Кредити готівкою

Змiст:

 1. Банки видача кредитів готівкою
 2. В якому банку краще взяти грошовий креди
 3. Пропозиції банків по кредитах

У житті майже кожної людини бувають фінансові труднощі, гостра нестача грошей. Ціни на продукти, послуги і транспорт постійно підвищуються. Планувати бюджет в такій ситуації стає все складніше, ви не можете розрахувати всі чітко, з огляду на зростання цін. Крім того, виникають непередбачені ситуації, коли терміново потрібна значна сума грошей готівкою.

Гроші готівкою можна отримати різними способами, наприклад, в ломбарді, банку, в мікрофінансової компанії або у приватного позичальника.

У ломбардах кредит дають лише під заставу майна, є ризик не повернути заставну річ. Слід врахувати, також, що ломбард швидше за все занизить оцінювальну вартість застави.

Кредит в мікрофінансової компанії тільки на перший погляд здається вигідним, адже насправді відсотки досить великі і немає можливості взяти велику суму грошей.

Кредит від приватної особи ненадійний через великої кількості шахраїв. Навіть якщо заставною особою є знайома людина, отримати кредит готівкою у нього буде невигідно, тому, що відсотки в такому випадку досить великі.

Найбільш надійний спосіб взяти кредит готівкою - це банк.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Банки видача кредитів готівкою

Майже всі банки України надають кредити готівкою. Чому оптимальний вибір - це кредит готівкою, а не кредитна карта? На карті є кредитний ліміт, який залежить від доходу клієнта. Відсоткова ставка при кредиті на карту порядком вище, ніж у звичайного кредиту. Як правило, при знятті готівки або проведення інших операцій за допомогою карти, є комісія. Також слід враховувати ризики, пов'язані з кредитними картами.

Кредити готівкою вигідніші при необхідності отримання великої суми грошей або декількох сум в певний обмежений період, коли заздалегідь відомо кількість необхідних коштів (купівля квартири, машини, техніки, весілля і т.п.). Кредити видаються на різні потреби. При оформленні такого кредиту, клієнт отримує кошти готівкою і зобов'язаний повернути їх банку з відсотками в обумовлений термін. Зазвичай частина суми повертається щомісяця до повного погашення. Банк розробляє індивідуальний графік платежів для клієнта. Бажано не затримувати щомісячні платежі, щоб не потрапити під штрафні санкції. Особливості штрафів слід вивчити заздалегідь, при оформленні кредиту.

Кредит готівкою має низку переваг:

 • видана сума коштів фіксована;
 • можливість отримати позику на більшу суму;
 • низька процентна ставка в порівнянні з кредитною карткою;
 • відсутність комісії при отриманні грошей;
 • відсутність ризику крадіжки грошей з карти.

Таким чином, щоб вирішити фінансові питання, можна взяти кредит готівкою. Особливо вигідний це варіант при необхідності отримання великої суми грошей. Однак слід пам'ятати, що при оформленні необхідно надати підтвердження щомісячного доходу і довести платоспроможність, здатність виплатити кредит згодом. В якому банку краще взяти грошовий кредит

В якому банку краще взяти грошовий кредит

Кожен великий банк надає кредит готівкою. На сьогоднішній день в Україні функціонує велика кількість банків і є можливість вибору. Перш за все, слід вибрати банк, відділення якого є у вашому місті. Найбільші банки мають відділення в більшості міст України.

Виникає питання, де оформити вигідний кредит готівкою. Необхідно вивчити умови, які пропонують різні банки, порівняти їх і проаналізувати. Бажано також подивитися відгуки клієнтів, які вже користувалися послугами тих чи інших банків. Чужий досвід дозволить не зробити власних помилок.

Як правило, клієнти шукають надійні банки з низькою процентною ставкою.

На умови кредитування впливають такі чинники:

 • дохід клієнта;
 • кредитна історія клієнта;
 • необхідна сума;
 • термін кредиту.

Слід звернути увагу на великі банки, такі як Приватбанк, Ощадбанк, Альфа Банк, IdeaBank, Укргазбанк і інші. Такі банки надають різні програми кредитування, а також їх відділення, напевно, є в вашому місті.

Періодично складаються рейтинги банків, зверніться до кількох рейтингів (перевіряйте дату їх складання і джерело), ​​щоб полегшити вибір.

Необхідно перевірити кредитні можливості в банку, пов'язаному із заробітною платою. Можливо, є спеціальні пропозиції, акції, бонуси або низька процентна ставка.

Банк може видати кредит готівкою під заставу або поручительство з нижчою ставкою, якщо це зручно для клієнта. Якщо такі умови не підходять, вони відразу виключаються.

На кредит впливає також наявність або відсутність страхування. Банк запропонує найбільш вигідні умови при наявності страховки. Однак в ряді випадків це невигідно для самого клієнта, навіть з урахуванням різниці відсотків.

Отже, найважливіші умови при оформленні кредиту:

 • ставка;
 • щомісячний платіж;
 • метод погашення кредиту.

Пам'ятайте, під час оформлення важливо бути уважним, як при заповненні анкети даних, так і при читанні умов, всіх пунктів договору, щоб бути впевненим в тому, на що дається згода.

Пропозиції банків по кредитах

Банки України видають кредити готівкою на різних умовах. Пошук найбільш вигідних умов вимагає деякого часу, але в підсумку банк буде відповідати всім вимогам клієнта.

В рамках кредиту готівкою різні банки пропонують ряд спеціальних програм, кредитні пропозиції різняться. Часто програми розписані з урахуванням таких критеріїв:

 • сума кредиту;
 • термін кредиту;
 • під заставу або без застави;
 • з довідкою про доходи або без неї;
 • можливість оформлення онлайн.

Будьте обережні, обираючи кредит готівкою без довідок. Як правило, такі кредити оформляються під заставу майна. Якщо такі умови не влаштовують клієнта, необхідно обумовити їх відразу.

Заявка на кредит готівкою може бути оформлена онлайн. Останнім часом така функція стала популярною. Клієнт заповнює анкету на сайті обраного банку, що прискорює і спрощує процедуру отримання кредиту. Крім того, будь-які питання можна поставити, зателефонувавши на гарячу лінію або написавши на пошту банку. Все більше українських банків стали надавати таку послугу.

Таким чином, велика кількість пропозицій банків по кредиту готівкою дає можливість вибрати найбільш вигідний і оптимальний варіант.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику