Як виплатити кредит якщо немає грошей? Як виплатити кредит якщо немає грошей? - by , 2018-10-25
5 5stars
1

Як виплатити кредит якщо немає грошей?

виплатити кредит якщо немає грошей

Ми всі звикли регулярно користуватися кредитами, однак буває так, що кредитні зобов'язання стають непосильним тягарем. Особливо часто з цим стикаються «щасливі» власники іпотек та інших великих кредитів, взятих на купівлю авто, дорогого обладнання або ремонту. Наслідки несплати боргу в цьому випадку можуть бути дуже серйозними - наприклад, у вас можуть відібрати майно, під заставу якого ви оформляли позику. Крім того, банк може перепродати ваш борг колекторам, які не гребують ніякими методами, аж до відвертого шантажу або погроз.

Приводом для несплати по кредитах найчастіше стають проблеми зі здоров'ям, втрата роботи або сімейні проблеми - причини більш ніж поважні, однак жоден кредитор їх слухати не стане. Щоб уникнути неприємностей, потрібно дістати гроші на виплату хоча б частини боргу - тоді у вас з'явиться шанс домовитися з банком про відстрочення і поправити своє фінансове становище.

Однак це простіше сказати, ніж зробити - банки не горять бажанням видавати позику того, на кого вже висять інші борги. Як же платити кредит, якщо немає грошей?

Де дістати гроші, щоб повернути кредит?

Щоб роздобути грошей, ви можете вдатися до наступних способів:

Взяти в борг у друзів. Близькі люди можуть виручити вас в складній ситуації, однак не у всіх є така можливість. До того ж, позичати гроші у друзів - це найвірніший і швидкий спосіб зіпсувати відносини.

Закласти речі в ломбарді. Якщо у вас є коштовності або техніка, то ви можете закласти їх в ломбард і отримати натомість суму грошей, якої можливо вистачить на виплату одного платежу. Однак цінні речі є далеко не у всіх, і вже тим більше, далеко не у всіх є бажання ними ризикувати.

Взяти мікропозику. Звернутися в мікрофінансову організацію - найрозумніший спосіб вийти з важкого фінансового становища. До нього часто вдаються українці: за статистикою, 7% всіх позик, які видають МФО, йдуть на оплату кредитів в банках.

Де взяти мікропозику для виплати кредиту?

На українському ринку працює понад сто мікрофінансових організацій, які видають гроші в борг на досить вигідних і зручних умовах. Вони мають трохи більш високу процентну ставку, ніж в банку, однак в той же час пропонують наступні переваги:

  • Миттєве оформлення. Заповнивши анкету і провівши кілька інших простих маніпуляцій, ви можете отримати гроші онлайн на карту вже через 15-30 хвилин - то, що потрібно, якщо вас вже шукають настирливі колектори.

  • Прості вимоги. Для отримання позики потрібен тільки паспорт і код - вам не треба буде шукати довідку про доходи або виписки про володіння майном.

  • Можливість взяти позику з поганою кредитною історією. Якщо ваші фінансові труднощі вже встигли перетвориться в борги і позначитися на вашій кредитній історії, то МФО - це єдині кредитори, які погодяться мати з вами справу.

Щоб правильно підібрати компанія-кредитора, ви можете скористатися сайтом Money Expert - наш безкоштовний сервіс допомагає шукати і порівнювати кредити онлайн в Україні, щоб вибрати найоптимальніший варіант.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up