Кредити на телефон

Зміст:

  1. Вигідні договори по кредитах
  2. Необхідні документи для оформлення кредиту на телефон

Багато громадян цікавляться, чи реально купити телефон, за допомогою онлайн-кредиту без початкового внеску в Україні. Іноді пристрої ламаються несподівано, а сучасна людина не може і дня провести без телефону. Всі робочі дзвінки здійснюються по мобільному зв'язку, а від домашніх, стаціонарних апаратів багато хто зовсім відмовився. Зараз телефон поєднує в собі відразу кілька функціоналів - це і фотокамера, і вихід в інтернет, і відеозв'язок, і багато іншого. Тому несподівана поломка може зашкодити нормальному робочому процесу і ускладнити життя практично кожної людини.

Саме тому багато хто готовий навіть на такий крок, як терміновий кредит на телефон, аби швидше повернути зв'язок з навколишнім світом. Якісний гаджет коштує недешево, знадобиться не одна тисяча гривень, щоб його придбати. Багато що залежить від фірми виробника і давності появи на ринку, але в будь-якому випадку, необхідна відчутна сума. Зараз багато людей вважають за краще купувати техніку в інтернеті, справедливо вважаючи, що це простіше і вигідніше. Деякі магазини готові продати пристрій в розстрочку або кредит, але що робити, якщо така послуга відсутня?

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Вигідні договори по кредитах

Кожен зацікавлений в тому, щоб отримати позику на максимально вигідних умовах, а також придбати техніку за хорошою ціною. У переплаті не зацікавлений жоден позичальник, навіть якщо смартфон необхідний йому терміново. Перед тим, як знайти для себе найбільш вигідний кредитний договір, проаналізуємо наступні параметри:

  • Сума, якої бракує на покупку. Від цього залежить вибір фінансової організації. Не має сенсу подавати запит на мікропозику, якщо не вистачає десяти тисяч гривень і більше, якщо клієнт не є постійним. В такому випадку краще спробувати придбати телефон в кредит онлайн - Україна пропонує ряд перевірених, великих магазинів;
  • Вартість телефону. Якщо ви змушені купити телефон в кредит, і не маєте потрібної суми власних коштів, не варто вибирати дорогий пристрій останньої моделі. Можливо, варто тимчасово зупинити свій вибір на більш доступному гаджеті, а коли наберуться власні гроші на покупку дорогої техніки - придбати новинку;
  • Фінансові перспективи. Важливо проаналізувати, коли ви зможете гарантовано повернути гроші так, щоб не затримувати платежі. Прорахуйте дату наступної зарплати, суму зарплати, частину, яку потрібно витратити на життя, і тільки потім приступайте до оформлення кредиту.

У великих супермаркетах і магазинах техніки є представники деяких банків, які з радістю готові запропонувати відвідувачеві придбати будь-який телефон в кредит без початкового внеску. Тут важливо уважно вивчити умови такої угоди, так як в більшості випадків переплата все-таки присутня, нехай і невелика. Представник складає графік платежів для клієнта, після чого його покупка оплачується банком. Людина забирає свій телефон, а регулярні платежі вносить через каси банків або термінали - як йому зручно.

Так само можна придбати телефон в кредит через інтернет, але тут часто потрібен початковий внесок. Всі платежі проводяться з карти покупця до обумовленого терміну. По суті, це такий же вигідний договір, як і при купівлі техніки в супермаркеті. Різниця в тому, що практично завжди платежі вносяться тільки безготівковим розрахунком.

Якщо у людини є кредитна картка одного з банків, і на ній досить ліміту, то оплатити покупку в магазині можна кредитними коштами. Після цього потрібно поетапно оплачувати заборгованість по карті. Якщо зробити це до закінчення пільгового періоду, то в більшості банків навіть не нарахують ніяких відсотків. Це найбільш вигідний варіант для тих, кому на придбання нового телефону не вистачає досить багато.

І ще один спосіб отримати гроші на новий смартфон - взяти мікропозику. При першому зверненні в МФО можна скористатися нульовою процентною ставкою. Однак сума обмежується 1000-1500. Якщо цих грошей буде достатньо, то такий спосіб стане найбільш швидким і простим розв'язанням проблеми.

Необхідні документи для оформлення кредиту на телефон

Щоб купити телефон в кредит без переплати знадобиться ряд документів. Розглянемо, які папери потрібно підготувати в обов'язковому порядку:

  1. Паспорт громадянина України. Жодна організація не дасть в борг людині, у якого немає посвідчення особи. Українські фінансові установи не кредитують іноземних громадян - повинна бути прописка в країні.
  2. Ідентифікаційний номер. Другий обов'язковий документ, причому необхідні саме оригінали, а не ксерокопії документації.
  3. Іноді співробітник фінансової установи може запросити додаткові документи. При оформленні акційної позики для студентів потрібен студентський квиток. Якщо позику на телефон оформляє пенсіонер на пільгових підставах, знадобиться пенсійне посвідчення.

Щоб зняти з кредитної картки гроші на оплату пристрою, не потрібні ніякі папери. Інформація про клієнта вже є присутня в банку, а касир просто скористається картою - для нього не має значення, позикові або власні кошти використані для оплати покупки. Ще один спосіб придбати телефон в кредит без відчутних витрат з використанням картки - оформити в магазині розстрочку.

Пристрій, вартістю 4000 гривень, буде продано власнику в розстрочку на десять місяців. При цьому кожен місяць з його кредитної картки буде зніматися 400 гривень в рахунок оплати покупки. Таку тенденцію часто використовують в сучасних магазинах техніки - вона зручна і проста. При цьому клієнту важливо контролювати, щоб на карті була потрібна сума, і погашати її до того, як закінчиться пільговий період.

В Україні розвинений ринок кредитування, тому у кожного є великий вибір варіантів придбання техніки за позикові кошти. Це дозволяє знизити разове фінансове навантаження, але покладає відповідальність на позичальника. Щоб уникнути штрафів і пені, необхідно вчасно вносити гроші за своєю позикою, дотримуючись графіка платежів і умови договору.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику