Як подати заявку на кредит і не отримати відмову?

Як подати заявку на кредит і не отримати відмову?

У сучасному світі обійтися без кредитів досить складно, тому оформлення першої мікропозики - лише питання часу. Стикаючись з необхідністю заповнити заявку на отримання позики, багато людей припускаються помилок, які істотно знижують їх кредитний ліміт, або і зовсім призводять до відмови в кредитуванні. Ми поділимося з вами декількома корисними порадами, які допоможуть правильно заповнити анкету позичальника, а також уникнути критичних помилок.

Основні правила подачі заявки на кредит

Головним правилом при заповненні заявки на отримання грошей онлайн на карту є уважність. Не забувайте, що вона буде перевірятися комп'ютером, який може прийняти звичайну друкарську помилку за спробу сфальсифікувати інформацію.

Говорячи про фальсифікації - не в якому разі не намагайтеся надати кредитору неправдиву інформацію. Кожен позичальник проходить через ретельну перевірку, тому будь-яка спроба обману буде розкрита і призведе до відмови.

Надавайте максимум інформації, по можливості заповнюйте навіть ті поля, які є обов'язковими для заповнення. Пам'ятайте, що чим більш детальним буде ваш портрет позичальника, тим більше у вас шансів збільшити свій кредитний ліміт. Не забувайте правильно вказати свої контактні дані: ваші телефон і пошта повинні бути дійсними.

Не варто вказувати суму кредитування, яка перевищує половину вашого щомісячного доходу - банк навряд чи захоче працювати з таким ризикованим позичальником, а ваші ризики прострочити борг сильно зростуть.

Як збільшити свої шанси на отримання кредиту

Якщо у вас є час на підготовку, то ви можете підвищити свої шанси на схвалення кредиту. Зробити це можна за допомогою декількох простих способів:

  • Відмовтеся від зарплати в конвертах - продемонструвавши банку свій реальний дохід замість мізерною «сірої» зарплати, ви зможете отримати кредит, що відповідає вашому фінансовому становищу.

  • Слідкуйте за своїми соц. мережами - якщо ви оформляєте кредит в інтернеті, то банк може попросити вас надати посилання на свій аккаунт в будь-який популярної соц. мережі, наприклад, Facebook. Це необхідно для так званого соціального скорингу, тому варто заздалегідь підготувати свою сторінку до перевірки - видалить всі компрометуючі фото і почистити підписки.

  • Заручіться підтримкою кредитного консультанта - фахівець з оформлення кредитів зможе проконсультувати вас щодо заповнення та подання заявки для будь-якого типу кредитів. Хороший кредитний брокер візьме чималу плату за свої послуги, проте і шанси на отримання позики значно виростуть.

Де простіше отримати креддіт без відмови

Щоб уникнути зайвих складнощів при кредитуванні, ми рекомендуємо вам звернутися в мікрофінансову організацію. Ці організації відносяться до оформлення кредиту онлайн набагато простіше, ніж банки і дозволяють отримати його в рази швидше, уникнувши при цьому бюрократії і зайвих складнощів. Імовірність схвалення заявки в МФО становить 90-95%, тому ви можете бути впевнені в успіху.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up