Кредит онлайн на картку до 6 місяців Рейтинг 5 Oснован на 1

Кредит онлайн на картку до 6 місяців

кредит онлайн до 6 місяць

Швидкі кредити в інтернеті стали досить популярним продуктом на ринку: за статистикою, понад 30% українців починають своє знайомство з кредитуванням саме з мікрофінансових організацій. Однак більшість все ще вважає за краще звертатися в банки, так як ті пропонують більш тривалі терміни кредитування.

І дійсно, велика частина компаній-кредиторів за краще видавати мікропозики на відносно невеликий термін, який коливається від одного тижня до місяця. Однак в Україні працює понад вісімсот мікрофінансових організацій, які пропонують найрізноманітніші кредитні пропозиції. У цій статті ми розповімо вам про 2 кращих компаніях, які можуть видати гроші онлайн на картку на строк до 6 місяців.

Море грошей

Ця компанія працює на українському ринку з 2015 року і видає кредити на термін від 65 днів до одного року. Отримати позику в компанії Море Грошей дуже просто: вам знадобиться тільки паспорт, код, банківська картка та доступ в інтернет. Цей кредитор має такі переваги:

· Низька процентна ставка. Ваша переплата становитиме всього 0.8% в день, що відповідає 292% річних.

  • Велика сума початкового позики. Нові клієнти можуть отримати тут позику до 10 000 гривень.

  • Немає прихованих платежів. Ви платите тільки процентну ставку за користування грошима і знаєте її з самого початку.

Крім того, компанія Море грошей пропонує своїм позичальникам безліч вигідних акцій і бонусів.

КФ Кредит

Наступний кредитор в нашому списку - компанія КФ Кредит, яка працює з 2013 року. Відмінні риси цього кредитора - прозорість і вигідні умови кредитування. Позики в цій фірмі мають наступні плюси:

  • Вигідні акції. Взявши першу позику в цій компанії, ви отримуєте процентну ставку за все 0.01%. Крім того, ви можете отримувати гроші за залучення нових клієнтів і багато іншого.

  • Зручність. Отримати кредит можна з мінімумом документів і навіть з поганою кредитною історією.

На жаль, нові клієнти можуть отримати тільки невелику позику на термін до 30 днів. Щоб збільшити термін кредитування до 6 місяців, вам необхідно позичити гроші і успішно повернути борг.

Як бачите, знайти кредитора, який може видати швидкий онлайн-позику на півроку цілком реально. Щоб дізнатися про інші вигідні кредитні пропозиції, ви можете скористатися сервісом Money Expert, де зібрані дані про всі кредити онлайн України!

Оставить оценку
 
Відгуки
  • Марія 2018-09-07 09:46:12

    Швидко надійно в любий час

up