Кредит на відпустку

Змiст:

 1. Де взяти гроші для відпочинку
 2. Чи варто брати кредит для відпустки?
 3. Вигідні кредити саме для відпустки

Коли хочеться відпочити, не варто собі в цьому відмовляти. До того ж відправитися в теплі краї можна і в зимовий час. Це вигідно тим, що путівки стають доступнішими, а пляжні речі можна купити з хорошою знижкою.

Кредит на відпочинок так само виправдає себе, якщо ви запрацювались до такої міри, що наслідки позначаються на вашому здоров'ї, і працювати стає все важче з кожним днем. Якщо ви точно знаєте, що незабаром ви отримаєте значну суму, а на відпочинок вирушаєте саме зараз. Після відпустки отримаєте гроші і закрийте кредит. У тому випадку, коли не вистачає трохи грошей, а путівка дуже вигідна.

Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Де взяти гроші для відпочинку

Не знаєте де взяти гроші на відпочинок? Варто звернутися в фінансові організації. У деяких банках можна оформити онлайн-заявку на кредит. Але, можливо, все одно доведеться відвідати відділення.

Як отримати кредит на відпочинок?

 • Виберіть відповідний для вас банк. Якщо ви поки не є власником певної банківської карти, то у вас є гарна можливість вибрати найзручніший банк для себе. Перш ніж зупинитися на одній або декількох кредитних організаціях, варто уважно ознайомитися з усіма, і вибрати найбільш вигідні вам.
 • Правильно заповніть анкету, що б отримати кредит на відпочинок. Кожна фінансова організація має свої вимоги для оформлення кредиту. При заповненні вам потрібно буде вказати свої ПІБ, паспортні дані, ІПН, актуальний номер телефону, суму і термін кредиту. Можливі й інші пункти на розсуд компанії. Після заповнення відправте заявку на розгляд, натиснувши на спеціальну для цього кнопку.
 • Дочекайтеся рішення від банку. На ваш мобільний телефон прийде смс-повідомлення з рішенням по заявці. Або ж з вами зв'яжеться співробітник банку. Якщо ж ви оформляєте кредит у відділенні, то у вас є відмінна можливість розпитати співробітника про всі особливості кредитування.
 • Підпишіть договір. Після отримання позитивної відповіді, необхідно підписати Договір, як це роблять в будь-якому банку. Необхідно детально вивчити договір, оскільки це важливий документ.
 • Отримайте гроші на вашу карту. Для того, що б вибрати відповідний банк рекомендуємо звернутися на сервіси, в яких розміщені пропозиції всіх організацій, готових дати кредит на подорож. Завдяки таким порталам, дуже легко визначитися з вибором серед багатого вибору пропозицій.

Варто зазначити, що подібні організації працюють легально з наявністю всіх підтверджуючих документів і дозволів. Для того, що б точно отримати кредит на відпочинок, рекомендуємо оформити споживчий кредит. Це підвищить ваш шанс на отримання бажаної позики.

Також відзначимо, що вам доведеться виділити час для відвідування відділення банку і бесіди з менеджером, який вимагатиме не тільки паспорт і ІПН, а й довідку про доходи, а також імена і телефони людей, готових за вас поручитися. Однак, поручителі - це індивідуально для кожного банку. І найчастіше це залежить від суми, яку ви берете в кредит.

Час розгляду вашої заявки займе не 20 хвилин, а день, два чи ще довше. Це не гарантує вам того, що заявка буде схвалена. Такий варіант не дуже зручний, якщо відпочинок планується незабаром.

Однак є плюси. Це суми, на які банк видає кредити. Вони досить великі, так що якщо відпочивати ви плануєте з розмахом, кредит у банку - кращий вибір для вас.

Оформити кредит на путівку можливо в туристичній компанії. Але це буде позика лише на путівку. Цей варіант хороший в тому випадку, якщо у вас є певна сума грошей на інші витрати і залишилося придбати тільки путівку.

Чи варто брати кредит для відпустки?

Оформлення кредиту на подорож має свої переваги:

 • Правильно обрана організація або банк, з відповідними для вас умовами дозволить вам відпочити на будь-якому курорті, не відкладаючи кошти протягом року, а то і довше.
 • Оформити позику можливо в найкоротші терміни, поки в наявності гарячі путівки. Як результат ви заощадите і добре відпочинете.
 • Кредит на відпочинок за кордоном можна оформити на досить велику суму. Таким чином, ви зможете відпочити не на найдешевшому курорті, а вибрати більш комфортні умови і відправитися на відпочинок всією сім'єю.
 • Позика на відпочинок дає можливість відправитися у відпустку на наступний день після оформлення та схвалення позики.

Вигідні кредити саме для відпустки

При оформленні кредиту на відпочинок варто звертати увагу не тільки на суму, термін і відсотки, але і на спосіб отримання і погашення коштів. При оформленні в банку погашати позику необхідно через касу у відділенні. Однак, багато банків впроваджують в свою роботу інтернет-банкінг, так що можливість погасити кредит через інтернет все таки є.

Який би варіант ви не обрали, вам необхідно пам'ятати, що чим дорожче путівка, тим більшу суму вам доведеться повертати фінансової організації.

Подорож в кредит приваблива тим, що перший платіж можна робити не відразу, а через місяць або півтора. Залежно від умов компанії або банку. Позика для відпочинку однозначно вигідно оформляти в період гарячих пропозицій у туроператора. Якісний і повноцінний відпочинок - це не дешевий захід. Але економити на своєму здоров'ї і приємних враженнях не варто. Адже тільки від вашого доброго настрою залежить результат роботи і взаємини з колегами.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику