Де взяти онлайн кредит без довідок і поручителів з 100% схваленням з 18 років на карту?

онлайн кредит без довідок і поручителів з 100% схваленням з 18 років на карту

За статистикою, близько 10% українців щорічно беруть кредити на різні потреби. Це дозволяє купувати різні товари і послуги, а також дозволяє вибиратися з здавалося б безвихідних фінансових складнощів. Однак традиційне кредитування в банках вже давно відоме своїми недоліками. Для отримання позики необхідно зібрати безліч різних документів - як мінімум, надати довідку про доходи. З огляду на, що майже вісім мільйонів українців працюють неофіційно, отримати цей простий документ може бути вельми непросто.

Деякі кредитори пропонують позичальникам інший варіант - знайти поручителя. Однак це простіше сказати, ніж зробити, адже навіть близьким людям не захочеться відзначати за чужі борги і виплачувати їх.

Однак головним недоліком є низький відсоток схвалення заявок, який становить 10-60% в залежності від банку. Зібравши всі документи і довідки, ви все одно можете даремно витратити час і отримати відмову через кілька днів очікування.

Якщо ви втомилися від довгого і незручне оформлення, а також постійних відмов, то вам варто звернутися в мікрофінансову організацію - ці компанії видають гроші онлайн на карту без довідок і поручителів з 100% схваленням заявки з 18 років.

Чому варто вибрати кредит в МФО?

Кредитування в мікрофінансових організаціях має 5 вигідних переваг перед банками:

1) Миттєве оформлення. На заповнення заявки і переказ коштів піде всього п'ятнадцять хвилин - ви можете отримати гроші поки обідаєте, їдете на роботу або стоїте в черзі в магазині.

2)    Всі операції проводяться в режимі онлайн. Вам не доведеться їхати в офіс кредитора, адже отримати позику можна навіть через смартфон.

3) Цілодобова робота. Багато компаній видають кредити 24 \ 7 круглий рік, дозволяючи позичальникам роздобути грошей навіть напередодні Нового року.

4) Програма лояльності. Регулярно займаю гроші в одній і тій же компанії, ви станете її постійним клієнтом і отримаєте більший кредитний ліміт, а також низьку процентну ставку.

5)    Висока ймовірність схвалення заявки. За статистикою, мікрофінансові організації схвалюють 90-95% заявок.

Навіть якщо вам відмовили в одній компанії - не впадайте у відчай. В Україні працює понад 800 мікрофінансових організацій, деякі з яких працюють навіть з «чорним списком». Щоб швидко підібрати підходящий кредит онлайн Україна, ви можете використовувати сайт Money Expert і першим дізнаватися про найвигідніші кредитні пропозиції. Тепер ви знаєте, де взяти кредит без довідок і поручителів з 100% схваленням

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
попробую
up