Оформити кредит у ПриватБанку

оформити кредит в приватбанку

Банківська система України активно намагається «впроваджувати» європейські тенденції кредитування, коли клієнт може взяти кредит швидко і без зайвих дій по процедурі оформлення (надавати багато документів, кілька разів відвідувати відділення, чекати результат розгляду заявки по кілька днів). Конкуренція серед банків досить висока і кожен хоче залучити клієнтам на свій бік. І, звичайно, клієнту цікавіше працювати з тим банком, хто може дати можливість отримати кредит за 15 хвилин.

Приватбанк - один найпопулярніших банків в Україні. Уже кілька років він не втрачає своєї позиції в ТОП-10 кращих банків України.

Особливістю системи є універсальність карти. Кожен клієнт може миттєво отримати картку для розрахунків і відкрити кредитний ліміт по ній. Коли у клієнта вже є карта і вона активно використовується протягом деякого періоду, кредит приватбанк отримати легше - співробітникам легше аналізувати інформацію про клієнта на підставі рухів коштів по рахунку.

При відкритті кредитного ліміту можна взяти кредит у ПриватБанку на покупку товару, наприклад, «Оплата частинами», коли клієнту надається можливість взяти безпроцентну розстрочку. Товар в оплату частинами отримати можна просто провівши картою через термінал в магазині - навіть документів ніяких надавати не потрібно. Система самостійно і без втручання співробітників і клієнта приймає рішення по заявці. Аналогічних продуктів серед інших банків в Україні немає.

Читайте також:

Кредитна картка Приватбанку дає можливість отримати ліміт до 50000 грн і пільговим періодом до 55 днів. При цьому за рахунком нараховуються відсотки - 7,5% річних.

Відділення Приватбанку в Україні - найбільша мережа

Взяти кредит у ПриватБанку можна подавши заявку по телефону або звернувшись до відділення особисто. Відділення банку є в кожному місті України, а інформацію про точну адресу і часу відділення можна отримати через додаток Приват24 або відвідавши сайт.

Рішення по заявці приймається максимально швидко.

Як отримати кредит в Приватбанку, якщо вже є картка? Досить просто подзвонити за телефоном гарячої лінії та подати заявку. Чинним клієнтам приватбанк оформити кредит буде простіше - рішення по заявці приймається на підставі не тільки кредитної історії, а й аналізу руху коштів по рахунку.

Читайте також:

Крім того, тільки клієнта Пріватбака мають можливість перевірити свою кредитну історію через додаток Приват24. Клієнти ж інших банків можуть це зробити на сайті Бюро кредитних історій. Отримати звіт по КІ можна тільки один раз в рік.

Також клієнти мають можливість скористатися онлайн-послугами державних сайтів, наприклад, отримати виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб або про стан майна.

Де ще завжди можна взяти кредит

Приватбанк залишається одним з найпопулярніших в Україні, тому що пропонує дійсно вигідні умови кредитування і по депозитах. Карта Привату є унікальною серед інших банків і дозволяє безперешкодно користуватися послугами платіжних систем комерційних і державних організацій.

Але якщо банк відмовив у видачі кредитних коштів, позичити потрібну суму до 10000 грн завжди можна через Інтернет на картку в онлайн-сервісі, наприклад, Бистрозайм. Сервіс в більш ніж 70% випадках не відмовляє клієнтам в заявках і дозволяє всього за 15-20 хвилин отримати позику навіть без відвідування відділень.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up