Як вийти з чорного списку банку

чорний список, мікропозик онлайн, кредит на карту

В умовах економічної нестабільності країни, багато громадян звертаються за допомогою в банки для отримання кредиту. Що робити якщо одного разу вже потрапив в чорний список? Вихід є - мікрофінансові організації! На сьогоднішній день багато МФО спростили вимоги до позичальників і на відміну від звичайних банків, надають можливість отримання коштів навіть особам з поганою кредитною історією. Гроші на будь-які цілі, без застав та довідок про доходи можна отримати не виходячи з дому за 15 хвилин.

Всі банки України здійснюють кредитування населення на умовах забезпечення повернення коштів. Їх доказами служать:

  • офіційне працевлаштування позичальника;
  • стабільна заробітна плата (потрібні довідки за останні 3-6 місяців);
  • заставна сума або майно позичальника, яке може виступати в якості гарантії повернення грошей;
  • поручителі, які зможуть повернути кошти в разі несплати, замість вас;
  • наявність хорошої кредитної історії.

При відсутності одного з пунктів банки найчастіше відмовляють в отриманні позики. Це пояснюється бажанням знизити ступінь ризиків. Тому проводиться ретельна перевірка всіх клієнтів і перш за все перевіряється кредитна історія.

Уникнути подібних перевірок, збору документів, пошуку позичальників і навіть виправити свою зіпсовану кредитну історію можна, якщо скористатися послугами Мікрофінансовий організацій і взяти мікропозик онлайн. На відміну від звичайних фінансових структур МФО надають невеликі суми на короткий термін, виключаючи практично всі перераховані вище пункти. У зв'язку з тим, що КІ складається на підставі погашених позиках за останній час у клієнтів подібних компаній з'являється реальна можливість виправити свій кредитний рейтинг. Для цього потрібно взяти позику в будь-який МФО і погасити його передчасно. Що для цього потрібно:

  • паспорт,
  • ідентифікаційний код,
  • банківська картка,
  • номер телефону,
  • адреса електронної пошти.

На відміну від банків онлайн-сервіси не вимагають великого переліку документів і не проводять доскональних перевірок своїх клієнтів. Щоб отримати кредит на карту досить вибрати відповідний сервіс і подати заявку прямо на сайті. Заповнюючи анкету вказуйте достовірну інформацію і правильно вносите всі дані, це збільшить шанси на отримання позитивного рішення. Обов'язково ознайомтеся з договором, переконайтеся у відсутності прихованих комісій, з'ясуйте терміни користування засобами. Після подачі заявки ви отримаєте відповідь в смс-повідомленні або на адресу електронної пошти. У разі позитивної відповіді гроші моментально надійдуть на карту зазначену вами.

Для повернення позики скористайтеся особистим кабінетом на сайті компанії кредитора або зробіть погашення в будь-якому відділенні банку або в терміналі самообслуговування за реквізитами, вказаними в договорі. Вносьте оплату заздалегідь, так як кошти можуть бути зараховані на рахунок МФО протягом трьох банківських днів. Дострокове погашення позики поліпшить вашу кредитну історію і збільшить рейтинг.

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up