Кредит для безробітних українців: де 100% не відмовлять в кредитуванні Кредит для безробітних українців: де 100% не відмовлять в кредитуванні - by , 2019-08-14
3 3stars
1
22.11.2017

Кредит для безробітних українців: де 100% не відмовлять в кредитуванні

кредит безрабітньому
Акція від Ccloan

Зміст:

  1. МФО умови
  2. Чи можна отримати кредит безробітному і що для цього потрібно?

Небажання роботодавців офіційно оформляти співробітників і платити за них страховку, податкові відрахування стало причиною того, що число офіційно безробітних в Україні зросла. Кількість людей, які не можуть надати документи, що підтверджують дохід в рази, зросла. При цьому, на платоспроможність це може ніяк не впливати. Кредитори знають про таку ситуацію, тому деякі фінансові організації беруть на себе ризики і видають кредит для безробітних.

Зрозуміло, отримати велику позику без виписки з місця роботи складніше, оскільки підтвердження доходу, є одним з основних параметрів при оцінки фінансового стану клієнтів. Є й інші підводні камені, відповідно до постанови українського Нацбанку, кредитоотримувача без відповідної довідки, не може бути присвоєно клас вище «Г». Це означає, що, кредитуючи таких клієнтів, банки зобов'язані створювати резерви по кредитній операції, що збільшує банківські витрати. Прострочення понад 6 місяців з боку офіційно непрацевлаштованих позичальників, зобов'язують банки створювати кредитний резерв зі ставкою близько 100 відсотків від суми, що залишилася заборгованості.

Таким чином, якщо банки і кредитують таких позичальників, то процентна ставка за такими кредитними продуктами набагато вище, ніж за програмами, що передбачають довідки з місця роботи. Тому, питання де взяти кредит безробітному з вигідним відсотком як ніколи актуальний.

МФО умови

Переважна більшість МФО (наприклад Манівео) готові видавати гроші готівковим і безготівковим способом безробітним громадянам. при кредиті онлайн на банківську картку, МФО висувають однакові умови для всіх. До основних вимог відносять:

  1. ІПН;
  2. паспорт;
  3. Мобільний номер.
Акція ЕлектроЛіто! Візьми кредит або продовж поточний і ганяй влітку на новенькому електротранспорті!
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 3000 грн з максимальною знижкою на перший кредит!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 12 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Європейська компанія!
Процентна ставка
2,2 - 2,2% на день
Сума позики
4 000 - 10 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Чи можна отримати кредит безробітному і що для цього потрібно?

Існує чимало експрес програм для громадян, які не мають можливість надати документальний звіт про свої щомісячні доходи. Основні плюси кредитування в МФО, це:

  • Зручність. Ніяких зайвих запитань від кредиторів і головного болю зі збором паперів з різних інстанцій. В анкеті заявника, потрібно вказати загальну суму доходу і місце роботи.
  • Доступність. Отримання кредиту безробітним є навіть в тому випадку, якщо ви не маєте ніякої роботи, а просто щомісяця отримуєте гроші зі стороннього джерела (наприклад, допомога родичів з-за кордону і т.д.). Можна спробувати в анкеті вказати минуле місце роботи або будь-яку компанію навмання, тому що не всі МФО передзвонюють за місцем роботу.
  • Швидкість. На процес розгляду заявки та прийняття рішення йде не більше 15 хвилин.

Оформити кредит безробітному через мікрокредитування найпростіше. суми такої мікропозики може бути від 200 гривень. Подати заявку можна дистанційно, скориставшись будь-яким сервісом МФО. Ліміт позики встановлюється кожною організацією окремо. Максимальний термін повернення грошей 1-2 місяці, але при бажанні можна продовжувати договір безліч разів (пролонгацію пропонують багато МФО).

Кредит безробітним в Україні видають такі організації як «Бистрозайм», «Кредит 365», «MoneyBoom», «Швидко гроші», «Mycredit», «Cash point» та інші МФО, що кредитують онлайн. Для підвищення результату можна відправити заявку відразу в кілька компаній, з інтервалом в 1 годину.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику