Що таке кредити за 15 хвилин

кредит за 15 хвилин

Ситуації, коли потрібно терміново дістати грошей, можуть трапиться практично з кожним. Щоб гідно і комфортно виходити з таких ситуацій, ми використовуємо кредити, позичаючи гроші на різні потреби. Замислюючись про те, де найкраще брати мікропозику, більшість людей відразу ж згадують про своє банку - у них є там рахунок, а можливо навіть кредитна картка, з якої можна зняти певну суму грошей.

Однак кредитний ліміт має властивість закінчуватися, а ось підвищити його не так-то просто - для цього доведеться надати банку довідку про доходи з місця роботи, а можливо навіть знайти заставу, або поручителя. На щастя, вихід є - ви в будь-який момент можете зайти в інтернет і взяти гроші онлайн за 15 хвилин.

Як це працює?

Позичити гроші можуть не тільки банки. Подібні послуги надають також мікрофінансові організації. Це компанії, які спеціалізуються на кредитуванні через інтернет. Вони беруть більш високу процентну ставку, ніж банку, але пропонують замість вигідні та зручні умови для позичальника.

Звернеться в МФО може кожен, хто вже досяг 18 років, має український паспорт, код і банківську картку. Для цього вам буде потрібно зайти на сайт компанії-кредитора і зробити наступні кроки:

  1. Зареєструватися. Найчастіше реєстрація включає в себе введення паспортних та контактних даних в спеціальній анкеті. Після того, як ви зареєструєтесь, вам нададуть особистий кабінет, в якому можна буде дізнаватися інформацію про свої борги, платежі і т.д.

  2. Прив'язати банківську карту. У різних компаніях цей крок виглядає по-різному. Одні фірми використовують для прив'язки карти пошту або мобільний телефон, інші ж просять ввести дані з картки, а саме: номер, термін дії та CVV-код. Боятися цього не варто - МФО надійно захищають дані своїх позичальників і не передають їх третім особам.

  3. Заповнити заявку на кредит онлайн і підтвердити кредитний договір. На цьому етапі ви вибираєте суму і термін кредитування, а також підтверджуєте кредитний договір. Майте на увазі, що електронний договір має таку ж юридичну силу, як і той, що полягає на папері.

  4. Чекайте надходження грошей. Співробітники МФО розглянуть вашу заявку і після її схвалення вишлють вам гроші. Не варто боятися відмови - відсоток схвалення позик в мікрофінансових організаціях становлять 90-95%.

Всі ці маніпуляції дуже прості і дозволяють отримати потрібні кошти вже через п'ятнадцять хвилин після звернення. Займаючи гроші вдруге, ви зможете отримати їх ще швидше, оскільки вам ну потрібно буде проходити реєстрацію.

Не варто боятися мікрофінансових організацій - вони мають державну реєстрацію та працюють відповідно до українського законодавства. З розумом використовуючи їхні послуги, ви зможете в будь-який момент розраховувати на фінансову допомогу.

Вибрати кредит онлайн на карту допоможе сайт Money Expert. За допомогою нашої бази ви зможете легко оцінити переваги і недоліки всіх МФО України, щоб вибрати найбільш вигідна кредитна пропозиція.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up