Як створити електронну пошту на прикладі gmail Як створити електронну пошту на прикладі gmail - by , 2019-04-18
5 5stars
4
13.03.2018

Як створити електронну пошту на прикладі gmail

електронна пошта gmail

Електронна пошта - не тільки спосіб обміном інформації, а й спосіб ідентифікації клієнта на сайтах і захист його персональних даних і облікового запису. Створити пошту - легко. Це можна зробити самостійно, користуючись підказками, можна, ознайомившись з покроковою інструкцією.

Пошта на гуглі вважається однією з найбільш популярних і захищених в усьому світі. Попередньо придумайте, який нікнейм в якості адреси хочете використовувати і переходимо до реєстрації.

«Приведи друга» - отримай 300 грн
Процентна ставка
0.01 - 0.01% на день
Сума позики
10 000 - 15 000 грн
Термін
7-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 75 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Акція! Виграй Тур на двох до Туреччини
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Ексклюзивний промокод 50%
Процентна ставка
0.01 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Кожному другу - 200 грн і iPhone Xs!
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Знижка 100% на перший кредит
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
3 000 - 10 000 грн
Термін
5-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
5 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Gmail електронна пошта

Щоб створити пошту gmail, перейдіть за посиланням: https://www.google.com/intl/ru/gmail/about/.

Тепер потрібно вибрати «Створити обліковий запис» (кнопка розташована у верхній правій частині).

Переходимо до заповнення анкети, де потрібно вказати:

 • Ім'я;
 • Прізвище;
 • Ім'я користувача;
 • Пароль і підтвердження;
 • Дата народження;
 • Підлога;
 • Номер телефону (вказувати особистий);
 • Резервний адреса ел. пошти (не обов'язково gmail);
 • Країна.

Всі дані, крім номера телефону та імені, можуть бути вигадані. Заповнюємо анкету, щоб створити пошту gmail покроково:

 1. В поле «Ім'я» і «Прізвище можна вказати як свої, так і вигадані дані. Дозволено використовувати літери латинської та російської клавіатур.

Унікальним має бути тільки поле з адресою реєстрації та номером телефону.

 1. В якості адреси можна використовувати будь-яке ім'я (воно повинно містити тільки літери латиницею). Дозволено використання цифр. Прості імена, наприклад, [email protected] або [email protected], швидше за все, будуть зайняті, тому постарайтеся придумати унікальну адресу, який ви зможете легко запам'ятати. Звичайно, створити пошту гугл можна буде повторно, але це займає мінімум 10 хвилин.

До імені можна додати важливу для Вас комбінацію цифр (вік, дату народження). Наприклад, DmitriyPetrov708 навряд чи зареєстрований в системі.

 1. Заповніть поле «Придумайте пароль». Особливі вимоги є і до пральний політиці: пароль повинен складатися мінімум з 8 цифр, містити букву (и) латинського алфавіту і спеціальний символ (наприклад, &, @, *). Парольная політика gmail електронна пошта робить код доступу до електронної пошти максимально безпечним і захищає від злому.

Не рекомендується використовувати дату народження або номер телефону, так як саме такий пароль найлегше підібрати зловмисникові.

Тепер правильно введіть обидва паролі, інакше з'явиться помилка «Паролі не збігаються. Повторіть помилку ». Пошта гуглі відображає, наскільки складний (безпечний) ви придумали пароль, вказуючи рівень складності.

 1. Вкажіть дату народження, щоб створити емейл. День і рік вводяться вручну, місяць вибирається зі списку. В наступному полі виберете підлогу. У переліку gmail електронна пошта можна вибрати «Чоловічий», «Жіночий», «Інший» або не вказувати його.

 1. Тепер вкажіть особистий мобільний. Не варто вказувати номер друга або родича, так як можливо втратити доступ до пошти. Номер телефону вказується також в цілях безпеки і для ідентифікації клієнта, якщо ви вирішите зайти на пошту з іншого пристрою (чужого комп'ютера або мобільного пристрою). Визначається пристрій за унікальним IP (адресою), який не змінюється без втручання з боку користувача. Пошта gmail гарантує, що ваші дані не потраплять до рук зловмисників.

 1. В поле «Запасний адресу ел. пошти »вкажіть резервний адресу. Ви можете вказати і-мейл з будь-яким доменним ім'ям (наприклад, icloud.com). Якщо ж переважно перебуваєте в Україні, не рекомендується використовувати російські домени, так як деякі з них заборонені (наприклад, ukr.net, i.ua).

 1. Після заповнення поля «Країна» (відкривається список), клікніть «Далі» і переходите до наступного кроку. Завести пошту виявилося нескладно, хоча і досить довго.

Відкривається вікно «Політика збереження особистої інформації», які потрібно прокрутити вниз і натиснути «Приймаю».

Тепер потрібно підтвердити вказаний номер телефону. Сервіс Google пропонує Вам, як це зробити: відправити SMS-код з комбінацією з 6 цифр або здійснити голосовий виклик. Краще вибрати варіант з SMS і клікнути продовжити (поле з номером вже предзаполнено).

В поле "Введіть код підтвердження" вкажіть код, який надійшов на телефон і натисніть "Продовжити"

Код повинен прийти протягом 15 хвилин. Якщо цього не відбулося, запросите повторну відправку, клікнувши "Будь ласка, спробуйте".

Електронна пошта гугл створена. Тепер ви бачите вікно з пропозицією поглянути на профіль сторінки і додати фото. Цей крок можна пропустити - додати фото можна в будь-який інший час, просто відредагувавши аккаунт. Натисніть "Далі" і переходите до свого нового поштової скриньки.

Якщо ви користуєтеся не своїм комп'ютером, є ймовірність, що браузер при переході по посиланню вже запросить перехід в зареєстрований кимось аккаунт для відкриття пошти. Не використовуйте чужий рахунок, краще зареєструвати пошту, якій будете користуватися Ви особисто. Як створити пошту в такому випадку? Легко!

При переході на сторінку, де ви бачите вікно з назвою «Виберіть обліковий запис», клікніть «Змінити акаунт».

Відкривається вікно для введення поштової адреси. Нічого не вказуйте, а натисніть «Інші варіанти», дочекайся відкриття поп-апа і виберете «Створити обліковий запис» - відкривається вікно «Створити акаунт Google» з полями для введення даних користувача:

 • Ім'я;
 • Прізвище;
 • Ім'я користувача
 • Пароль і підтвердження пароля.

В поле «Ім'я» і «Прізвище» вкажіть свої реальні дані. Можна використовувати літери кирилиці і латиниці. В поле «Ім'я користувача» потрібно вказати унікальне ім'я, яке буде використано в якості адреси. Можна використовувати літери тільки латиниці, а також точки і цифри. Наприклад, зареєструємо адресу test11111, вказуємо його.

Далі придумайте пароль і продублюйте його в поле "Підтвердіть пароль". Не рекомендується використовувати той же пароль, який використовуєте для інших акаунтів. Згідно пральний політиці, унікальний пароль повинен складатися не менше ніж з 8 цифр, містити літери, цифри і спеціальні символи (наприклад,!,?, & та ін.).

Для зручності, щоб не переплутати введення даних, можете клікнути на значок «Око», щоб показати пароль, так як за замовчуванням він шифрується і перетворюється в точки.

Далі потрібно вказати і підтвердити мобільний телефон. Вказуйте тільки свій номер.

Після введення номера, на нього прийде SMS код з 6 цифрами, які вказуєте в полі «Введіть код підтвердження» і клікнути «Підтвердити».

Якщо всі дані введені унікальні і вірно, аккаунт створений. Можна переходити до gmail вхід.

Покрокова інструкція «Як створити електронну пошту» з скринами допоможе швидко і легко пройти реєстрацію. Створений електронний ящик можна використовувати при реєстрації в MyCredit і інших сайтах в Інтернеті.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
user-avatar
И причем здесь кредиты
user-avatar
user-avatar
user-avatar
Текстове
user-avatar
o15FnaWnejlN rMA1
user-avatar
Як не створюй,все не працює.І для цього є не одна напрацьована причина.А все зводиться до одного-ми стежемо.
user-avatar
Мельник
user-avatar
Gfdhjbv
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику