Де взяти кредит з перекладом на картку з поганою кредитною історією?

кредит з перекладом на карту погана кредитна історія

Постійні прострочення і борги по старих кредитах позначаються не тільки на вашому гаманці, а й на кредитну історію. Всі кредитні маніпуляції громадян реєструються компаніями, які називаються «бюро кредитних історій». У нашій країні їх декілька і всі вони надають банкам інформацію про боржників.

Погіршення вашої фінансової репутації може привести до того, що більшість банків будуть відмовляти вам у видачі нових позик, або, як мінімум, сильно знижувати суму кредитного ліміту. Якщо вам відмовляють в банках, то ви можете звернутися в мікрофінансову організацію і отримати кредит з перекладом на карту з поганою кредитною історією. Ці компанії позичають гроші на набагато більш простих умовах і можуть зайняти невеликі суми. Такі чином, ви можете вбити одним пострілом двох зайців - роздобути грошей на будь-які потреби і отримати шанс виправити свою кредитну історію позитивною статистикою. Тисячі українців вже оцінили переваги мікропозик, знайшовши в них зручний і вигідний фінансовий інструмент.

Як це працює?

Спочатку вам потрібно вибрати компанію-кредитора. Для цього перейдіть на головну сторінку нашого сайту - тут ви знайдете список всіх кредитів онлайн України, а також їх умови кредитування. Вибирайте те, що вам більше подобається і тисніть на кнопку «Отримати кредит».

Після цього ви будете перенаправлені на сайт компанії-кредитора, де зможете приступити до оформлення позики. Для цього вам знадобиться тільки паспорт і код, а також мобільний телефон, електронна пошта і банківська карта будь-якого українського банку.

Для отримання грошей вам знадобиться всього лише заповнити коротку анкету, після чого гроші надійдуть на ваш рахунок. Це займе не більше 15-30 хвилин - при цьому вам не доведеться їхати у відділення і стояти в чергах.

Отримати гроші онлайн на карту можуть всі, кому вже є 18 років, в тому числі студенти і пенсіонери. Мікрофінансові компанії кредитують навіть тих, хто перебуває в чорному списку боржників, так що зіпсована кредитна історія не стане проблемою.

Регулярно позичаючи гроші в МФО, ви не тільки виправите свою кредитну історію, а й отримаєте доступ до різних програм лояльності. Постійні клієнти мікрофінансових організацій платять менше відсотків і можуть займати великі суми на довший термін, а також беруть участь в різних акціях.

Користуючись мікрокредитами, головне пам'ятати, що такі позики відрізняються досить високою процентною ставкою, тому варто якомога швидше повернути борг, щоб уникнути зайвих переплат.

Оставить оценку
 
Відгуки
    Немає відгуків
up