Банк Кредит Дніпро: огляд та відгуки

Банк Кредит Дніпро

Банк «Кредит Дніпро» був заснований в 1993 році і з тих пір є одним з найпопулярніших українських банків. Ця компанія неодноразово номінувалася на різні премії, в тому числі «Фінансовий Оскар». У 2017 році вона отримала безліч позитивних оцінок від експертів, наприклад, підтвердження кредитного рейтингу «uaA» від агентства IBI-Rating. «Кредит Дніпро» входить до списку найбільш надійних фінансових організацій, а також в ТОП-50 провідних банків України. Багато людей цікавляться даним банком, а також особливостями його роботи, щоб в майбутньому оформити тут позику або покласти гроші на депозит. У даній статті ми розглянемо переваги і недоліки цього кредитора, а також його основні послуги та відгуки клієнтів.

Які послуги надає банк Кредит Дніпро?

В «Кредит Дніпро» доступні такі стандартні банківські послуги, такі як:

  • депозити;

  • споживчі кредити і кредитні карти;

  • платежі і переклади;

  • робота з цінними паперами.

Крім того, він займається фінансуванням бізнесу, а також надає розрахунково-касове обслуговування.

Оскільки найбільш цікавою послугою для нас є кредити, то давайте розглянемо їх детальніше. Банк надає два типи кредитних послуг:

  • Карти;

  • Позики готівкою.

Кредитні картки «Кредит Дніпро» припускають можливість установки максимального ліміту до 200 000 гривен. Крім звичайних карт, клієнтам доступні пакети Gold і Platinum, які передбачають збільшення доступних засобів і особливі умови обслуговування. Так, власники Platinum-карт можуть встановлювати кредитний ліміт аж до 100 0000 гривень. Банк має непогану програму лояльності, яка дозволяє накопичувати різні бонуси і використовувати їх для оплати товарів і послуг. На всіх картах встановлений 55-денний пільговий період, за який вам не потрібно платити ніяких відсотків. Крім того, «Кредит Дніпро» видає позики готівкою до 200 000 гривен. Відсоткова ставка за ними становить 38% річних, що є цілком стандартним для українських банків.

оформити: гроші онлайн в Україні

Репутація банку Кредит Дніпро

У цілому, «Кредит Дніпро» має хорошу репутацію як серед експертів, так і серед клієнтів. Станом на 2017 рік його кредитний рейтинг становить 2.68, що відповідає 27-му місцю в списку. В цілому, експерти дають банку позитивні оцінки і прогнозують стабільний розвиток. Нечисленні погані відгуки пов'язані в основному з обслуговуванням, а також роботою банкоматів і численними комісіями, які встановлені на більшості послуг.

Висновки

Банк «Кредит Дніпро» відрізняється високою надійністю, тому його можна порекомендувати для зберігання депозиту і оформлення позички. При використанні кредитних карт Credit Dnepr рекомендується приділити особливу увагу програмі лояльності, а також функції cash-back.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам почати продуктивну співпрацю з даним банком!

Залишити оцінку
Залишити вiдгук
Відгуки людей
Немає відгуків
up