Де взяти кредит з перекладом на картку з поганою кредитною історією?

кредит з перекладом на карту погана кредитна історія

Постійні прострочення і борги по старих кредитах позначаються не тільки на вашому гаманці, а й на кредитну історію. Всі кредитні маніпуляції громадян реєструються компаніями, які називаються «бюро кредитних історій». У нашій країні їх декілька і всі вони надають банкам інформацію про боржників.

Погіршення вашої фінансової репутації може привести до того, що більшість банків будуть відмовляти вам у видачі нових позик, або, як мінімум, сильно знижувати суму кредитного ліміту. Якщо вам відмовляють в банках, то ви можете звернутися в мікрофінансову організацію і отримати кредит з перекладом на карту з поганою кредитною історією. Ці компанії позичають гроші на набагато більш простих умовах і можуть зайняти невеликі суми. Такі чином, ви можете вбити одним пострілом двох зайців - роздобути грошей на будь-які потреби і отримати шанс виправити свою кредитну історію позитивною статистикою. Тисячі українців вже оцінили переваги мікропозик, знайшовши в них зручний і вигідний фінансовий інструмент.

Як це працює?

Спочатку вам потрібно вибрати компанію-кредитора. Для цього перейдіть на головну сторінку нашого сайту - тут ви знайдете список всіх кредитів онлайн України, а також їх умови кредитування. Вибирайте те, що вам більше подобається і тисніть на кнопку «Отримати кредит».

Після цього ви будете перенаправлені на сайт компанії-кредитора, де зможете приступити до оформлення позики. Для цього вам знадобиться тільки паспорт і код, а також мобільний телефон, електронна пошта і банківська карта будь-якого українського банку.

Для отримання грошей вам знадобиться всього лише заповнити коротку анкету, після чого гроші надійдуть на ваш рахунок. Це займе не більше 15-30 хвилин - при цьому вам не доведеться їхати у відділення і стояти в чергах.

Отримати гроші онлайн на карту можуть всі, кому вже є 18 років, в тому числі студенти і пенсіонери. Мікрофінансові компанії кредитують навіть тих, хто перебуває в чорному списку боржників, так що зіпсована кредитна історія не стане проблемою.

Регулярно позичаючи гроші в МФО, ви не тільки виправите свою кредитну історію, а й отримаєте доступ до різних програм лояльності. Постійні клієнти мікрофінансових організацій платять менше відсотків і можуть займати великі суми на довший термін, а також беруть участь в різних акціях.

Користуючись мікрокредитами, головне пам'ятати, що такі позики відрізняються досить високою процентною ставкою, тому варто якомога швидше повернути борг, щоб уникнути зайвих переплат.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up