Як взяти кредит онлайн на картку без відсотків Як взяти кредит онлайн на картку без відсотків - by , 2019-04-25
0
15.05.2018

Як взяти кредит онлайн на картку без відсотків

Кредит онлайн на картку без процентов

Ринок онлайн-мікрокредитування в Україні стрімко зростає. Збільшується не тільки кількість компаній (їх уже понад 700), але і якість сервісу обслуговування. Зручність і швидкість оформлення угоди залучають нових позичальників. За «швидкими грошима» звертаються ті, хто скептично ставився до кредитування в принципі і ті, кому просто потрібна фінансова допомога.

Серед такої кількості компаній, звичайно, можна заплутатися, але отримати швидкий кредит онлайн Україна без відмов за допомогою Moneyexpert - просто. Тут представлений каталог кредитних компаній України, що спрощує вибір - можна відразу ознайомитися з умовами кожного сервісу, порівняти їх і прийняти оптимальне рішення.

Щоб отримати безвідсотковий кредит, потрібно вибрати будь-яку з компаній на сайті і перейти в «Детальніше» - де надається докладна інформація про умови угоди - відсотки, максимальну суму і термін, перелік документів тощо.

Кожна компанія надає свої умови, але всіх їх об'єднують такі переваги:

 1. Можливість взяти кредит швидко;
 2. Мінімум документів;
 3. Без відвідування відділень;
 4. Клієнт сам вибирає, коли, скільки і на який термін оформити угоду;
 5. Немає щомісячних платежів - борг повинен бути непросто повернутий в строк;
 6. Мінімальні вимоги до позичальника.

«Боротьба» за клієнта стимулює компанії переглядати умови видачі коштів і робити їх більш гнучкими, вигідними. Наприклад, більшість сервісів пропонують новим позичальникам взяти швидкий кредит під 0%, повторним - налічують бонуси-знижки тощо.

Кредит під 0% - це не тільки спосіб залучити нових клієнтів, а й реальна можливість для останніх вирішити фінансове питання практично безкоштовно. Але враховуйте важливий факт, що 0% - неприпустимо за законом, тому кредитор для реклами може використовувати «абсолютно безвідсотковий кредит», але в договорі або під виносками на сайті вказувати реальну ставку в межах 0,01-0,05%. Так, наприклад, оформляючи кредит в перший раз, у нового позичальника є не тільки гарна можливість заощадити, але і на практиці спробувати переваги онлайн-кредитування. Адже по суті клієнт нічого не втрачає. Наприклад, за оформлення 3000 грн під 0,01% на 10 днів, переплата складе всього 3 грн, тому навіть якщо щось не влаштує, ви завжди можете повернути суму достроково.

Щоб отримати кредит онлайн, перш за все варто вибрати компанію. Тут пріоритети вибору кожен робить сам - низький відсоток, великий початковий ліміт або термін, час оформлення та перелік необхідних документів. Коли вибір зроблений, слід пройти реєстрацію на сайті, заповнити анкету і підв'язати банківську картку, на яку і буде зарахована бажана сума. Зазвичай на оформлення «документів» йде близько 15-20 хвилин, а на обробку заявки і зарахування коштів на картку - не більше 7-30 хвилин. Швидкість і зручність оформлення онлайн кредиту дають можливість вирішити фінансову проблему швидко і, головне, самостійно без сторонньої допомоги, яка не завжди може бути надана.

«Приведи друга» - отримай 300 грн
Процентна ставка
0.01 - 0.01% на день
Сума позики
10 000 - 15 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 75 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Акція! Виграй Тур на двох до Туреччини
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Ексклюзивний промокод 50%
Процентна ставка
0.01 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кожному другу - 200 грн і iPhone Xs!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Знижка 100% на перший кредит
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Як рахувати відсоток по онлайн займу

Якщо при виборі онлайн кредиту для вас ключовим є сума переплати, рекомендується скористатися калькулятором кредитів, доступному на кожному сайті. Онлайн-калькулятор допоможе швидко і точно розрахувати суму боргу з урахуванням комісії і відсотків. Завдяки цьому кожен клієнт зможе реально оцінити свої сили, спланувати сімейний бюджет на термін кредитування. Щоб скористатися калькулятором, на сайті сервісу потрібно вказати бажану суму і термін - результат готовий;

Також можна розрахувати суму переплати самостійно і орієнтуватися на показники:

 1. APR - кожна компанія «озвучує» даний показник на сайті або на вимогу позичальника. APR (Annual Percentage Rate) - річна процентна ставка (середнє значення). Це фактична вартість позики. Розраховується вона так: наприклад, ви берете 1000 грн на 10 діб під щоденний 1,6%. Виводимо середнє значення річної APR, множачи її на 365 днів. 1,6% * 365 днів, отримуємо 584%. Переплата при цьому складе 160 грн за 10 днів.
 2. Суму переплати. Зверніть увагу, що якщо ви вирішили взяти кредит онлайн, відсотки нараховуються не раз на рік, а щодня. Пов'язано це з коротким терміном кредитування. Розрахувати переплату можна за формулою: (процентна ставка * сума кредиту / 100%) * кількість днів. Наприклад, ви взяли експрес кредит на картку 2300 грн під 0,01% на 15 днів. Порахувавши, що (0,01% * 2300 грн / 100%) * 15, отримуємо 3,45 грн (загальна сума переплати).

Експрес кредити також дозволяють заощадити. Для цього потрібно:

 • Бути зареєстрованим на сайті і брати участь в системі лояльності;
 • Користуватися накопичувальними бонусами;
 • Підвищувати «рейтинг» в програмі лояльності (чим він вищий, тим більша знижка);
 • Використовувати промокодом (це певний набір символів (код), вказуючи який при оформленні кредиту онлайн в спеціальному полі на формі-заявці, клієнт отримує знижку. Розмір знижки може становити 10-60%).

Критерій вигідності є вирішальним в більшості випадків при виборі сервісу, до якого ви хочете звернутися. Але є й інші важливі пункти:

 • Популярність сервісу (намагайтеся звертатися в найбільш популярні, які стежать за якістю сервісу);
 • Можливості для клієнтів (вигідні умови для нових, існуючі знижки та акції для повторних);
 • Швидкість оформлення угоди;
 • Які документи потрібно надати;
 • Умови повернення;
 • Чи будуть дзвонити родичам перед прийняттям рішення по заявці.

Як взяти кредит онлайн без відмови і перевірок

Щоб отримати миттєвий кредит, досить просто перейти на сайт компанії, яку ви вже вибрали, і подати заявку. Оформлення складається з 4 кроків:

 1. Реєстрація;
 2. Перевірка мобільного номера телефону;
 3. Заповнення анкети;
 4. Вказівка даних банківської карти.

Система мікрокредитування побудована так, що сервіси лояльно ставляться до клієнтів. З одного боку, це викликано тим, що ризики неповернення невеликі - невеликі короткострокові кредити онлайн, оформлені на короткий термін, повернути клієнту психологічно легше, а з іншого боку - мінімальний набір вимог щодо отримання коштів залучає нових позичальників.

Однак, як і будь-який кредит, безвідмовні кредити онлайн на картку без дзвінків також є юридичним договором, до яких потрібно підходити з усією відповідальністю.

До кожного кроку треба ставитися уважно і не варто поспішати. Якщо вказати мінімум інформації про себе або зробити помилку, можна отримати відмову. Тому перше правило - уважно заповнюйте анкету і вказуйте тільки правдиву інформацію. Лояльне ставлення компаній виражається в довірі, тому і позичальник повинен довіряти інформацію про себе в повному обсязі. Тим більше, що це значно збільшить шанси на отримання кредиту.

На що звертає увагу кредитор, коли приймає рішення по заявці:

 • Кредитна історія;
 • Стаж роботи;
 • Місце роботи і зарплата;
 • Освіта;
 • Наявність додаткового доходу;
 • Надання інформації про контактних осіб;
 • Адреса реєстрації;
 • У порядку чи документи (наприклад, міняли ви фотографію в паспорті в 25 років і т.п.).

Кредитна історія (КІ) перевіряється в будь-якому випадку і є вирішальною при прийнятті рішення, видавати гроші клієнту чи ні. КІ - показник того, наскільки позичальник відповідально ставився до минулими онлайн кредитами, допускав прострочення, як швидко їх погасив, «допускав» чи доведення спору до суду і т.п. Кредити без перевірок кредитної історії не існують, але за рахунок того, що ризики неповернення невеликі, отримати кредит онлайн можуть ті, хто перебуває в чорному списку боржників, мають прострочення або незакриті угоди.

Крім того, за умови, що невеликі кредити онлайн будуть виплачені вчасно, можна поліпшити кредитну історію - всі дані по виплатах згідно з законом незалежно від того, хто виступає кредитором (МФО, ломбард або банк), передаються в БКІ (Бюро кредитних історій). Головне, в анкеті заповнити максимум інформації про себе та надати тільки достовірні дані:

 • Вказати дані про освіту;
 • Додатковий дохід;
 • Сімейний стан;
 • Перерахувати майно (квартиру, будинок, машину і т.п.);
 • Надати телефони родичів і знайомих;
 • "Підв'язати" банківську картку топових банку України (наприклад, Альфабанк, Аваль, Укрсиб, ОТП);
 • Спокійно і максимально повністю (дублюючи дані з анкети) відповісти на питання співробітника, якщо подзвонять.

Щоб отримати кредит онлайн на картку, поставтеся до анкети серйозно і уважно. Не
бійтеся надати контакти знайомих і родичів. Дзвонити їм перед
прийняттям рішення по заявці сервіс навряд чи буде, але шанси на отримання коштів
це значно підвищить.

Переваги швидких кредитів онлайн

Які ще переваги швидких кредитів отримує клієнт, крім практичної 100% ймовірності отримання кредиту?

Крім МФО отримати кредиту. Україні можна в ломбарді, приватної особи, банку, родичів або знайомих. Швидкі кредити через інтернет краще взяти, якщо для вас важливо:

 • Швидкість оформлення;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Можливість отримати гроші відразу на картку;
 • Якщо зіпсована кредитна історія і ви боїтеся або вже отримали відмову;
 • Немає можливості витрачати час на відвідування відокремлені (потрібно відпроситися з роботи, витратити вихідний або залишити дитину вдома, наприклад).

У жодному разі не варто звертатися в МФО:

 • Потрібно взяти більше ніж 10000-15000 грн;
 • Розумієте, що за 30-60 днів ви гроші не повернете;
 • Проблеми з паспортом або ІПН.

Для отримання коштів обов'язково потрібно мати банківську картку. Якщо карти немає, її можна відкрити в будь-якому банку буквально за 15-30 хвилин, наприклад, у ПриватБанку.

Інші переваги МФО:

 • Можливість отримати кредит цілодобово;
 • Нові клієнти отримують гроші під 0% (в більшості випадків);
 • Знижки та акції для постійних позичальників;
 • Функціональний особистий кабінет, де можна побачити суму боргу, нарахованих відсотків, контролювати оплати, внести платіж онлайн, взяти реквізити для внесення платежу через термінали самообслуговування або каси банків-партнерів;
 • Відмінна можливість поліпшити кредитну історію;
 • Гроші на карті вже через 15-30 хвилин після подачі анкети;
 • Мінімальна вірогідність відмови.

Завжди перед оформленням за допомогою онлайн калькулятора можна попередньо розрахувати суму боргу, щоб реально оцінити свої сили і навантаження на сімейний бюджет.

Гроші в борг на картку можуть отримати громадяни, яким виповнилося 18 років і які мають паспорт і код (цих документів буде достатньо). Процедура оформлення включає перевірку мобільного номера телефону, реєстрації на сайті, заповнення анкети, прив'язки банківської картки до облікового запису.

На заповнення анкетних даних і реєстрацію користувачі зазвичай витрачають трохи більше 15-20 хвилин. Плюс 7-40 хвилин на перевірку даних. Швидкість прийняття заявки залежить від того, чи буде МФО дзвонити родичам і знайомим. Як правило, нові клієнти можуть отримати кредит без відсотків тільки в робочий час (кредитор повинен перевірити інформацію), а ось повторні - вже через особистий кабінет можуть оформити позику в будь-який час доби - перерахування кредитних коштів на картку проводяться в режимі 24/7 (незалежно від часу доби або дня тижня, державних вихідних і святкових днів).

Особливістю оформлення також може бути формат надання документів - одні компанії вимагають подання сканкопіі або фотографію позичальника з паспортом в руках, іншим досить вказати паспортні дані та ІПН в анкеті. У всякому разі, топові сервіси гарантують захист персональних даних, тому про те, що копії документів потраплять до рук зловмисників або третіх осіб не варто.

Коли кредит онлайн буде вигідним

Швидкий кредит дає реальну можливість за 15-30 хвилин отримати 100-15000 грн на картку. Щоб зрозуміти, наскільки займ виявиться вигідним для вас, перед оформленням скористайтеся онлайн-калькулятором і розрахуйте суму боргу, щоб зрозуміти, чи зможете ви її виплатити протягом запланованого терміну. Калькулятор вже видає готовий результат з урахуванням відсотків, тому розрахунок можна зробити максимально точним.

В яких випадках клієнти зазвичай хочуть отримати мікрокредит:

 • Терміново потрібні гроші (сума повинна бути на світлі вже через 15 хвилин);
 • Проблеми з кредитною історією;
 • Терміново потрібно оплатити послугу або товар;
 • Бракує грошей до зарплати і виплата буде тільки через кілька днів або тижнів.

Іноді за допомогою кредиту онлайн навіть можна «заробити». Наприклад, ви побачили товар з хорошою знижкою, яка закінчується вже завтра. Оформивши швидкий онлайн займ, можна встигнути придбати товар, який може бути використаний як для себе, так і в подальшому просто перепроданий дорожче. Те ж саме стосується і послуг. Наприклад, тури, акції сертифікати на розваги, квитки на концерти і т.п.

Максимальну вигоду можна отримати, оформивши кредит онлайн під 0% (в основному це доступно тільки для нових клієнтів) або скориставшись промокодом, знижками, акціями, системою лояльності тощо (для повторних клієнтів).

Де краще взяти кредит онлайн на картку незахищеним верствам населення

На відміну від інших організацій, що кредитують, які виставляють жорсткі умови до клієнта, МФО лояльні по відношенню до позичальників і виставляють мінімум критеріїв для схвалення заявки. В основному це тільки вік і документи. Такі фактори як кредитна історія, стаж роботи і зарплата, як уже з'ясували, практично не впливають на схвалення заявки. Але є також ще одна перевага, чому вигідно брати кредит онлайн - можливість їх отримати незахищеним верствам населення. Це - пенсіонери, безробітні, студенти, мами в декреті і т.п. Зазвичай, зазначені категорії громадян в банках отримують відмови, так як кредитор оцінює два фактора - платоспроможність і благонадійність. Що входить в ці два поняття?

 • Платоспроможність:
 • Зарплата;
 • стаж;
 • Місце роботи і посада;
 • майно;
 • Додатковий дохід.

Благонадійність:

 • Сімейний стан;
 • вік;
 • Кредитна історія;
 • Вища освіта;
 • Наявність неповнолітніх дітей і т.п.

Фактор благонадійності якраз і впливає на те, наскільки відповідально клієнт зможе і буде повертати борг. Наприклад, неповнолітні діти можуть стати «причиною» непередбачених витрат навіть при великій зарплаті; сімейний стан навпаки сприятливо впливає на прийняття рішення - якщо у одного з подружжя виникнуть проблеми з позикою, другий зможе допомогти йому.

Але чому проблеми з оформленням виникають саме у зазначених категорій?

Студенти. Банки, наприклад, вважають за краще видавати кошти в борг особам старше 21-25 років, коли визначити рівень благонадійності реально. У період же з 18 до 21 року у позичальника, як правило, немає кредитної історії, стабільного джерела доходу, присутні систематичні витрати (підручники, навчання, курси, подорожі, проживання тощо). Залежні студенти зазвичай від батьків (стипендія якщо і є, то невелика - 900-2000 грн), але визначається фінансова можливість не батьків, а конкретно позичальника, тому отримати кредит студенту буде проблематично

Пенсіонери. Умови кредитування мають не тільки верхній поріг за віком, а й нижній. Зазвичай отримати кредит пенсіонеру старше 65-75 складно. Чим викликані високі ризики - здоров'я, витрати на ліки, лікування, невисока пенсія (від 1400 грн), якої не вистачить проживання, харчування, оплату комунальних послуг і ще на повернення боргу.

Мами в декреті. Взяти кредит онлайн на картку або готівкою «декретні» мами не можуть також через нестабільний фінансовий стан. Державні виплати ледь перевищують 1500 грн, а додаткового доходу, як правило, клієнти цієї категорії не мають. При цьому реальні витрати на дитину можуть сягає 5000 грн.

Безробітні. Проблеми у цій категорії виникають через відсутність офіційного заробітку. Звичайно, клієнт може працювати неофіційно і мати високий дохід, але юридичного факту, що доводить фінансову надійність, немає. Тому оформлення по КЗпПУ або як ПП завжди дуже важливо для кредитора.

У МФО ж особливих вимог за віком немає - 18 років. Сам соціальний статус на заявку не впливає, тому онлайн кредит не виходячи з дому можуть отримати і студенти, і пенсіонери. Доступний займ з поганою кредитною історією і для безробітних - для оформлення онлайн кредити достатньо надати лише паспорт та код, а ось довідка про доходи або з місця роботи не буде потрібно.

На що слід звернути увагу оформляючи швидкий кредит онлайн

Крім того, що при виборі сервісу і аналізуючи, які саме умови кредитування для вас важливі, пам'ятайте, що головне попередньо добре подумати, а точно потрібен вам кредит. Кредит онлайн на картку - це юридична відповідальність, навантаження не тільки на власний, а й на сімейний бюджет. Розрахуйте суму переплати, реально оціните свої сили, порадьтеся з сім'єю і тільки тоді приймайте остаточне рішення.

Беріть швидкі онлайн кредити тільки в тому випадку, якщо гроші потрібні терміново і допомогти більше нікому. Не варто оформлювати занадто «дорогий» займ або суму більшу, ніж треба. Також не рекомендується кредитування в тому випадку, якщо ви хочете повернути борг іншому кредитору - це тільки збільшить навантаження на бюджет і відстрочить реально вирішення проблеми.

А ось якщо не вистачає грошей до зарплати, терміново потрібно оплатити лікування, поїхати у відпустку, оплатити комунальні послуги і ремонт техніки - гроші в борг через інтернет - оптимальний вихід із ситуації.

Якщо здається, що у великій кількості організацій, що кредитують можна заплутатися, не переживайте. Головне, розберіться в наступному:

 • Максимальний ліміт (скільки грошей можете взяти з урахуванням того, новий ви клієнт або повторний);
 • Який відсоток або комісія;
 • Як розраховується відсоток (за кожен день або діє річна ставка);
 • Який APR;
 • Вимоги до клієнта;
 • Обов'язковість надання сканкопію документів;
 • Чи потрібно брати довідку про доходи;
 • Чи будуть дзвонити на роботу або родичам;
 • Умови оформлення кредиту онлайн під 0%;
 • Спеціальні продукти для студентів, пенсіонерів (зазвичай дозволяють заощадити);
 • Умови дострокового погашення;
 • Максимальний термін;
 • Можливість пролонгації;
 • Пільговий період, протягом якого не нараховується відсотки;
 • Особливості процедури повернення.

Гроші в борг через інтернет нові клієнти мають можливість отримати в робочий час сервісу, щоб у кредитора була можливість зв'язатися з позичальником і перевірити про нього інформацію через БКІ, зателефонувавши з його роботодавцем і т.п. Якщо ви звертаєтеся з заявкою у вихідний день, вона буде оброблена як правило на наступний робочий день.

Повторні ж клієнти, які вже зверталися в сервіс і пройшли реєстрацію, не «потребують» в перевірці, тому кредитуються цілодобово.

Що буде якщо не повернути кредит онлайн

Коли підходить кінець терміну кредитування і виникають проблеми з виплатами, враховуйте, що борг потрібно в будь-якому випадку повернути і відтягувати виплати не варто - це обійдеться дорого.

Якщо допущено прострочення, не варто перекладати відповідальність на МФО, посилаючись на завищені відсотки і штрафи. Жоден сервіс не нараховує більше, ніж вказано в договорі і не змінює порядок нарахування штрафних санкцій і розрахунок відсотків. Головне, попередньо уважно читати договір, в якому все детально описано і самому підходити до кредиту відповідально.

Що буде, якщо не повернути кредит онлайн вчасно? Період прострочення можна розділити на 3 етапи:

 1. Грейс-період. Після того, як клієнт оформив пролонгацію (як правило, максимальний термін кредитування не може перевищувати 60 календарних днів), клієнту надається кілька днів для добровільного погашення боргу без відсотків. Робиться це на той випадок, якщо боржник забув про терміни, не видали зарплату вчасно, трапилися проблеми зі здоров'ям і т.п. Мікропозик на час грейс-періоду (не більше 5 днів) залишається на звичайних умовах.
 2. Збільшені відсотки. Після закінчення грейс-періоду клієнту зазвичай дається ще 30 днів (загалом не більше 90 днів з моменту оформлення заявки) для виплати боргу добровільно, але вже на інших умовах. Відсотки можуть бути збільшені і становитиме 2,7% -4% в добу - в цьому випадку кредит на банківську картку стає зовсім невигідним.
 3. Колекторська служби або суд. За закінчення 90-денного періоду справа передається в роботу або колекторам, або юристам (складається позов до суду.) Колектори працюють жорстко, але ефективно і в цій ситуації вже на лояльне ставлення сподіватися не доводиться. Звичайно, діяти вони будуть тільки в рамках закону (ніякої фізичної сили застосовувати, вторгатися в особисте життя клієнта або його родичів вони права не мають), але психологічний тиск точно буде надано. Це - постійні дзвінки, СМС-повідомлення, листи, виїзди. Турбувати будуть всіх - колег, знайомих, родичів, сільрада, сусідів і т.п. Варіант стягнення через суд буде більш "людським", але коли рішення буде передано для виконання в державну службу, потрібно готуватися до арешту майна і продажу його з публічних торгів.

Кредит онлайн краще повертати своїми силами і навіть якщо виникли на вашу думку великі проблеми, завжди виходити на зв'язок з кредитором і відповідати на його питання. Знайти компроміс разом і вносити хоча б часткові оплати допоможе позбутися від проблем з колекторами і судами.

Тим більше, що причини неповернення можуть бути різні - проблеми зі здоров'ям, затримка виплати зарплати, відпустку, оплата навчання дитини і т.п. Все це - людські фактори, від яких не застрахований ніхто, тому посилатися на них і просити відстрочку, коли вже оформив гроші в борг на картку, - цілком нормально. Головне, показувати, що ви не відмовляєтеся від виплат і дійсно платити в обумовлений термін.

Кредит онлайн - оптимальний спосіб вирішити фінансові проблеми, коли допомогти більше нікому. Головне, реально оцінювати свої сили і розуміти, чи потрібні вам гроші і чи готові виплатити кошти вчасно. Юридичну відповідальність ніхто не відміняв, але якщо ви впевнені в своїх силах, можете сміливо звертатися в МФО і оформляти кредит.   

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику