Номінальна, ефективна ставка і займ грошей в інтернеті

взять займ в интернете

Економія і кредит, здавалося б, речі несумісні. Однак якщо розуміти відмінності межу річним відсотком та комісією, то швидкий позику в інтернеті може принести вигоду. Отже, борг беруть гроші, коли немає можливості заплатити за товар або послугу повну вартість. Відкладати вміють не всі, до того ж з постійним коливанням курсу долара варіант накопичень у гривні може призвести до знецінення навіть великої суми. Залишається один варіант - взяти в борг у мікрокредітной організації, попередньо розібравшись з основними поняттями.

Для початку слід дати визначення тим пунктам, які можна зустріти в договорі кредитування. На перший погляд вони можуть здатися зрозумілими, але без знання їхнього справжнього значення можна взяти позику в інтернеті з найбільш невигідними умовами.

1) Річна процентна ставка - це та сума, яку позичальник виплачує протягом усього періоду договору за використання грошей. Це окрема стаття витрат, і склавши її з сумою кредиту та іншими платежами (наприклад, комісією банкомату при знятті грошей) можна отримати ефективну ставку по кредиту.

2) Ефективна ставка кредиту - це загальна сума, яку доведеться заплатити до кінця терміну кредитування.

Якщо говорити про експрес позику в інтернеті, то тут мова про річну ставку не йде, адже гроші видаються на короткий термін, а комісія нараховується щодня. Однак це не виключає необхідності у визначенні ефективної ставки по позиці в інтернеті онлайн. Часто мікрокредітной компанії йдуть на хитрощі, залучаючи клієнтів низьким відсотком без згадки додаткових комісій. У цьому випадку клієнт зобов'язаний самостійно прорахувати ту суму, яку доведеться викласти в цілому за супровід позики.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up