Неплатоспроможний Дельта Банк: що робити з кредитом? Неплатоспроможний Дельта Банк: що робити з кредитом? - by , 2019-08-14
0
18.10.2017

Неплатоспроможний Дельта Банк: що робити з кредитом?

Дельта Банк

Зміст:

  1. Позичальників цікавить також і питання повернення процентних ставок по кредиту.
  2. Що робити з кредитом в Дельта Банку, якщо термін Договору вже закінчився?

З 2011 по 2015 року Дельта Банк був лідером за обсягами депозитів, за кількістю виданих споживчих кредитів. Однак спрощення критеріїв оцінки платоспроможності майбутніх позичальників привело до стрімкого зростання боржників, яким кредит виявився в тягар. Сукупність деяких факторів (в тому числі і виведення грошей керівництвом банку на закордонні рахунки) призвела до того, що 03.03.2015 року банк був визнаний неплатоспроможним, була введена тимчасова адміністрація, і у позичальників відразу виникло питання до Дельта Банку: що робити з кредитом?

Позичальників цікавить також і питання повернення процентних ставок по кредиту.

У зв'язку з цим хочеться звернути увагу на те, що після того, як у Дельта Банку відкликали ліцензію і визнали його неплатоспроможним, він перестав бути банком як таким. А згідно ч.1 ст.44 ЗУ "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" саме ліцензія дає право установі видавати або отримувати відсотки по кредитах. Але ось ч.2 ст.46 ЗУ "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" говорить про те, що нарахування відсотків може бути припинено,якщо це сприятиме збільшенню або збереженню ліквідаційної маси. Нормативна колізія не дозволяє однозначно дати відповідь на питання позичальникам Дельта Банку «що робити з кредитом».

Можливо отримати гроші онлайн в борг під низький відсоток

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Що робити з кредитом в Дельта Банку, якщо термін Договору вже закінчився?

Умови будь-якої угоди, в тому числі і кредитної, прописуються в договорі. Крім фінансових даних договір містить і інформацію про терміни. Іншими словами в встановлені тимчасові рамки банк надає грошові кошти, а позичальник зобов'язується їх повернути до певного терміну згідно з попередньо складеним графіком.

Відповідно до ч.1 ст.1049 Цивільного кодексу України позичальник зобов'язаний повернути кредитні кошти банку протягом 30-ти календарних днів після пред'явлення претензії банком в тому випадку, якщо термін договору не був встановлений договором. Але більшість кредитів Дельта Банк надавав у вигляді овердрафтів. Далі позичальникові в телефонному режимі повідомлялося про те, що кредит не був продовжений згідно з певним пункту договору, який людина не ніколи бачив. Фактично виходить, що термін договору закінчився і за законом позичальник зобов'язаний повернути гроші. Але основна проблема навколо Дельта Банку полягає саме в питанні закінчився договір в Дельта Банку що тепер робити з кредитом?

якщо є непогашений кредит в Дельта Банку і періодично надходять дзвінки з проханнями його оплати, є 2 варіанти вирішення цієї ситуації.

1) Оплата суми заборгованості в повному обсязі, якщо вона відповідає реальному стану речей.

2) Якщо виплачувати борг далі немає можливості, краще звернутися до юриста.

Що стосується телефонних дзвінків, то тут відповідь однозначна: такі дії мали права відповідно до Закону «Про захист персональних даних». Позичальник не зобов'язаний давати будь-які пояснення, а тим більше не повинен вірити словам невідомого. В даному випадку це маніпуляція простими поняттями і спроба тиску на позичальників, які не знають, що робити з кредитом в Дельта Банку.

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику