Бу авто в кредит без початкового внеску: де можна оформити в Україні? Бу авто в кредит без початкового внеску: де можна оформити в Україні? - by , 2019-08-14
4.5 5stars
2
31.12.2017

Бу авто в кредит без початкового внеску: де можна оформити в Україні?

оформлення бу авто в кредит

Зміст:

  1. Рейтинг кращих автокредиторів
  2. Що варто знати при оформленні авто в кредит?

У сучасному світі часом досить важко обійтися без автомобіля. Особливо часто з необхідністю мати власний транспорт стикаються великі сім'ї, а також жителі віддалених сіл, яким доводиться долати значні відстані навіть для того, щоб купити продуктів.

Однак нинішня економічна ситуація далеко не завжди дозволяє відкладати гроші на покупку власної машини, тому автокредитування набирає все більшої популярності. Багато українців вважають за краще купувати б \ у автомобілі, які коштують дешевше і більш ніж підходять для повсякденних потреб.

Якщо ви шукаєте, де можна оформити б \ у авто в кредит без початкового внеску, то ця стаття буде вам корисна - в ній ми розповімо про найвигідніші пропозиції для автокредитування!

Рейтинг кращих автокредиторів

Одним з найбільш популярних банків для автокредитування є Приват Банк, який видає кредити на нові та б \ у машини без початкового внеску і оформлення купленого авто під заставу. Однак вибір позичальника обмежується асортиментом партнерської компанії банку - придбати щось в іншому місці не вийде.

Не менш популярним у бажаючих придбати машину є Альфа-Банк - початковий платіж і запорука тут також відсутня, а процентна ставка коливається в районі 8-9% річних.

Крім них, хороші програми автокредитування також є у таких банків як:

  1. Ідея Банк
  2. Кредит Агріколь Банк
  3. Банк Кредит Дніпро
  4. ТАСкомбанк

Однак, звертаючись до цих кредиторам, вам не уникнути початкового внеску, який може становити до 50% від суми позики.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Що варто знати при оформленні авто в кредит?

При виборі кредитора варто брати до уваги не тільки процентну ставку, але і різного роду комісії, які можуть сильно збільшувати реальну переплату. Якщо ви хочете точно переконається в тому, що правильно зрозуміли кредитний договір, ви можете вимагати у кредитора документ, де будуть прописані всі платежі і вказана реальна процентна ставка.

Пам'ятайте, що як би вам не був потрібен автомобіль, не варто купувати його в борг, якщо щомісячний платіж перевищує половину вашої зарплати - навіть якщо банк погодиться видати вам таку суму грошей, у вас можуть бути проблеми з її поверненням.

Врахуйте також те, що б \ у автомобіль може потребуватиме додаткових видатків - заміні деяких запчастин, нової гумі і т.д. Щоб дістати грошей на ці неминучі витрати, вам знадобляться швидкі і зручні кредити онлайн на картку від мікрофінансових організацій. Це простий і зручний спосіб роздобути кошти і довести покупку до розуму.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
user-avatar
Перезвоните мне пожалуйста 8(812) 200-42-95 Алексей.
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику