Чи реально оформити кредит за 15 хвилин?

кредит 15 хвилин, кредит онлайн за 15 хвилин без довідки про доходи

На сьогоднішній день, в умовах стрімко розвивається мікрокредитування стало можливим взяти кредит онлайн за 15 хвилин. Спрощені умови і лояльні вимоги МФО зробили цей вид кредитування найбільш доступним в наш час. Ще кілька років тому для отримання позики доводилося відвідувати офіси мікрофінансових організацій, вистоювати черги і заповнювати форми вручну, але вже сьогодні всі громадяни України можуть отримати бажані кошти не виходячи з дому всього за пару хвилин.

Розвиток інтернет-технологій не стоїть на місці. Вони проникають в усі сфери життєдіяльності і роблять наше життя легше і зручніше. Сфера мікрокредитування не стала винятком, завдяки чому оформити кредит за 15 хвилин стало реально. Здійснити це можливо, скориставшись будь-яким онлайн-сервісом, представленому на ринку мікрокредитування. Причому вам не доведеться навіть виходити з дому. Щоб оформити швидкий позику вам знадобляться:

  • паспорт громадянина України,
  • ідентифікаційний код,
  • банківська картка,
  • номер телефону,
  • адреса електронної пошти,
  • пристрій з доступом в інтернет.

Необхідно відзначити, що існують вікові обмеження, так позичальник не може бути молодше 18 років, а граничний вік кожна компанія встановлює на свій розсуд. Високий рівень конкуренції змушує багато МФО йти на поступки в боротьбі за клієнтів і виконувати умови видачі позик більш простими і лояльними. Таким чином, отримати 10000 грн без довідки про доходи може кожен постійний клієнт онлайн-сервісу. Критерії досить прості. Новим клієнтам доступна сума 3000-4000 гривень, строком до 30 днів. Погашаючи займ своєчасно у користувачів підвищується кредитний рейтинг і з'являється можливість взяти вже велику суму в борг, при цьому стають доступними, також акційні пропозиції, програми лояльності та промокодом на знижку. Щоб оформити перший займ вам потрібно:

  • Вибрати відповідний сервіс. Зверніть увагу на процентну ставку, допустимі терміни і прочитайте кредитний договір.
  • Зайдіть на сайт компанії і пройдіть реєстрацію. Вкажіть свої ім'я та прізвище, а також контактні дані. Це займе максимум 5 хвилин.
  • Увійдіть в особистий кабінет і заповніть заявку на кредит. Тут необхідно вказати паспортні дані, ІПН, номер карти і деяку соціальну інформацію. Цей етап також займе не більше 5 хвилин.
  • Протягом решти 5 хвилин ви отримаєте відповідь на ваш запит. У разі позитивного рішення гроші будуть миттєво зараховані на зазначену вами карту.

Виходячи з усього процесу оформлення можна сказати, що взяти гроші в борг за 15 хвилин цілком реально. На ряду з простотою і швидкістю дана послуга має ще деякі переваги. Повернення коштів здійснюється також швидко. Для цього досить зайти в особистий кабінет і здійснити переклад за допомогою карти безготівкового розрахунку.

Скористайтеся можливістю отримати швидкий позику без довідок про доходи, черг і поручителів.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up