Де взяти гроші на Новий Рік? Де взяти гроші на Новий Рік? - by , 2019-04-18
0
25.10.2018

Де взяти гроші на Новий Рік?

займ онлайн, потрібні гроші в кредит, терміновий кредит, займ онлайн

Зміст:

  1. Для оформлення позики онлайн вам будуть потрібні
  2. Для оформлення термінового кредиту вам необхідно

Одним з найбільш довгоочікуваних свят по праву вважається Новий Рік. Все заздалегідь готуються до нього, купують подарунки і запасаються делікатесами. Чари і передсвятковий настрій витає в повітрі і все ми чекаємо чогось нового і прекрасного. Але слідом за подарунками близьким слідують неприємні витрати на корпоративи і подарунки колегам, на які так не хочеться витрачати гроші. Всі приготування і тривалі вихідні вимагають чималих витрат і запасів грошей, але де їх взяти перед святом. Попросити у родичів або друзів не вийде тому, що вони теж готуються і купують прикраси, подарунки, продукти і так далі. В такому випадку потрібні гроші в кредит.

Оформлення кредиту в банку займе дуже багато часу, так відсутнього в передсвятковій метушні. Вам на допомогу прийдуть мікрофінансові організації. Лояльні вимоги і швидке оформлення допоможе отримати позику на суму не виходячи з дому за 15 хвилин. 

Для оформлення позики онлайн вам будуть потрібні:

  • паспорт громадянина України,
  • ідентифікаційний код,
  • банківська картка,
  • номер телефону,
  • трохи вільного часу.

Динамічний ринок мікрокредитування пропонує найвигідніші і прості умови, завдяки яким ви зможете поправити своє фінансове становище в найкоротші терміни. Сервіси мікрокредитування працюють в автоматичному режимі 7 днів на тиждень, 24 години на добу, причому переказ коштів здійснюється прямо на картку позичальника протягом декількох хвилин. Нові клієнти, як правило, мають можливість отримати гроші в борг без відсотків.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Перші 2 кредити під 50%
Процентна ставка
0.99 - 1.98% на день
Сума позики
3 000 - 15 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
10 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Для оформлення термінового кредиту вам необхідно:

  • Знайти підходящу МФО. Скористайтеся сервісами, які пропонують список надійних компаній. Таким чином ви зможете швидко переглянути відразу всі пропозицію і вибрати найвигідніші.
  • Заповнити заявку. Пройдіть процедуру реєстрації і заповніть анкету. Вносьте свої дані правильно, для уникнення відмов.
  • Отримайте гроші на картку, в разі позитивного рішення. Отримавши відмову не турбуйтеся, ви можете скористатися послугами іншої компанії.

Вся процедура дуже проста, зрозуміла, що не вимагає додаткових навичок і займає від сили 20 хвилин. Ще одним з численних плюсів є можливість самому вибирати суму кредиту і терміни його погашення. Скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту, щоб визначити зручні для вас терміни і ознайомиться з розміром плати за користування коштами. Повернення позикових коштів також здійснюється на сайті МФО в особистому кабінеті. Багато сервісів пропонують дуже зручну послугу пролонгації, що допоможе уникнути штрафів і додаткових відсотків у разі, якщо ви не можете погасити заборгованість у встановлений термін. На сьогоднішній день займ онлайн є найшвидшим і безвідмовним способом отримати кошти на непередбачені витрати.

Скористайтеся послугами мікрофінансових організацій і зробіть будь-яке свято у вашій родині яскравим і незабутнім.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику