Як оформити кредит онлайн без паспорта і фото з ним

Як оформити кредит онлайн без паспорта і фото з ним

Попит на швидкі кредити зростає з кожним днем. А все тому, що клієнту дуже вигідно і зручно мати можливість в будь-який час отримати потрібну суму на карту. При цьому клієнт сам вибирає, скільки він бере і на який термін. І одне з головних переваг кредитування - можливість отримати гроші швидко і без проблем. Розглянемо процедуру оформлення детальніше і подивимося, чи можна отримати позику онлайн без паспорта?

Мікропозик - це дуже зручно, коли вам просто не вистачає грошей. Замість того, щоб йти в банк або ломбард, щоб знайти гроші, вам достатньо просто звернутися в онлайн-сервіс і швидко отримати потрібну суму на карту. Клієнту не потрібно переживати ні за кредитну історію, ні за документи. Компанії до нього виставляє мінімум вимог і просто за 15-20 хвилин видають потрібні кошти на карту. Але незважаючи на доступність кредитування, іноді можуть виникнути проблеми, наприклад, у вас не виявилося з собою паспорта. Що робити в такій ситуації і як отримати кредит без паспорта?

Щоб отримати гроші, клієнту потрібно зробити три простих кроки:

  1. Зайти на сайт і на головній сторінці вказати, скільки клієнт хоче отримати і на який термін;
  2. Перейти до заповнення анкети та заповнити її максимально докладно;
  3. Верифікувати карту і почекати рішення по заявці, а після - не більше години, щоб гроші «зайшли» на рахунок.

Якщо у вас поруч документів і ви думаєте, де взяти кредит в інтернеті без паспорта, ось приблизний список компаній, де це можна зробити: MyCredit, Miloan, Alex Credit, KF UA, Credit Plus, Moneyveo, Cashinsky, CreditUP, CashUP, Dinero, SOS Credit, Credit Kasa, Твої Гроші, TOP Credit, Бистрозайм, MoneyBOOM.

У зазначених сервісах досить просто в анкеті вказати паспортні дані. В інших же компаніях вас можуть попросити надати фото з паспортом в руках, фотокопію документа або вислати сканкопію. Це цілком нормальна практика серед кредитних компаній, яка потрібна для:

  • Ідентифікації особистості клієнта;
  • Оформлення кредитного договору;
  • Перевірки персональних даних;
  • Захист від шахраїв.

При цьому передана інформація охороняється компаніями і не підлягає передачі третім особам. Сучасні інтернет-системи кредитування забезпечують повну безпеку при зберіганні і отриманні даних від клієнта, тому вони захищені від злому і не будуть отримані третіми особами.

Сервіси ж, де можна взяти гроші без паспорта, іноді теж можуть попросити вислати копію документів, щоб зайвий раз переконатися, що з даними клієнта «не працює» шахрай.

 

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up