Кредит морякам. Спосіб отримати кредит «морському вовку» Кредит морякам. Спосіб отримати кредит «морському вовку» - by , 2019-08-14
0
02.01.2018

Кредит морякам. Спосіб отримати кредит «морському вовку»

кредит морякам
Акція від Ccloan

Зміст:

  1. Види кредитів
  2. Як отримати кредит?

Професія моряка по праву вважається однією з найскладніших, тому її представники зазвичай можуть похвалитися досить високими зарплатами. Однак якою б високою не була зарплата, її не завжди вистачає - як правило, виплати відбуваються тільки після декількох місяців плавання. До того ж, зарплату можуть банально затримати - в цьому випадку моряк і його сім'я ризикують залишитися без засобів до існування. Саме тому багато кредиторів пропонують спеціальні кредитні програми для моряків, які дозволяють дістати потрібну суму грошей перед плаванням.

Відмінною особливістю таких кредитів є тривалий термін, а також відстрочена виплата боргу - щомісячні платежі вводяться починаючи з 2-3 місяця. Це дозволяє спокійно дочекатися виплат, не вдаючись до радикальної економії і затягування поясів. Особливо часто кредити для моряків зустрічаються у великих приморських містах, таких як Одеса. У цій статті ми розповімо про кращі способи отримати позику для моряків.

"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 3000 грн з максимальною знижкою на перший кредит!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 12 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Гроші на карту під 0,01%
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перший кредит під 0,01%
Процентна ставка
0,01 - 1,9% на день
Сума позики
10 000 - 10 000 грн
Термін
5 - 30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Види кредитів

Банківський кредит

Багато банків в портових містах пропонують кредитні програми для моряків. Це найвигідніший варіант, який відрізняється відносно невисокою процентною ставкою, відстроченої виплатою і великий торбою позички.

Однак отримати такий кредит не завжди легко, адже багато кредитори вимагають від позичальника надати заставу, або платоспроможного родича в якості поручителя. Це не найзручніший варіант для великих сімей, де чоловік-моряк є єдиним годувальником. Ситуацію може ускладнити наявність боргів по старих кредитах або борги у найближчих родичів.

Кредит в ломбарді

Якщо у вас є цінне і ліквідне майно, наприклад, прикраси або техніка, то ви можете закласти їх в ломбард і отримати позику без довідки про доходи та поручителів. Найкраще звертатися в крупні мережеві ломбарди - вони мають найбільш прозорі умови і працюють в законному полі. Однак якщо закладати вам нічого, то ломбард є не кращим виходом.

Кредит онлайн на картку

Мікрофінансовий організації є відмінним варіантом для тих, хто не може або не хоче звертатися в банк або ломбард - у них можна отримати мікрозайм до 15000 гривень на термін до 3 місяців. Недоліком цих кредиторів є висока процентна ставка, однак це з лишком компенсується швидким і простим оформленням позики.

Отримати потрібну суму грошей можна протягом півгодини, тому використовувати послуги МФО можна практично скрізь, де є інтернет. Так, ви зможете використовувати мікрокредит для оплати витрат на підготовку до рейсу, або надіслати грошей родині до першої виплати.

Як отримати кредит?

Для отримання позики вам знадобиться тільки паспорт та ІПН, проте більшість кредиторів дозволяють отримати позику з будь-яким документів, що посвідчують особу, наприклад, з паспортом моряка - проте в цьому випадку оформити його через інтернет не вийде.

Щоб личити найоптимальніше кредитна пропозиція, ви можете використовувати сайт Money Expert - тут ви знайдете докладні огляди всіх мікрофінансових організацій України.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику