Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією - by , 2018-09-05
3.5 5stars
2

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Кожен раз, коли ви користуєтеся кредиткою, або оформляєте споживчу позику, інформація про це відправляється в бюро кредитних історій. Саме там зберігаються всі дані про вашу фінансової репутації, які аналізують банківські співробітники, ухвалюючи рішення про видачу вам нових позик.

Якщо на вашому рахунку є кілька тривалих прострочень або судові розгляди з колекторами, то отримати навіть самий маленький кредит може бути дуже і дуже складно. Крім цього, на вашу фінансову репутацію побічно впливають судимості у кримінальних злочинів, борги з аліментів або наявність боржників серед близьких родичів.

Зіпсувати кредитну історію досить легко, а ось виправити - складно. Саме тому більшість людей, яким не пощастило потрапити в опалу у банків, дуже довго не можуть взяти нові мікропозики навіть на невеликі суми.

У той же час, в інтернеті часто можна зустріти пропозиції з розряду «допоможу взяти позику» або «допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією». Що ж ховається за цими оголошеннями, і чи варто їм довіряти? Давайте розбиратися!

Кредитні брокери

кредитні брокери виступають посередниками між банками і позичальниками. Їхня допомога є здебільшого консультативної та виглядає наступним чином:

  1. Брокер обговорює з вами ваше фінансове становище, після чого пропонує свою ставку, яка може становити від 2 до 20% від суми кредитування. Чим гірше ваша кредитна історія, тим вище буде ставка, адже в цьому випадку робота брокера сильно ускладнюється. Більшість з них просять оплату за фактом отримання позики, однак деякі можуть працювати по передоплаті.

  2. Далі фахівець консультує вас, допомагаючи вам правильно заповнити всі документи і вибрати найбільш підходящі умови кредитування, після чого передає їх в банк.

Робота з кредитними брокерами може бути досить корисною, але має істотні недоліки. По-перше, вам заздалегідь доведеться брати позику на більшу суму з урахуванням ставки консультанта. По-друге, в даній сфері працює дуже багато шахраїв, які можуть просто «трясти» гроші з довірливих клієнтів.

Приватні позики

У сучасному світі слово «лихвар» вже практично вийшло з ужитку, проте це не означає, що дана категорія кредиторів зникла. Ідея взяти «приватний» займ може стати найгіршим фінансовим рішенням у вашому житті і загрожувати різними наслідками: від кредитної кабали, до спілкування з представниками місцевого криміналітету.

Що робити?

Щоб не втрачати час і не ризикувати грошима, спілкуючись з шахраями, ми рекомендуємо вам звернутися за кредитуванням в мікрофінансову організацію. Ці компанії працюють абсолютно законно і можуть видати кредит онлайн на кару навіть тим, хто числиться в«чорному списку» боржників. Вибрати відповідного кредитора можна за допомогою нашого безкоштовного сервісу Money-Expert. Тут ви можете знайти інформацію про всі цікавлять вас мікрофінансових організаціях, а також порівняти їх, щоб вибрати найбільш оптимальну пропозицію.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Здравствуйте. Нужен кредит на 80000 грн. У меня плохая кредитная история. Біли проблемі с Приват банком. Обращалась в несколько банков, получаю отказ. Деньги нужні для погашения микрозаймов. Влезла в микрозаймі и никак не могу вілезти, только влажу больше, хочу расчитатся и платить 1 кредит. Работаю не официально. Очень нужна помощь.
Здравствуйте.нужен кредит 40000гривен.нахожусь в черном списке банка.Кто может реально выдать или помочь получить без предоплат?
Здравствуйте! Я бы хотела получить кредит на погашение микрокредитов. Насобиралось их 6 шт.,....и никак не могу с них вылезти. Хочется взять один кредит и выплачивать раз в месяц и не бегать,не искать где взять денег чтобы погасить или продлить микрокредиты...В банках дают отказ...У меня есть один не закрытый микрозайм,там сумма была самого кредита 6000+% за использование кредита!!! В итоге,сейчас названивать коллектора,угрожают и требуют чтобы оплатила уже не 9000 тысяч гривен,а 60000 тысяч!!! Вот и получается,что из-за этой ситуации не могу взять в банке кредит...Очень надеюсь что Вы мне поможете! Спасибо.
Потрібен кредит 25000тис.допоможі отримати!
Здравствуйте,   Вы финансово сжаты? Вы ищете кредит, чтобы узнать свои долги / счета? Вы ищете финансирование для создания своего бизнеса? Вы ищете финансирование для целого ряда других процессов? Вы ищете законный кредит? Устали искать кредиты и ипотечные кредиты? Вы отклонили свой банк? Или вы просто мошенничали один раз, тогда ваша финансовая травма подошла к концу. Мы предлагаем КРЕДИТЫ от $3,000 до $100,000,000.00 с процентной ставкой 2%. Мы сертифицированы и надежны. мы можем помочь вам с финансовой помощью. если это интересно, свяжитесь с нами по электронной почте: (* Личные ссуды (безопасные и необеспеченные) (* Бизнес-кредиты (безопасные и необеспеченные) Вам рекомендуется заполнить эту информацию ниже и отправить ее нам. ДЕТАЛИ ПРИМЕНЕНИЯ: ================= ============================================== * (Имя заявителя): * (Адрес: Заявитель): * (Город): * (Страна): * (Страна): * (Пол ): * (Семейное положение): * (Возраст): * (Оккупация): * (Уровень дохода): * (Сумма требуемого кредита): * (Тел): * (Мобильный): * (Продолжительность кредита): === =================================================================
Мы не рекомендуем обращаться в компании, которые просят предоплату или процент за оказание своих услуг
up