Найкращі пропозиції по кредитах онлайн

mycredit, кредит онлайн на карту, moneyboom, бистрозайм

Прекрасна можливість швидко поправити своє фінансове становище - скористатися послугами МФО. На сьогоднішній день мікрофінансові організації знайшли величезну популярність завдяки лояльним умовам до позичальників і терміновості оформлення кредитів. Чисельність подібних компаній зростає з кожним днем. Ще в 2017 році було понад 800 одиниць. Як визначитися і вибрати кращу пропозицію ми розповімо в цій статті.

Вибір МФО - справа відповідальна. Адже на ряду з надійними і перевіреними сервісами можна зустріти недобросовісні компанії, які обманом заманюють клієнтів і вганяють їх в боргову яму. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію найкраще користуватися послугами сервісів, які найбільш відомі і користуються популярністю у багатьох користувачів. Одними із затребуваних МФО, на сьогоднішній день, є MyCredit і Moneyboom. Прозорі умови кредитування і чисельність виданих коштів викликають довіру численних користувачів.

Клієнтом даних компаній може стати будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Для нових користувачів доступна суму 3000-4000 гривень строком на 30 днів. Кредитний калькулятор на головній сторінці допоможе вам самостійно розрахувати плату за користування засобами у встановлені вами терміни. Щоб оформити кредит онлайн на карту вам необхідно пройти наступні етапи:

 • Зайти на сайт одного з сервісів і пройти реєстрацію.
 • Заповніть заявку. Вкажіть необхідну суму і терміни погашення. В анкету внесіть паспортні дані, ідентифікаційний код, номер банківської карти та іншу необхідну інформацію.
 • Отримайте кошти на карту, в разі позитивного рішення.

Процес оформлення дуже простий, зрозумілий, не вимагає великої кількості часу і спеціальних навичок. На відміну від звичайних банків тут вам не доведеться стояти в чергах, чекати схвалення, шукати поручителів і заставу. Сервіси онлайн кредитування мають великий перелік переваг в порівнянні зі звичайними фінансовими установами, а саме:

 • Просте і зручне оформлення. Не потрібно відвідувати офіси і відділення.
 • Мінімальний пакет документів. Досить паспорта, ІПН, номера телефону і банківської карти. Немає необхідності збирати довідки з місця роботи і робити купи копій.
 • Високий відсоток схвалення. 95% з 100 отримують позитивну відповідь.
 • Рішення приймаються системою. Автоматична робота сервісів виключає людський фактор і мінімізує витрати часу.
 • Безперервна робота. Режим роботи 24/7.
 • Акційні пропозиції і програма лояльності. Кожен новий клієнт може взяти бистрозайм під 0%, а послуга пролонгації допоможе уникнути штрафів і додаткових комісій.
 • Зручні способи погашення. Внести оплату можна прямо на сайті в особистому кабінеті, а також через термінали самообслуговування або в будь-якому відділенні банку.
 • Доступність. Видача кредитів здійснюється людям пенсійного віку, студентам і навіть особам з поганою кредитною історією.

З перерахованих вище переваг можна зробити висновок, що послуги МФО є краща пропозиція зараз.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up