Оформити кредит у ПриватБанку Оформити кредит у ПриватБанку - by , 2019-08-14
0
28.02.2018

Оформити кредит у ПриватБанку

оформити кредит в приватбанку

Зміст:

  1. Відділення Приватбанку в Україні - найбільша мережа
  2. Де ще завжди можна взяти кредит

Банківська система України активно намагається «впроваджувати» європейські тенденції кредитування, коли клієнт може взяти кредит швидко і без зайвих дій по процедурі оформлення (надавати багато документів, кілька разів відвідувати відділення, чекати результат розгляду заявки по кілька днів). Конкуренція серед банків досить висока і кожен хоче залучити клієнтам на свій бік. І, звичайно, клієнту цікавіше працювати з тим банком, хто може дати можливість отримати кредит за 15 хвилин.

Приватбанк - один найпопулярніших банків в Україні. Уже кілька років він не втрачає своєї позиції в ТОП-10 кращих банків України.

Особливістю системи є універсальність карти. Кожен клієнт може миттєво отримати картку для розрахунків і відкрити кредитний ліміт по ній. Коли у клієнта вже є карта і вона активно використовується протягом деякого періоду, кредит приватбанк отримати легше - співробітникам легше аналізувати інформацію про клієнта на підставі рухів коштів по рахунку.

При відкритті кредитного ліміту можна взяти кредит у ПриватБанку на покупку товару, наприклад, «Оплата частинами», коли клієнту надається можливість взяти безпроцентну розстрочку. Товар в оплату частинами отримати можна просто провівши картою через термінал в магазині - навіть документів ніяких надавати не потрібно. Система самостійно і без втручання співробітників і клієнта приймає рішення по заявці. Аналогічних продуктів серед інших банків в Україні немає.

Читайте також:

Кредитна картка Приватбанку дає можливість отримати ліміт до 50000 грн і пільговим періодом до 55 днів. При цьому за рахунком нараховуються відсотки - 7,5% річних.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перші 2 кредити під 50%
Процентна ставка
0.99 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Відділення Приватбанку в Україні - найбільша мережа

Взяти кредит у ПриватБанку можна подавши заявку по телефону або звернувшись до відділення особисто. Відділення банку є в кожному місті України, а інформацію про точну адресу і часу відділення можна отримати через додаток Приват24 або відвідавши сайт.

Рішення по заявці приймається максимально швидко.

Як отримати кредит в Приватбанку, якщо вже є картка? Досить просто подзвонити за телефоном гарячої лінії та подати заявку. Чинним клієнтам приватбанк оформити кредит буде простіше - рішення по заявці приймається на підставі не тільки кредитної історії, а й аналізу руху коштів по рахунку.

Читайте також:

Крім того, тільки клієнта Пріватбака мають можливість перевірити свою кредитну історію через додаток Приват24. Клієнти ж інших банків можуть це зробити на сайті Бюро кредитних історій. Отримати звіт по КІ можна тільки один раз в рік.

Також клієнти мають можливість скористатися онлайн-послугами державних сайтів, наприклад, отримати виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб або про стан майна.

Де ще завжди можна взяти кредит

Приватбанк залишається одним з найпопулярніших в Україні, тому що пропонує дійсно вигідні умови кредитування і по депозитах. Карта Привату є унікальною серед інших банків і дозволяє безперешкодно користуватися послугами платіжних систем комерційних і державних організацій.

Але якщо банк відмовив у видачі кредитних коштів, позичити потрібну суму до 10000 грн завжди можна через Інтернет на картку в онлайн-сервісі, наприклад, Бистрозайм. Сервіс в більш ніж 70% випадках не відмовляє клієнтам в заявках і дозволяє всього за 15-20 хвилин отримати позику навіть без відвідування відділень.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику