищете финансирование для целого ряда других процессов? Вы ищете законный кредит? Устали искать кредиты и ипотечные кредиты? Вы отклонили свой банк? Или вы просто мошенничали один раз, тогда ваша финансовая травма подошла к концу. Мы предлагаем КРЕДИТЫ от $3,000 до $100,000,000.00 с процентной ставкой 2%. Мы сертифицированы и надежны. мы можем помочь вам с финансовой помощью. если это интересно, свяжитесь с нами по электронной почте: (* Личные ссуды (безопасные и необеспеченные) (* Бизнес-кредиты (безопасные и необеспеченные) Вам рекомендуется заполнить эту информацию ниже и отправить ее нам. ДЕТАЛИ ПРИМЕНЕНИЯ: ================= ============================================== * (Имя заявителя): * (Адрес: Заявитель): * (Город): * (Страна): * (Страна): * (Пол ): * (Семейное положение): * (Возраст): * (Оккупация): * (Уровень дохода): * (Сумма требуемого кредита): * (Тел): * (Мобильный): * (Продолжительность кредита): === =================================================================

  • Администратор

    Мы не рекомендуем обращаться в компании, которые просят предоплату или процент за оказание своих услуг

up