Кредит для чоловіків - чи впливає стать, на отримання кредиту?

кредит чоловікам по військовому квитку

Ви могли цього не знати, однак крім кредитної історії, рівня доходу, наявності нерухомості та інших факторів, на ймовірність отримання кредиту впливає ваш підлогу. Кожна заявка на отримання позики проходить через спеціальну програму, яка аналізує платоспроможність позичальника.

У цієї програми є невелика хитрість: при кредитуванні на невеликі суми вона частіше відмовляє чоловікам, ніж жінкам. Це пов'язано з тим, що чоловіки менш відповідальні і частіше забувають про платежі, особливо якщо вони невеликі. У той же час, шанси отримати іпотеку або кредит на дороге авто у чоловіків вище, так як вони вважаються більш заповзятливими і частіше мають високий рівень доходу. Зрозуміло, фактор статі не дуже важливий, проте в деяких випадках він може зіграти вирішальну роль.

Ще однією причиною, по якій чоловікам можуть відмовити у видачі кредитних коштів, є проходження військової служби. Якщо позичальникові ще немає 27 років, то багато кредиторів можуть попросити його надати військовий квиток - інакше може статися так, що замість того, щоб віддавати борг банку, молода людина поїде віддавати борг Батьківщині.

Якщо ви підозрюєте, що вам відмовили саме за ознакою статі, то варто звернутися в мікрофінансову компанію - ці організації набагато більш лояльні до позичальників, ніж банки. Звернувшись в МФО, ви можете оформити кредит без військового квитка та інших документів, таких як довідки про доходи і виписки про володіння майном. Отримати позику можуть всі громадяни України старше 18-20 років, в тому числі безробітні, пенсіонери та люди з поганою кредитною історією.

Як оформити позику в МФО?

Більшість мікрофінансових організацій повністю відмовилися від традиційного кредитування, перевівши всю свою діяльність у всесвітню павутину.

Отримати позику онлайн простіше простого - потрібно всього лише перейти на сайт компанії кредитора і виконати кілька простих кроків:

  1. Зареєструватися;

  2. Заповнити анкету;

  3. Прив'язати банківську картку;

  4. Отримати переказ.

Отримати позику таким способом можна всього за 15-30 хвилин. Якщо гроші знадобилися вам дуже терміново, то ви можете пошукати кредиторів, які працюють цілодобово.

Втім, якщо ви не особливо дружите з сучасними технологіями, ви без проблем знайдете компанію, яка все ще видає позики через відділення і зможете отримати гроші готівкою.

Крім високої швидкості оформлення, мікрофінансові організації часто пропонують вигідні мікропозики, бонуси і програми лояльності для постійних клієнтів. Використовуючи їх з розумом, ви зможете зробити швидкі онлайн гроші на карту надійним фінансовим інструментом на всі випадки життя.

Пам'ятайте, що такі позики відрізняються більш високою процентною ставкою, ніж у банку, тому не варто займати суму, яка перевищує половину вашого місячного доходу. Обов'язково складіть план погашення боргу і ретельно розплануйте всі платежі.

Якщо не знаєте, як вибрати кредит онлайн Україна, то ви можете зробити це на сайті MONEY-EXPERT. Наш сервіс надає безкоштовну інформацію про всі МФО України. Тут ви зможете дізнатися вимоги до позичальників, максимальну суму кредитування, реальні процентні ставки, а також можливість отримати позику без військового квитка.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up