Кредит на ремонт квартири. Хто в Україні видає споживчі кредити на ремонт? Кредит на ремонт квартири. Хто в Україні видає споживчі кредити на ремонт? - by , 2019-08-14
0
31.12.2017

Кредит на ремонт квартири. Хто в Україні видає споживчі кредити на ремонт?

Кредит на ремонт квартири

Зміст:

  1. Де взяти гроші на ремонт
  2. Кредит на ремонт житла в мікрофінансових організаціях

Навіть найпростіший ремонт може обернуться справжнім лихом - звичайна зміна шпалер часом затягується на багато місяців. Найчастіше причиною відкладання ремонту в довгий ящик стає банальний брак грошей. Саме тому багато людей вважають за краще оновлювати своє житло в кредит, вважаючи за краще невелику переплату вічного бардаку, мішкам будівельного сміття і обдертим стін. Однак де найкраще взяти кредит на ремонт? Давайте розберемося!

Перше, що спадає на думку при слові «кредит» - банк. Банківські організації є найкращим рішенням для великих покупок, таких як нерухомість, транспорт, дорога техніка і т.д. Відносно низька процентна ставка і тривалий термін кредитування дозволяють без проблем виплатити борг, не сильно обмежуючи себе в засобах.

Де взяти гроші на ремонт

Якщо вам потрібно зробити невеликий косметичний ремонт, то ви цілком можете обмежиться звичайною кредитною карткою - просто встановіть на ній потрібний кредитний ліміт і зніміть гроші в найближчому банкоматі. Кредитні карти відрізняються вкрай низькою процентною ставкою, а також часто мають пільговий період - погасивши борг за цей термін, ви не будете платити ніяких відсотків.

Ще один варіант для дрібного ремонту - взяти потрібні будматеріали в розстрочку в магазині. Великі будівельні гіпермаркети можуть оформити її на досить вигідних умовах і полегшити навантаження на ваш бюджет.

Якщо ж ви плануєте капітальні зміни, які включають в себе повну зміну меблів, сантехніки та перепланування приміщення, то кредитної картки може не вистачити. В цьому випадку краще всього буде взяти цільовий займ. Отримати його набагато простіше, ніж нецільової - в цьому випадку банк самостійно розрахується з продавцями і будівельниками.

Однак, як показує сумний досвід багатьох людей, вкладеться в первинний кошторис практично ніколи не вдається, тому доводиться шукати додаткове джерело грошей.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перші 2 кредити під 50%
Процентна ставка
0.99 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Кредит на ремонт житла в мікрофінансових організаціях

Мікрофінансовий організації погано підходять для того, щоб повністю профінансувати ремонт через високу процентної ставки, однак їх дуже зручно використовувати для покриття непередбачених витрат. Втім, якщо ваш бюджет уміщається в 10000-15000 гривень, то ви цілком можете обійтися одним мікрозайм від МФО - отримати його набагато простіше, ніж взяти нецільовий кредит в банку або збільшити кредитний ліміт на своїй карті.

Для оформлення позички в мікрофінансової організації вам знадобиться тільки паспорт та ІПН. Всі операції можна провести в режимі онлайн, після чого гроші відразу ж надійдуть на вашу картку. Кредити на ремонт житла в МФО завжди будуть нецільовими - ви можете розпоряджатися грошима на свій розсуд. А найголовніше, якщо вам не вистачить коштів, ви спокійно можете звернеться в іншу компанію і взяти ще одну позику - ці кредитори дуже лояльно ставляться до позичальників, тому наявність непогашених боргів не стане проблемою.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику