ТОП-5 способів збільшення кредитного ліміту ТОП-5 способів збільшення кредитного ліміту - by , 2019-04-18
0
06.12.2017

ТОП-5 способів збільшення кредитного ліміту

як підняти кредитний ліміт
Акція від CreditPlus

Зміст:

  1. Як збільшити кредитний ліміт?

Кращим показником вашого фінансового добробуту є зовсім не ваша машина, квартира або смартфон, а кредитний ліміт. Це сума, яку кредитор може позичити вам, не вимагаючи натомість ніяких гарантій. Найчастіше ми стикаємося з цим обмеженням при використанні кредитних карт, тому багато людей задаються питанням: чи є спосіб збільшити кредитний ліміт?

Більшість банків встановлюють для своїх нових клієнтів якусь невелику суму, яка не перевищує розміру мінімальної зарплати, а саме 2500-4000 гривень. Однак цього може бути недостатньо для того, щоб здійснювати великі покупки, тому більшість клієнтів банків намагаються так чи інакше збільшити доступну суму грошей.

Акція ЕлектроЛіто! Візьми кредит або продовж поточний і ганяй влітку на новенькому електротранспорті!
Процентна ставка
0,01% - 1.8% на день
Сума позики
10 000 - 12 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
До 3000 грн з максимальною знижкою на перший кредит!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 12 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Європейська компанія!
Процентна ставка
2,2 - 2,2% на день
Сума позики
4 000 - 10 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 60 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Як збільшити кредитний ліміт?

Щоб банк став більше вам довіряти, можна скористатися наступними способами:

  • Найчастіше користуватися кредитами. Якщо ви регулярно берете позики і справно повертаєте борги, то ваша кредитна історія буде виглядати дуже красиво і солідно. Так, ви можете брати швидкі гроші онлайн на картку, а потім повертати їх - це найкращий спосіб стати зразковим позичальником в очах банку.
  • Надати документи про володіннямайном. Якщо ви володієте машиною або нерухомістю, цінними паперами або іншими ліквідними активами, то ви можете просто продемонструвати кредитору їх наявність - а саме документ, який це підтверджує. Наприклад, це може бути виписка з єдиного державного реєстру нерухомості.
  • Стежити за своєю інтернет-активністю. Якщо ви неуважно ставитеся до своїх публікацій і діям в соціальних мережах, то у вас є всі шанси отримати відмову в збільшенні кредитного ліміту. Справа в тому, що практично всі банки практикують так званих соціальний скоринг, а саме відстежують вашу поведінку в інтернеті, щоб скласти думку про вашу кредитоспроможності. Щоб не справляти враження безтурботного люмпена, вам варто перестати публікувати фотографії в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, відписатися від всіх підозрілих сторінок і перевірити свій список друзів. Також варто частіше відзначатися в дорогих магазинах, викладати Селфі з подорожей і т.д.
  • Надати довідку продоходи. Наявність офіційної роботи і стабільного доходу відразу ж піднімає вас на порядок вище в очах кредитора, навіть якщо цей самий дохід не занадто великий. Отримати таку довідку можна в бухгалтерії за місцем роботи, або звернеться до Міністерства доходів і зборів.
  • Розплатиться зборгами. Якщо у вас є неоплачені кредити, борги з аліментів або інші фінансові труднощі, то банк навряд чи погодиться збільшити доступну для мікропозик суму. Тому перед тим як просити про збільшення кредитного ліміту, вам варто розібратися зі старими заборгованостями.

Збільшення кредитного ліміту - важливий крок, який допоможе вам не тільки роздобути грошей на покупки, але і дозволить мати фінансову "подушку безпеки" на випадок непередбачених обставин.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику