Кредит на зарплатну картку

Змiст:

 1. Чи можна взяти кредит на зарплатну картку?
 2. Вигідні умови по кредитах
 3. Як взяти кредит на зарплатну картку?

Упустити вигідну пропозицію через брак коштів це не приємна ситуація. Ще не приємніше коли зовсім немає часу на те, щоб відвідати банк, і оформити кредит.

Є прекрасна можливість взяти кредит в банку на зарплатну картку. Цю процедуру називають овердрафт. В цьому випадку ви скористаєтеся засобами банку, який обслуговує ваше підприємство за зарплатними картками.

Було б дивним, з боку банку не скористатися чудовою нагодою і не запропонувати вже існуючій базі клієнтів додаткові послуги з кредитування. Оскільки по зарплатникам у них є вся необхідна інформація (паспортні дані, інформація про доходи, сімейний стан та ін.). Часу на перевірку потенційних клієнтів буде потрібно мало. Таким чином, вони стають ідеальними кандидатами для кредитних пропозицій.

Якщо подивитися з боку клієнтів, то для них це теж цікава пропозиція, оскільки нема потреби оформляти додатковий кредит в іншому банку. До того ж процентна ставка в таких пропозиціях на порядок нижче, ніж при оформленні позики в іншому банку.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Чи можна взяти кредит на зарплатну картку?

Існування у вас карткового рахунку, є ключем до кредитних коштів. Але хитромудрі пояснення на сайтах банків, або в смс розсиланнях спрямовані на залучення клієнтів, деколи приводить людей до нерозуміння або плутанини, що призводить до того, що потенційний клієнт вирішує не вдаватися в подібну інформацію. Виходить так, що середньостатистичний користувач банку, не знає що таке овердрафт і як можна використовувати кредит з зарплатної картки. Хоча в Договорі укладеному на зарплатний проект, найчастіше обумовлюється можливість використання кредитної лінії в банку.

Як правило, сума першого овердрафту, який встановлюється автоматично не велика - від 1000 грн. Причиною є те, що банк ще не знає, наскільки ви добросовісний позичальник. При укладанні договору вказується лише можливість взяти кредит на картку, але сама процедура не описана. Проведення цієї процедури здійснює менеджер банку або оператор гарячої лінії, що теж великий плюс. Взяти кредит в Україні на зарплатну картку по гарячій лінії може дозволити собі не кожен банк, але така можливість зростає з кожним роком і банки розширюють свої можливості для залучення нових позичальників.

Оформивши кредит на зарплатну картку, ви зможете взяти позику без застави, оформити іпотеку, придбати автомобіль за вигідні відсотки. Фахівці стверджують, що найбільшою перевагою є можливість придбати без застави покупку, заплативши за неї суму, яка перевищує фактичний залишок на карті. Це можливо тому, що банк вже має про вас потрібну інформацію про те, як довго ви працюєте і яка у вас заробітна плата. Цього достатньо для довірчих відносин.

Вигідні умови по кредитах

Сума доступного кредиту на карті користувача, крім його особистих коштів залежить від виду платіжних надходжень. Постійно працюючій людині банк дасть до шести заробітних плат і плюс до 1% -2%, якщо у нього вже існує депозитний рахунок в цьому ж банку. Взагалі критерії щодо встановлення лімітів залежать від умов банку і його внутрішньої політики. Є деякі умови:

 • Якщо рахунок відкритий не менше ніж за три місяці до звернення про відкриття овердрафту;
 • Якщо на рахунок регулярно надходять платежі;
 • Якщо рахунок активно використовують.

З першими двома пунктами все ясно. Що стосується третього пункту, то він може здатися не таким вже важливим, але для банку він має велике значення. Клієнт, який використовує свій рахунок в якості ощадного і рідко його використовує, наприклад, за оплату комуналки або при розрахунках в магазині, буде не цікавий банку в якості позичальника. А ось клієнт, який активно витрачає кошти свого рахунку і ті закінчуються у нього ще за тиждень до зарплати буде цікавий банку. І такій людині схвалять кредит на зарплатну картку (овердрафт) з великою ймовірністю.

Чим же так приваблює кредит на зарплатну картку? Пільговим періодом, в якому не нараховуються відсотки, базовою ставкою, а також можливістю встановити мінімальні суми платежів, які будуть списуватися з вашої зарплати автоматично.

Чим активніше клієнт і чим вище його заробітна плата, тим більше банк буде до нього лояльним. Гарна кредитна історія буде, залежить від ваших своєчасних платежів. Хорошому клієнту банк запропонує збільшення кредитного ліміту і надалі позичальник зможе розраховувати на хорошу відсоткову ставку.

В якому банку можна взяти кредит на зарплатну картку?

Назва банку Строк кредита Ставка
Приват Банк 1 – 30 днів 19% - 20,5%
Юнекс Банк До 12 місяців 42%
Альфа Банк До 40 днів 22%
Кредит Днєпр До 12 місяців 32%
А-Банк До 12 місяців 26 %
Дельта Банк До 12 місяців 18%
Київськая Русь До 12 місяців 27%
Ощад Банк До 2 років 23%

Як взяти кредит на зарплатну картку?

Подібні кредити, як правило, оформляються співробітникам корпоративних клієнтів, які отримують зарплату на особистий банківський рахунок, прив'язаний до пластикової картки.

Процес оформлення кредиту на зарплатну картку в кожному банку свій. Однак ось список документів, які можуть знадобитися в кожному з них:

 • Подати заявку на відкриття кредиту (в електронному вигляді або в телефонному режимі);
 • Заповнити анкету (у кожного банку свій вигляд анкети);
 • Паспорт громадянина України.

Підтверджувати дохід і місце роботи не знадобитися, оскільки всі ваші надходження на картку вони бачать самі.

Після заповнення заявки та анкети вам залишається дочекатися рішення кредитного комітету, протягом кількох днів.

Клієнти, які вважають за краще співпрацювати з мікрофінансовими організаціями, так само можуть отримати кредит на зарплатну картку. Оскільки в умовах отримання позики прописується, що позичальник має можливість оформити кредит на будь-яку банківську картку банку України.

У разі оформлення кредиту у МФО вам знадобиться:

 • Паспорт громадянина України (крім АР Крим і зони АТО);
 • Індивідуальний податковий номер;
 • Банківська картка (зарплатна);
 • Мобільний телефон;
 • Пристрій з виходом в інтернет.

Процес оформлення у МФО займе не більше 30 хвилин, і грошові кошти вам будуть зараховані в той же день.

Процедури оформлення зручні в обох випадках, тому вибір залишається за вами.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику