Де узяти кредит з переказом на картку з поганою кредитною історією? Де узяти кредит з переказом на картку з поганою кредитною історією? - by , 2019-04-18
0
21.12.2017

Де узяти кредит з переказом на картку з поганою кредитною історією?

кредит з перекладом на картку погана кредитна історія

Зміст:

  1. Як це працює?
  2. Переваги мікрокредитів

Постійні прострочення і борги по старих кредитах позначаються не тільки на вашому гаманці, а й на кредитну історію. Всі кредитні маніпуляції громадян реєструються компаніями, які називаються «бюро кредитних історій». У нашій країні їх декілька і всі вони надають банкам інформацію про боржників.

Погіршення вашої фінансової репутації може привести до того, що більшість банків будуть відмовляти вам у видачі нових позик, або, як мінімум, сильно знижувати суму кредитного ліміту. Якщо вам відмовляють в банках, то ви можете звернутися в мікрофінансову організацію і отримати кредит з перекладом на картку з поганою кредитною історією. Ці компанії позичають гроші на набагато більш простих умовах і можуть зайняти невеликі суми. Такі чином, ви можете вбити одним пострілом двох зайців - роздобути грошей на будь-які потреби і отримати шанс виправити свою кредитну історію позитивною статистикою. Тисячі українців вже оцінили переваги мікропозик, знайшовши в них зручний і вигідний фінансовий інструмент.

Акція ЕлектроЛіто! Візьми кредит або продовж поточний і ганяй влітку на новенькому електротранспорті!
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 3000 грн з максимальною знижкою на перший кредит!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 12 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Європейська компанія!
Процентна ставка
2,2 - 2,2% на день
Сума позики
4 000 - 10 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Як це працює?

Спочатку вам потрібно вибрати компанію-кредитора. Для цього перейдіть на головну сторінку нашого сайту - тут ви знайдете список всіх кредитів онлайн України, а також їх умови кредитування. Вибирайте те, що вам більше подобається і тисніть на кнопку «Отримати кредит».

Після цього ви будете перенаправлені на сайт компанії-кредитора, де зможете приступити до оформлення позики. Для цього вам знадобиться тільки паспорт і код, а також мобільний телефон, електронна пошта і банківська карта будь-якого українського банку.

Для отримання грошей вам знадобиться всього лише заповнити коротку анкету, після чого гроші надійдуть на ваш рахунок. Це займе не більше 15-30 хвилин - при цьому вам не доведеться їхати у відділення і стояти в чергах.

Отримати гроші онлайн на картку можуть всі, кому вже є 18 років, в тому числі студенти і пенсіонери. Мікрофінансові компанії кредитують навіть тих, хто перебуває в чорному списку боржників, так що зіпсована кредитна історія не стане проблемою.

Переваги мікрокредитів

Регулярно позичаючи гроші в МФО, ви не тільки виправите свою кредитну історію, а й отримаєте доступ до різних програм лояльності. Постійні клієнти мікрофінансових організацій платять менше відсотків і можуть займати великі суми на довший термін, а також беруть участь в різних акціях.

Користуючись мікрокредитами, головне пам'ятати, що такі позики відрізняються досить високою процентною ставкою, тому варто якомога швидше повернути борг, щоб уникнути зайвих переплат.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику