Як оригінально подарувати гроші?

подарувати гроші

Що подарувати людині, у якої все є? Це питання хвилює багатьох - кожному з нас хочеться, щоб його подарунок викликав у людини приємні емоції і задоволену посмішку. Якщо ви не знаєте, що могло б стати в нагоді адресату подарунка, але не хочете опускатися до вручення різного роду дрібничок, то найрозумнішим варіантом буде подарувати гроші.

Такий презент дійсно потрібен кожному, що робить його універсальним вибором - дарувати грошики можна як підлітку, так і дорослої парі на весілля. Однак у цього подарунка все ж є один недолік - він виглядає нуднувато і ні крапельки не говорить про якому б то ні було креативі або романтику. Щоб це виправити, потрібно придумати, як оригінально подарувати гроші.

ТОП-5 оригінальних ідей

Отже, ви заготовили потрібну суму готівки. Що ж робити далі? У вас є кілька варіантів, кожен з яких відрізняється за складністю і кількістю часу на підготовку:

  1. Перший спосіб має на увазі купівлю свині-скарбнички. Просто покладіть купюри в порцелянову свинку і вручите її імениннику або іменинниці в комплекті з молотком. Розбивши скарбничку, людина не тільки добереться до свого подарунка, але і випустить пар.

  2. Другий варіант більш спокійний - для нього вам знадобиться звичайна листівка,в яку потрібно буде покласти готівку. Листівку можна купити або зробити самостійно. А ось підписати її обов'язково потрібно вручну, щоб зробити людині приємно. Не забудьте побажати винуватцеві торжества здоров'я і фінансового благополуччя.

  3. Третій спосіб підходить для тих, кому не шкода витратити трохи часу на створення креативного сюрпризу. Розбийте свій подарунок на 7-9 купюр, згорніть їх у трубочку і помістіть всередину різнокольорових повітряних кульок. Кульки потрібно буде наповнити гелієм, а потім зробити з них зв'язку. Якщо в створенні цього презенту брало участь багато людей, то ви можете попросити їх підписати кульки оригінальними привітаннями та побажаннями.

  4. Четвертий варіант напевно оцінять шанувальники японського мистецтва орігамі - вам належить скласти найдорожчі фігурки в своєму житті. Як ви вже зрозуміли, складати орігамі потрібно з грошових купюр. Це можуть бути квіточки, пташки, бантики, метелики, що завгодно - просто дайте волю своїй фантазії.

  5. І нарешті, п'ятий спосіб - грошовий торт. Зробити його дуже просто, хоч і доведеться витратити трохи часу. Склеївши з паперу або картону каркас, вам потрібно обкласти його згорнутими в трубочку купюрами, щоб вийшло 2-3 яруси. Підказка: якщо грошей у вас небагато, варто розбити їх на дрібні купюри.

Щоб не відчувати нестачі в головному інгредієнті цих сюрпризів, ви можете звернутися за допомогою до Money Expert. Використовуючи наш сайт, ви зможете знайти інформацію про більш ніж сотню мікрофінансових організацій, які видадуть гроші онлайн банківську карту на вигідних умовах. Це кращий спосіб швидко дістати потрібну суму грошей для подарунка.

Тепер ви знаєте, як креативно і цікаво подарувати гроші, а також про те, де їх можна дістати!

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up