Що таке перекредитування? Що таке перекредитування? - by , 2018-10-25
3.5 4stars
2

Що таке перекредитування?

перекредитування

Кожен знає, що кредити - найзручніший спосіб отримати послуги або товари саме тоді, коли вони потрібні. Сучасний ринок кредитування просто переповнений вигідними пропозиціями на всі випадки життя, від покупки нового житла, до звичайного шопінгу з подругами. Однак неправильно вибираючи умови кредитування, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що у вас немає можливості їх виплачувати.

Щоб не влазити в борги, у вас є два виходи. Перший - затягнути пасок і піти в тотальну економію. Цей спосіб підходить далеко не кожному, адже змінювати свій звичний рівень життя завжди дуже неприємно. Другий спосіб більш комфортний і полягає в перекредитування вашого боргу.

Як це працює?

Процес перекредитування неймовірно простий і полягає в тому, щоб взяти інший позику для погашення першого. Для цього вам необхідно знайти кредитора, який погодиться видати вам саме ту суму, яку ви винні банку, але вже на більш вигідних умовах. Таким чином, ви можете істотно скоротити переплату або термін виплати боргу, або і те й інше разом. Крім того, ви можете взяти один кредит на карту, для того щоб перекрити кілька, в тому числі від різних кредиторів.

Програми перекредитування, або рефінансування входять в стандартний пакет послуг багатьох банків. Однак вибираючи їх, потрібно уважно читати умови нового договору - інакше згодом може виявитися, що ваш борг став тільки більше, або ж ніяк не змінився. Саме тому потрібно враховувати не тільки процентну ставку, але і приховані комісії, а також штрафні санкції.

Найпростіше отримати рефінансування споживчої мікропозики. Для цього не потрібні ніякі документи, а сама процедура займає відносно небагато часу. А ось з великими кредитами на житло, автомобілі або бізнес буде складніше. Вам буде потрібно зібрати ту ж саму документацію, заново перезаставити майно і т.д.

Куди звертатися за перекредітованієм?

Щоб знайти банк для рефінансування боргу, вам варто звернути увагу на наступні чинники:

Кредитнийрейтинг. Один з найкращих способів визначити безпеку кредитування в тому чи іншому банку - дізнатися його кредитний рейтинг. При його розрахунку враховуються такі параметри як стресостійкість, лояльність вкладників, а також експертні оцінки.

Відгуки. Прочитавши відгуки реальних людей про роботу з тією або іншою банківською організацією, ви можете скласти більш детальну картину і краще зрозуміти, з ким ви збираєтеся мати справу.

Преса. Якщо обраний вами банк регулярно світиться в різного роду скандалах - краще обходити його стороною. Така організація в будь-який момент може оголосити себе банкрутом, або припинити роботу через судових розглядів або шахрайських схем.

Врахувавши всі ці фактори, ви зможете вибрати дійсно надійну послугу: гроші онлайн, яка допоможе вам вибратися з боргової ями без шкоди комфорту і кредитної історії.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up