Кредити на ремонт

Зміст:

 1. Як вигідно зробити ремонт в кредит
 2. Як правильно розрахувати необхідну суму кредиту на ремонт
 3. Вигідно чи не вигідно брати кредит на ремонт

В оновленні домашніх умов життя потребує кожна людина. Деякі люди хочуть зробити капітальний ремонт, перепланування квартири, щоб було більше зручніше і просторіше. Хтось бажає придбати нові меблі, змінити зовнішній вигляд кімнат, змінити кухню або ванну. Взагалі зробити сучасний дизайн кожної кімнати. Як правило, на такі поліпшення у квартирі, грошей не у всіх вистачає.

У потребах на ремонт не завжди хочеться просити гроші в борг у близьких чи знайомих. Тому для заміни зі старих апартаментів на нові необхідно буде взяти кредит на ремонт житла, це буде найдоступніший і оптимальний варіант. Такий варіант виходу з ситуації дозволить зробити вам ремонт, який ви давно планували і чекали час для його здійснення. Ремонт квартири або будинку як правило, може тягнутися роками або місяцями. Щоб прискорити процес оновлення житла потрібно буде найняти людей або поставити собі за мету зробити якомога швидше ремонт.

Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Як вигідно зробити ремонт в кредит

В нестачі фінансів на оновлення апартаментів у квартирі або в будинку, люди шукають найоптимальніші виходи з ситуації, які дозволять зробити якісно і за доступною ціною ремонт. Щоб вийти з такої ситуації потрібно буде взяти кредит на ремонт квартири, такий процес буде вимагати пару днів або кілька лічених хвилин. Ще однією вигідною пропозицією вважається взяти кредит у будівельній компанії на ремонт. При взятті такого кредиту, вам не потрібно буде виплачувати кредит. Також затримок щодо своєчасної виплати не повинно бути.

У таких компаніях працюють професіонали, які допоможуть вам з плануванням або оновленням житла і його здійсненням. Процес кредитування проходить через банк, але відсотки ви оплачувати не будете - замість вас, це буде робити компанія. Вона якісно здійснить вашу ідею і планування житла в реальність. Крім такого варіанту можна ще і взяти кредит на ремонт в банку. Щоб взяти кредит у фінансовій організації вам буде потрібно:

 • всі необхідні довідки (з місця роботи і про ваші доходи);
 • громадянство країни в якій ви проживаєте протягом декількох років;
 • ідентифікаційний код;
 • всі необхідні документи для кредитування;
 • вік не менше вісімнадцяти років і не більше вісімдесяти;
 • хорошу кредитну історію, адже якщо вона погана, то шанси на успіх в кредитуванні маленькі;
 • диплом про вашу освіту;
 • ознайомитися з анкетою та процедурою кредитування;
 • уважно заповнити анкету на отримання кредиту, адже при недійсності інформації, вам відмовлять у кредиті.

У таких банках можна взяти кредит на ремонт квартири у великому фінансовому розмірі. Перевірка ваших документів і дійсності інформації проходить ретельно і потребує тривалого часу. Процес кредитування може затягнутися на кілька днів або годин. Залежно від кількості людей які претендують на видачу кредиту.

Крім банків існують і мікрофінансові організації, які можуть видати вам кредит без черги і довгого чекання. Вони оформляють кредит не довше ніж за тридцять хвилин. Люди ставляться до такого типу кредитування з обережністю, адже думають, що в цьому є якийсь обман. Щоб взяти кредити під ремонт в мікрофінансової організації буде необхідно мати:

 • вік не менше вісімнадцяти і не більше дев'яносто років;
 • паспорт з громадянством країни, в якій ви проживаєте;
 • ідентифікаційний код;
 • вільний час не більше тридцяти хвилин;
 • уважність, при заповненні онлайн анкети на отримання кредиту;
 • вашу особисту і дійсну банківську картку;
 • доступ в інтернет.

У мікрофінансових організаціях кредит оформляється швидко і без черг. На перший погляд дані організації можуть здатися привабливими, проте варто враховувати, що процентні ставки дуже великі, а за такими фразами як «прозорість» можуть ховатися шахраї.

Перед подачею заяви на те, щоб оформити кредити під ремонт в фінансову організацію, потрібно буде переконатися, що це надійна компанія. Вам буде необхідно проконсультуватися з менеджерами цієї компанії. Прочитати на яких умовах береться кредит і уважно читати кожен пункт. Зазвичай вся інформація про договори і умови, в надійних компаніях зберігаються на їх офіційному сайті. Також бажаною порадою буде: поспілкуватися зі знайомими, які вже брали кредит в таких компаніях.

Як правильно розрахувати необхідну суму кредиту на ремонт

Точно і правильно розрахувати необхідну суму на будівництво, ремонт в кредит, неможливо. Адже при купівлі однієї речі може знадобитися до неї додаткове обладнання. Буває, що річ бракована і необхідно терміново замінити її на нову. Тому неможливо точно розрахувати потрібну суму на ремонт. Бажано розраховувати так, щоб залишалося пару тисяч на непередбачені ситуації.

Розрахувати суму вам допоможе будівельна компанія, якщо ви звернулася до неї за кредитом на ремонт вашого житла. Якщо ж ви самі розраховуєте і робите ремонт, то вам буде необхідно:

 • врахувати кожні дрібні деталі в будівництві;
 • перерахувати суму кілька разів;
 • враховувати що ви можете купити браковану річ.

Суму, яку ви розраховуєте брати в кредит потрібно буде обміркувати і може навіть її трохи збільшити.

Вигідно чи не вигідно брати кредит на ремонт

Кредит на ремонт брати вигідно, якщо у вас стабільний дохід і досить хороша зарплата, яка дозволить взяти кредит і виплатити його своєчасно. Також не потрібно забувати про людські потреби в їжі і податкових платежів. Також крім ремонту квартири можна взяти ремонт авто в кредит, який теж буде досить вигідним. Кредит на ремонт автомобіля виручить вас в складній ситуації.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику