Кредит онлайн на картку до 6 місяців

кредит онлайн до 6 місяць

Швидкі кредити в інтернеті стали досить популярним продуктом на ринку: за статистикою, понад 30% українців починають своє знайомство з кредитуванням саме з мікрофінансових організацій. Однак більшість все ще вважає за краще звертатися в банки, так як ті пропонують більш тривалі терміни кредитування.

І дійсно, велика частина компаній-кредиторів за краще видавати мікропозики на відносно невеликий термін, який коливається від одного тижня до місяця. Однак в Україні працює понад вісімсот мікрофінансових організацій, які пропонують найрізноманітніші кредитні пропозиції. У цій статті ми розповімо вам про 2 кращих компаніях, які можуть видати гроші онлайн на картку на строк до 6 місяців.

Море грошей

Ця компанія працює на українському ринку з 2015 року і видає кредити на термін від 65 днів до одного року. Отримати позику в компанії Море Грошей дуже просто: вам знадобиться тільки паспорт, код, банківська картка та доступ в інтернет. Цей кредитор має такі переваги:

· Низька процентна ставка. Ваша переплата становитиме всього 0.8% в день, що відповідає 292% річних.

  • Велика сума початкового позики. Нові клієнти можуть отримати тут позику до 10 000 гривень.

  • Немає прихованих платежів. Ви платите тільки процентну ставку за користування грошима і знаєте її з самого початку.

Крім того, компанія Море грошей пропонує своїм позичальникам безліч вигідних акцій і бонусів.

КФ Кредит

Наступний кредитор в нашому списку - компанія КФ Кредит, яка працює з 2013 року. Відмінні риси цього кредитора - прозорість і вигідні умови кредитування. Позики в цій фірмі мають наступні плюси:

  • Вигідні акції. Взявши першу позику в цій компанії, ви отримуєте процентну ставку за все 0.01%. Крім того, ви можете отримувати гроші за залучення нових клієнтів і багато іншого.

  • Зручність. Отримати кредит можна з мінімумом документів і навіть з поганою кредитною історією.

На жаль, нові клієнти можуть отримати тільки невелику позику на термін до 30 днів. Щоб збільшити термін кредитування до 6 місяців, вам необхідно позичити гроші і успішно повернути борг.

Як бачите, знайти кредитора, який може видати швидкий онлайн-позику на півроку цілком реально. Щоб дізнатися про інші вигідні кредитні пропозиції, ви можете скористатися сервісом Money Expert, де зібрані дані про всі кредити онлайн України!

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Помогите взять кредит 5.000 на два месяца!хочу перекредитовуватися!срочно!0976103427
Хочу взять на 5 месяцев 13,500 н
хочу взяти кредит 15000 на карту строком на 12 місяців
Хочу 10000 тис на 1 рік
Мне нужны деньги сроком на 4 месяца в сумме 7000 грн
Я хочу взять кридіт. На суму 10000 строком на 5місяців
Хочу взяти кредит на 10000 на 1 рік
Хрчу взять в кредит 8000 тисяч на 12 місяціа
Всмысле
Чи можливо взяти кредит сумою на3000 на 4місяця
Швидко надійно в любий час
up