Як моментально отримати кредит, якщо ти в чорному списку? Як моментально отримати кредит, якщо ти в чорному списку? - by , 2018-10-16
5 5stars
3

Як моментально отримати кредит, якщо ти в чорному списку?

кредит онлайн в чорному списку банків

Близько 10 років тому в Україні склалася плачевна ситуація з поверненням кредитів. Пов'язано це було з активним розміщенням кредитних пунктів в магазинах електроніки. А так як за спиною у фахівця на відміну від відділення банку не було начальника, який міг перевірити дотримання суворої процедури, то і ризик неповернення коштів різко зростав. Ця та інші причини поступово привели до наповнення чорного списку в банку боржниками, які продовжували претендувати на позики. Як відомо, попит вражає поява нових кредитних продуктів. Ситуація в країні дала підставу для виникнення небанківських організацій, які почали видавати мікропозики без оглядки на КС. Кредит не в банку міг отримати навіть затятий неплатник. Чи не мали значення і трудовий стаж або наявність офіційного доходу.

Що таке чорний список

Чорний список - це база з інформацією про особисті дані клієнтів, які в минулому показали свою неспроможність в дотриманні умов кредитного договору.

Існує кілька видів чорних списків:

  1. Особисті списки банків формуються за результатами співпраці клієнта з даним банком. Інформація з особистих списків не може бути витребувана третіми особами, так як вона носить гриф конфіденційності.

  2. Списки колекторських компаній і судових приставів формуються в результаті стягнення заборгованості в судовому або примусовому порядку у вигляді утримань із заробітної плати або продажу майна клієнта.

  3. Списки бюро кредитних історій формуються шляхом добровільного надання інформації про клієнтів банками України.

Розглядаючи платоспроможність потенційного позичальника, банк керується своїм особистим базою, а також може зробити запит з УБКІ.

Запит в УБКІ не може дати однозначну відповідь на питання «чи можу я взяти кредит», адже відсутність даних у загальній базі не може гарантувати позитивний схвалення заявки банком. Можливо, клієнт мав деякі проблеми з оплатою боргу: з невеликою відстрочкою, але йому все ж вдалося закрити кредит. В такому випадку банк не передавав відомості в колекторську контору або в загальну базу кредитних історій, а у себе робив позначку про те, що трапилося. Тільки ось ознайомитися з електронною версією боржників банку ніяк не вийде.

 Як потрапити в чорний список

В чорний список потрапляють всі, хто продемонстрував свою неблагонадійність, безладне фінансову поведінку, а саме:

  • Порушення графіка внесення платежів (прострочення на місяць і більше);

  • Багаторазові дрібні порушення умов договору.

Однак не тільки несвоєчасна оплата боргу є причиною занесення в чорний список покредиту.Шахрайські дії (спроба взяти позику на іншу особу), неправдиві особисті дані, нецільове використання отриманих коштів або самовільне розпорядження заставним майном говорять про те, що позичальник не здатний виконувати взяті на себе фінансові зобов'язання.

Клієнт із зіпсованою КС не може взяти кредит ні в одному банку України, адже свідомо знаючи про можливість неповернення, банк зобов'язаний сформувати забезпечення такої позики.

Як взяти кредит, якщо ти вже в чорному списку

Якщо вас цікавить, де реально взяти гроші онлайн в борг, не варто пробувати подавати заявку в банківську установу. Особливо це стосується екстрених випадків, коли кошти потрібні прямо сьогодні.

Будь-який громадянин має можливість очистити свою КС. Для цього не потрібно писати заяви в банк або в Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Найпростіший і доступний спосіб - отримання кредиту з чорним списком в мікро фінансової організації. Виконання зобов'язань за новим позиці дасть підставу стерти дані про минулі невдачі.

МФО не є прямим конкурентом банківським установам, так як ці структури мають різні умови кредитування, відповідно, їх продукт спрямований на споживача з різними цілями. Так, мікро кредитна компанія без проблем видасть кредит будь-кому, хто потребує короткостроковому позиці. За терміновість і спрощену систему видачі і погашення боргу доведеться заплатити трохи завищений відсоток. Однак є можливість дострокового погашення позики для скорочення процентних витрат.

Способи взяти кредит для людей в чорному списку

Всього кілька років тому в Україні з'явився новий небанківський продукт, яким в Європі давно активно користується кожна друга сім'я. Позики на короткий термін дозволяють вирішити нагальні проблеми. Мікро кредити в Україні є затребуваним продуктом у тих, хто раніше боявся користуватися довгостроковими позиками. Не кожна людина здатна спокійно сприймати борг на 5-20 років. Крім цього, багато хто сприймає такий вид кредитування як свідомий ризик, адже ніхто не може спрогнозувати, яким вантажів підйомна сьогодні сума може обернутися завтра.

Сервіс швидкого кредитування Маніексперт дозволяє отримати кредит онлайн на карту навіть клієнтам з чорного списку в Харкові, Києві, Дніпропетровську чи любо іншому місті України. Інновація порталу полягає в наданні прозорих умов, можливості отримання грошей громадянам онлайн з 18 років без довідок і доходу. Money Expert представляє понад 20 найбільш великих і надійних МФО України, до яких щодня звертається близько 1500 українців. Для них кредитна історія і чорний список не є критеріями відбору клієнтів.

8 способів отримати кредит з поганою КС:

1) Отримання грошей онлайн на карту

2) Отримання грошей готівкою

3) Отримання грошей за допомогою кур'єрської доставки

4) Отримання першого позики під 0%, другої позики під 50%, третього - зі знижкою 25%

5) Повчання грошей клієнтам з чорного списку

6) Отримання грошей з спеціальною ставкою по акції

7) Отримання грошей в день звернення

8) Отримання грошей з 18 років

Всі описані вище способи отримання кредиту онлайн в Харкові або іншому місті України відносяться до звернення в мікро кредитні організації, так як тільки в цьому випадку є ймовірність отримання фінансової допомоги.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Де взяти кредит коли я в час?
Де можно взяти кредит якщо погана К.І.?
Хочу взяти кредит до зарплати
Как взять кредит на карту онлайн с плохой кредитной истории влип посамые помидоры дали один день
Добрий день де можна взятии кредит на карту з поганою историею срочно?
Где можно взять кредит сплохой історіей на карту срочьно и без отказов
Где взять кредит с плохой кредитной историей, когда все отказывают?
Где можно срочно быстро взять кридит с плохой кредитной истории и с текущими просрочками
Как получить кредит с плохой историей .
як взяти кредит з чорним списком всі контори відмовляють
Добрый день, нужна помощь в оформлении кредита. Я в черном списке, а деньги нужны на лечение ребенка.
Як взяти кредит з поганою історією
Здравствуйте,как можно взять кредит если я в черном списке
Как получить 30000гривен с плохой кредитной историей? Посоветуйте.
Добрый день,мне срочно нужны деньги,я в чёрном списке,деньги ни в каких банках не могу взять!
Добрый день. Вы работаете с плохой кредитной историей
Помогите взять кредит.Я в чёрном списке. Тел.099324722Готова на любые условия
Когда банк отказал или возникли проблемы с оформлением, всегда можно обратиться за кредитом онлайн и всего за 15 минут получить деньги на карту даже не выходя из дома.
up