Кредити на навчання

Змiст:

 1. Як отримати кредит на навчання
 2. Де взяти гроші на навчання за кордоном
 3. Важливі інструкції про заходи кредиту на навчання

Якісна освіта, диплом в престижному вузі впливають на подальший життєвий шлях людини. Побудувати успішну кар'єру, отримувати гідну заробітну плату, мати впевненість у завтрашньому дні - для цього потрібна база. Вища освіта є базою, завдяки якій ви можете розвиватися далі самостійно в обраній спеціальності і не тільки.

Правила вступу на бюджет посилилися, місць все менше, а оплачувати контракт не всі можуть собі дозволити. Виходом з такої ситуації може стати кредит на навчання.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Як отримати кредит на навчання

Кредит на освіту можна отримати в банку, але з безліччю умов. Банки, як правило, видають кредити батькам або поручителям, потрібно підготувати велику кількість документів і довідок, перевірку кредитної історії. Умови ж в банках різні, тому необхідно шукати найбільш вигідні для себе умови.

Де ж тоді взяти кредит на навчання?

Якщо необхідна вам сума досить велика, а сплати по семестрах немає, то варто точно звернутися в банк. Слід врахувати, що в багатьох ВНЗ є можливість оплати по семестрах. В даний час в Україні функціонує велика кількість банків, тому зручно і просто вибрати організацію, яка підходить для вас за всіма умовами.

Кредит на навчання в банку ви можете оформити з більшою ймовірністю, якщо вам

 • від 21-55 років;
 • якщо розмір вашого доходу вище в два рази, ніж місячна оплата кредиту;
 • якщо у вас позитивна кредитна історія;
 • якщо у вас є постійне місце роботи;
 • ви маєте дітей, перебуваєте в шлюбі;
 • ваша нерухомість перевищує ціну кредиту;

Таким чином, майбутній студент не може сам оформити кредит і нести відповідальність за свою освіту самостійно. Тому часто беруть кредит на навчання батьки. Це стане першим кроком у доросле життя і мотивуватиме вчитися старанно, якщо людина свідома і відповідальна.

Де взяти гроші на навчання за кордоном

Багато українців вважають, що освіта за кордоном дозволить отримати знання високого рівня. Спеціаліст з дипломом іноземного ВНЗ особливо цінується. Отримати грант на безкоштовне навчання або стипендію вдається лише одиницям. Навчання за кордоном вимагає великих фінансових витрат. Виходом може стати знову-таки кредит.

У число кредитів на освіту входять кредити на навчання за кордоном. Слід перевірити, чи можлива в обраному вами вузі оплата частинами (або вибирати цілеспрямовано такий ВНЗ). У цій ситуації вигідніше брати кредит в банках, так як на даний вид кредиту передбачаються великі суми. Ви витратите мінімум зусиль і нервів, щоб оформити такий кредит.

Порівнявши різні фінансові компанії, ви зможете вибрати найкращі умови і вирішити фінансове питання. Тепер навіть дороге навчання за кордоном стало доступним!

Навчання в іноземному ВНЗ дасть вам можливість:

 • вивчити іноземну мову або поліпшити володіння іноземною мовою;
 • жити в іншій країні, з іншими традиціями і культурою;
 • знайти нових друзів;
 • вчитися за сучасними ефективними програмами;
 • вибрати одну з інноваційних затребуваних спеціальностей, яких ще немає в Україні;
 • отримати престижний диплом міжнародного зразка;
 • можливість подальшої роботи і проживання в обраній країні.

Та все це - лише частина плюсів освіти за кордоном. Неможливо передати на словах рівень професіоналізму і дієвість методик навчання. Можна тільки самому відчути весь цей досвід і те, наскільки він цінний. Не відмовляйте собі в найважливішому. Студентський кредит в банку простий і надійний. Україна більше не єдиний варіант для місцеперебування вашого майбутнього ВНЗ!

Важливі інструкції про заходи кредиту на навчання

По-перше, необхідно вибрати спеціальність і ВНЗ. Це одне з найважливіших рішень у житті кожної людини, цей вибір багато в чому визначає спрямованість майбутньої професії.

При виборі ВНЗ, враховуйте умови і терміни оплати контрактного навчання. Хоча вони схожі в багатьох вищих навчальних закладах України, можуть бути деякі відмінності. Переконайтеся, що зможете оплачувати навчання частинами, наприклад, раз на семестр.

По-друге, рекомендується відповідально підійти до вибору фінансової компанії, в якій ви будете брати кредит. На сьогоднішній день на ринку України існує безліч кредитних компаній. Порівняйте різні компанії, оцінюючи їх переваги та недоліки для отримання кредиту на навчання. Виберіть найбільш вигідні умови, які влаштують саме вас. Зверніть увагу на акції та бонуси.

Вивчіть, які банки найбільш користуються популярністю у студентів.

Вивчіть всю доступну інформацію про організації, зателефонуйте в службу підтримки і проконсультуйтеся. Інформація ніколи не буває зайвою, переконайтеся, що організація вам дійсно підходить.

Щоб визначитися з банками, треба знати їх види. Фінансові організації відрізняються один від одного.

За типом оформлення кредиту виділяють:

 • компанії, що надають кредит виключно оффлайн (в відділенні);
 • компанії, що дозволяють отримати гроші також онлайн, але швидше за все, вам потрібно буде все одно відвідати відділення банку.

За видами кредитів:

 • компанії, де сума позики невелика, без застави;
 • компанії, де є можливість взяти в позику більшу суму з можливою заставою.

По-третє, проявляйте пильність, оформляючи кредит на освіту. Це стосується, перш за все, заповнення анкет з особистими даними. Одні з найпоширеніших причин відмови в кредиті - некоректно заповнені дані. Можуть бути помилки в ПІБ, серію паспорта, номер паспорта і коду, дати народження, просрочки в кредитах.

Нерідко відмова в отриманні позики буває в зв'язку з тим, що у користувача закінчується термін дії банківської карти, існує ліміт на грошові перекази через інтернет або банківська карта заблокована.

Будьте також уважні, підписуючи угоду з умовами банку. Вдумливо прочитайте, чи дійсно ви згодні з усім перерахованим пунктами.

Уважність допоможе уникнути помилок і отримати бажаний кредит!

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику