Як взяти споживчий кредит з низькою процентною ставкою?

споживчий кредит з низькою кредитної ставкою

Споживчі кредити поступово перестають асоціюватися з «кабалою» і набувають все більшої популярності серед населення, яке використовує їх для покупок, відпустки, ремонту або навіть простих розваг.

Але як же вибрати найвигідніший споживчий кредит з низькою процентною ставкою? Це питання цікавить дуже багатьох позичальників, які хочуть максимально скоротити переплати. Ми підготували кілька простих порад, які допоможуть вам знайти найкраще кредитна пропозиція і не потрапити на вудку недобросовісних кредиторів.

Кредит онлайн від Манівео під 0% першій раз!

Обережно: 0%!

Незважаючи на те, що безвідсоткові кредити дійсно існують і практикуються багатьма кредиторами, деякі банки вважають за краще використовувати їх для обману клієнтів. Однак найчастіше під низькою або відсутньою процентною ставкою ховаються численні неприємні «сюрпризи» прописані в договорі дрібним шрифтом:

  1. Комісії. Кредитор може стягувати з вас комісію за користування кредитом, за проведення платежів і т.д. При цьому комісія часто налічується не на залишок, а на всю суму боргу.

  2. Штрафи. Варто вам прострочити платіж хоча б на день, як «вигідний» безвідсотковий кредит перетворюється в реальну кабалу з величезними відсотками і штрафними пенями.

  3. Прихований відсоток. Все досить просто - в рекламному оголошенні банк може вказати нульову процентну ставку, а в договорі вона буде прописана в 90-100% річних.

Щоб не потрапити на ці хитрощі, потрібно уважно вичитувати умови договору. Якщо ви не вмієте вникати в складні документ або не розумієте, що там написано, то краще скористатися послугами юриста або кредитного брокера, який зможе простою мовою пояснити, чи варто приймати то лили інша кредитна пропозиція. Обов'язково попросіть банк видати вам документ, в якому будуть вказані всі можливі комісії та реальна процентна ставка.

Подбайте про свій комфорт

Якщо обраний вами банк має незручний, постійно падаючий сайт і вічні черги у відділеннях, то користуватися його послугами не варто - нервові клітини не варті економії на кредиті. До того ж, банки з поганою організацією характеризуються великою кількістю помилок в роботі - наприклад, вам можуть не зарахувати платіж, нарахувати зайвий відсоток і т.д.

Зручність позики

Крім процентної ставки і зручності роботи з банків, варто звернути увагу на:

  • Можливість рефінансування;

  • Можливість розстрочки;

  • Можливість дострокового погашення;

  • Можливі терміни кредитування.

Це дозволить вам швидко змінити кредитора, або повернути довго достроково і уникнути зайвих переплат.

Як знайти кредитну пропозиція?

Щоб вибрати кредит з найнижчою процентною ставкою та вигідними умовами, ви можете скористатися сайтом Money Expert. Тут ви знайдете більше сотні кредитів онлайн на карту від кращих мікрофінансових організацій України. Зокрема, ви можете знайти компанії, які пропонують безвідсоткові позики новим позичальникам, а також оформлення через інтернет і хорошу програму лояльності.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up