Банки, які дають кредит без винятку: міф чи правда? Банки, які дають кредит без винятку: міф чи правда? - by , 2019-04-18
1 1stars
1
14.12.2017

Банки, які дають кредит без винятку: міф чи правда?

які банки дають кредити всім

Зміст:

  1. Чому банки відмовляють у кредитуванні?
  2. Хто може отримати кредит в МФО?

Ви звернулися до свого банку, щоб узяти кредит на покупки або перечекати фінансові труднощі, але отримали відмову? Чи не ви один - за статистикою, банківські організації відмовляють 10-60% своїх позичальників. Це досить серйозні цифри, які говорять про те, що отримати позику не так просто, як здається на перший погляд.

Чому банки відмовляють у кредитуванні?

Відмовити в кредитуванні можуть практично будь-кому, незалежно від соціального статусу і рівня доходу - вся справа в бажаній сумі кредиту і політиці банку. Однак все ж можна виділити найбільш часті причини відмов, такі як:

Погана кредитна історія. Якщо на вашому рахунку є тривалі заборгованості і часті прострочення, то ваші шанси отримати позику стрімко падають. Ну а якщо ви перебуваєте в «чорному списку», а ваш телефон постійно обривають колектори - на найближчі десять років шлях в банк вам замовлений. Зіпсована кредитна історія становить 16% серед всіх відмов у кредитуванні.

Поганий портрет позичальника. У разі спроби отримати стандартний споживчий кредит, ви можете отримати відмову через те, що володієте приватним підприємством, не маєте офіційного працевлаштування, не стежите за своїми соц. мережами, занадто молоді або занадто старі. Зокрема, банки часто відмовляють в отриманні кредитів чоловікам до 25-27 років, або пенсіонерам старше 70. На всі ці причини в сукупності припадає близько 50% відмов.

Неправильна інформація в заявці. Під цим мається на увазі не тільки вказування завідомо неправдивих даних, але і випадкові помилки при заповненні документів. Варто уважніше перевіряти, що ви пишете у вашій заявці і не намагатися обдурити банк - в іншому випадку ви потрапите в 10% тих, кому відмовили в кредитуванні через надання недостовірної інформації.

Велике боргове навантаження. Якщо за вами вже числиться кілька великих позик, то вам навряд чи видадуть новий, навіть якщо ви справно їх виплачуєте. Щоб вам не відмовили у видачі позики, варто заздалегідь закрити всі свої борги перед зверненням за новим кредитом.

Таким чином, банків, які дають кредит всім без винятку просто не існує. Якщо ви хочете гарантовано отримати позику, варто спробувати щастя в мікрофінансових організаціях, які відомі своїм лояльним ставленням до позичальників.

Бери 1000 грн під 0,01% – плати 950 грн під 0,01%
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
10 000 - 17 000 грн
Термін
1-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
15 хвилин
Спосіб отримання
на картку
6 000 под 0.01%!
Процентна ставка
0.01 - 1.8% на день
Сума позики
6 000 - 10 000 грн
Термін
3-30 днів
Вік позичальника
від 18 до 65 років
Час розгляду
7 хвилин
Спосіб отримання
на картку

Хто може отримати кредит в МФО?

Позичити гроші в мікрофінансової компанії можуть усі громадяни України з 18-21 року. При цьому отримати гроші можуть навіть безробітні, а також люди з поганою кредитною історією. щоб оформити мікропозику онлайн, знадобиться тільки паспорт та ІПН, а також банківська карта. Якщо ви з якихось причин не можете надати ІПН, то його можна замінити військовим квитком, правами або студентським.

На отримання позики піде не більше 15 хвилин, при цьому оформити його можна цілодобово. Це вигідно відрізняє кредитування в МФО від банків, які можуть витратити на видачу грошей до декількох днів.

Виберіть свій кредит онлайн на картку разом з сервісом Money Expert - тут ви знайдете детальну інформацію про всі мікрофінансових організаціях України!

Залишити оцінку
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували!
Залишити вiдгук
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Відгуки
Немає відгуків
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику