Кредити на споживчі потреби

Змiст:

 1. Причини для оформлення споживчого кредиту
 2. Види споживчих кредитів
 3. Необхідні документи

Оформлення споживчого кредиту стало для українців чудовою нагодою вирішити свої фінансові труднощі. Не кожен житель країни може вкластися в прожитковий мінімум, щоб зробити покупки або витратити гроші на особисті потреби. Саме тому, в Україні котрий рік розвивається система кредитів на споживчі потреби. Даний вид кредиту дозволяє своїм клієнтам оформляти позику на певну суму і користуватися грошовими коштами по прописаним в договорі термінам. Даний вид позики оформлюється без додаткових довідок про доходи.

На даний момент економіка України переживає труднощі. Більшість фінансових установ припинили свою діяльність, і пішли з кредитного ринку. Отримати споживчий кредит в кризовий час - це зручна фінансова опора для кожного українця. Процедура оформлення даного кредиту не займає багато часу, а якість обслуговування потенційних і постійних позичальників завжди залишається на високому рівні.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Взяти вигідний кредит на споживчі потреби Ви можете в кредитних спілках або банках України. Кожна з цих організацій може надати Вам можливість оплатити подорож, ремонт, медичні послуги і т.п. Найчастіше українці звертаються саме в банки, так як вважають їх найбільш надійним варіантом для вирішення проблеми.

Ви можете задатися питанням: «У чому перевага співпраці з банками?».

Оформлення кредиту на споживчі потреби в банках має ряд особливостей на відміну від інших фінансових установ:

 • оформлення позики в комфортних умовах. У багатьох банках зазвичай панує досить затишна атмосфера. Також багато банків переходять в інтернет банкінг, тому кредит Ви можете взяти і в режимі онлайн.
 • пакет документів. Для того, щоб заповнити форму, Вам знадобляться основні документи (паспорт та ідентифікаційний код), можливо, знадобляться додаткові довідки з місця роботи, фінансове становище;
 • вся процедура не більше 1 години. Подача заявки займає до 20 хвилин часу, розгляд анкети - до 30 хвилин. У деяких банках розгляд заявки здійснюється протягом 3-5 днів.
 • розгляд анкети-заявки здійснюється навіть при наявності зіпсованої кредитної історії. Співробітники компаній лояльно ставляться до потенційних і постійних позичальників. Від клієнта вимагається відповідальне та уважне ставлення до дотримання прописаних вимог в договорі.
 • позитивна статистика. Споживчий кредит видається на майже будь-які потреби, тому можливість отримати саме цей вид кредиту підвищується в кілька разів.

Щоб взяти кредит на споживчі потреби, Ви повинні надати сервісу правильні персональні дані. Чим більш інформативним буде Ваша заявка, тим більша ймовірність отримати грошові кошти на банківську карту.

Причини для оформлення споживчого кредиту

Найчастіше жителі України звертаються в мікрофінансові організації за отриманням грошових коштів з наступних причин:

 • оплата орендованого житла;
 • дороге лікування;
 • брак прожиткового мінімуму на покупку продуктів харчування;
 • подорож.

Також оформляються кредити для інших цілей, а саме:

 1. ремонт будинку / квартири;
 2. оплата навчання;
 3. розвиток малого бізнесу;
 4. медичні послуги;
 5. проведення урочистих заходів.

Найчастіше кредитори відхиляють заявки, в яких вказані цілі погашення боргів або придбання коштовностей. Споживчі кредити допомагають вирішувати фінансові проблеми людям, які можуть погасити заборгованість і щиро потребують позику.

Зазвичай в заявці позичальник вказують причину оформлення споживчого кредиту, але існує й інший вид - нецільові споживчі кредити. Цей тип кредиту не вимагає пояснень, і тоді вказувати в заявці причину оформлення мікрокредиту - не обов'язково.

Види споживчих кредитів

Споживчі кредити являють собою оформлення позики клієнтом. Тільки фізичні особи можуть підписати договір і ознайомитися з прописаними умовами. Даний вид кредиту має таку класифікацію:

 1. Цільові. Оформлення такого типу позик має виправдовувати певну мету, а позичальник повинен вказати її в заявці;
 2. Нецільові. Такий вид кредиту видається рідше, але не вимагає вказування причини оформлення позики і цілі;
 3. За необхідності гарантій повернення;
 4. Заставні. При оформленні такої позики слід залишити заставу фінансової організації (деяке майно).
 5. Беззаставні. В даному випадку застава не потрібна і клієнт МФО отримають грошові кошти без додаткового підтвердження.

Отримати вигідний кредит на споживчі потреби нескладно, якщо знати всі його підвиди і тонкощі правильного оформлення.

 • Експрес-позик. Оформлення, підтвердження і надходження грошових коштів здійснюється за кілька годин. В даному випадку позичальник надає мінімальний пакет документів без додаткових довідок;
 • Класичні. Такі кредити оформляються рідко, через тривалий час оформлення заявки, а також наявності максимального пакета документів.

Вивчивши структуру роботи обраного банку, Ви можете ознайомитися з послугами, які надає організація. Слід вибирати той тип споживчого кредиту, який Вам підійде найкраще.

Якщо прийняти рішення самостійно Вам важко, то Ви можете звернутися за професійною консультацією до фахівців компанії.

Найчастіше клієнти звертаються в сервіс з питань оформлення даного кредиту. Вибір цього типу позики обумовлений якістю і прозорістю системи даного фінансового проекту.

Час оформлення даних видів споживчих кредитів займає до 60 хвилин часу. Не потрібно буде звертатися за допомогою до близьких людей, їхати в головний офіс з максимальним пакетом документів в банк, а також виходити з квартири. Єдине, що Вам необхідно зробити - це перейти на офіційний сайт обраної компанії, вхід до облікового запису, заповнити анкету і чекати зарахування грошових коштів на банківську карту. Адже, як ми вже писали вище, багато банків пропонують і інтернет-послуги.

Отримати позику Ви зможете тільки після того як професійні фахівці компанії вивчать Вашу заявку. Слід розуміти, що кожна кредитна історія, без винятку, проходить перевірку. Якщо Ви маєте заборгованість в будь-якому банку, то організація буде знати про це і детально обмірковувати своє рішення.

Якщо Ви не можете вчасно погасити заборгованість, то слід скористатися послугою пролонгації. Здійснити це можна звернувшись до консультантів сервісу або самостійно в Особистому кабінеті. Таким чином, Ваша кредитна історія залишиться колишньою і ви не потрапите в чорний список.

Термін користування споживчим кредитом може кардинально відрізнятися в різних банках. Щоб дізнатися деталі, Вам слід ознайомитися з умовами договору, вивчити умови різних банків, і тоді вибрати відповідний кредит.

Багато фінансових організацій надають можливість оформити позику на суму від 300 до 20 000 грн. Варто відзначити, що отримати в банку такий споживчий кредит простіше, ніж інші види кредитів. Прозорість системи представлена ​​детальною інформацією, яка стає доступною після реєстрації облікового запису в Особистому кабінеті: процентна ставка, термін користування коштами, наявність промокоду і бонусів і т.п. Щоб вибрати фінансову установу, яка буде співпрацювати з Вами на вигідних умовах, слід провести порівняльний аналіз кожної організації. Тільки після цього Ви зрозумієте, де взяти кредит на споживчі потреби простіше і безпечніше.

Необхідні документи

Кожні фінансові установи, які надають можливість оформити споживчі кредити, висувають свої вимоги і прописують різні умови в договорі.

Якщо ж Ви хочете отримати в сервісі більшу суму, то організація може зажадати такі довідки:

 1. довідка про доходи;
 2. довідка про працевлаштування;
 3. відомості про сімейний стан;
 4. соціальні відомості;
 5. документи на власність.
 6. пенсійне посвідчення (для пенсіонерів);
 7. довідка з Пенсійного фонду (для пенсіонерів);
 8. документ на заставне майно (при необхідності);
 9. поручительство (в разі великої суми кредиту).

Додаткові довідки, фінансові організації запитують вкрай рідко. Якщо Вашою метою є простий займ грошей, то для оформлення буде досить тільки паспорта та ІПН, довідка про доходи та працевлаштування.

Щоб отримати запитувану суму необхідно враховувати такі фактори:

 • велику позику Ви можете отримати тільки при наявності додаткових довідок;
 • заявка повинна заповнюватися тільки Вашою особистою інформацією. Слід уважно перевіряти правильність даних, тому що будь-яка помилка може стати причиною відмови в оформлені позики.

Вивчення всієї детальної інформації дозволить Вам зрозуміти, де вигідно взяти кредит на споживчі потреби і як правильно його оформити.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику