Кредити на лікування

Зміст:

 1. На яке лікування оформляють кредит?
 2. ТОП-5 банків, у яких вигідно брати кредит на лікування

Медичне обслуговування в Україні дорожчає з кожним роком. При цьому ні заробітна плата, ні пенсія практично не збільшуються в розмірах. Для того, щоб пройти лікування, придбати потрібні медикаменти, люди змушені позичати гроші у близьких людей. Але далеко не у кожної людини є родичі, які можуть в найкоротші терміни дати в борг потрібну суму. Люди намагаються вкладати кошти, щоб вони приносили прибуток, а зберігання фінансів вдома не приносить ніякого доходу.

Тому в надзвичайній ситуації, коли потрібен терміновий кредит на лікування, часто доводиться шукати кредиторів серед учасників фінансового ринку. Залежно від необхідної суми, громадяни обирають між мікрофінансовими компаніями і банківськими установами. А ось позики у приватних осіб останнім часом не користуються популярністю через ризик зіткнутися з шахраями. Що ж найчастіше змушує громадян України брати гроші в борг - які саме проблеми зі здоров'ям?

Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

На яке лікування оформляють кредит?

Експерти кредитного ринку провели ряд досліджень і порівняли статистичні дані, що дозволило їм вивести основні види лікування, які змушують звертатися до кредиторів.

 1. Стоматологічний кредит. Послуги зубних лікарів в нашій країні коштують дуже дорого. Більшість людей не можуть собі дозволити пройти комплексне лікування, для цього їм необхідно відкладати гроші не один рік. Оплата може досягати і п'ятдесяти тисяч гривень, якщо проблема запущена і досить серйозна. В такому випадку у людини не залишається іншого варіанту, як кредит на лікування зубів.
 2. Позика на лікування травм та їх наслідків. Проблема актуальна для багатьох людей, які через побутові або інші травм втрачають працездатність на певний період. Вони не можуть оплатити покупку медикаментів і послуги фахівця, тому змушені позичати. Якщо мова йде про людину з офіційною роботою або виробничу травму, є шанс на те, що підприємство, хоча б частково компенсує витрати. В іншому випадку доведеться шукати джерела фінансування самостійно.
 3. Кредит на лікування раку. Онкологія - одна з найстрашніших проблем нашого часу. Вона може з'явитися у будь-якої людини, незалежно від його віку, статусу або місця проживання. Практично всім хворим рано чи пізно доводиться взяти кредит в банку на лікування, та оскільки коштує воно дуже дорого, і стає непосильне для більшості українських сімей.
 4. Позика на лікування дитини. Через погіршення екології, продуктів харчування та якості життя, поява хворих дітей з різними патологіями і хворобами перестало бути рідкістю в Україні. Дитячі фахівці оцінюють свої послуги дуже дорого, якщо мова йде про професіоналів. Всі батьки готові піти на будь-які витрати, щоб врятувати дитину, тому часто оформляють позики в банках на оплату послуг медиків, покупку медикаментів, поїздку на лікування в інші країни.

З кожним роком число громадян, які звертаються до кредиторів для того, щоб вилікувати себе або свою близьку людину, зростає. З введенням нових реформ така динаміка буде продовжуватися, так як в більшості випадків люди змушені оплачувати ті послуги, які раніше були безкоштовні. Позики на лікування від банку дуже затребувані. Дороге лікування оплатити допоможе тільки банк, незважаючи на популярні сьогодні МФО.

ТОП-5 банків, у яких вигідно брати кредит на лікування

Позику на рішення будь-якої медичної проблеми, наприклад, кредит на лікування зубів, Україна дозволяє отримати практично в кожному банку, який кредитує громадян країни. Не обов'язково вказувати, на що саме потрібні кошти, якщо спеціальна програма позики на лікування відсутня. Найчастіше українці звертаються з даною проблемою до наступних установ:

 • «Приват Банк». Популярність пояснюється, перш за все, тим, що практично у кожного є карта даного банку - пенсійна, кредитна, зарплатна або студентська. Клієнт банку може отримати позику до 50 тисяч гривень на два роки, що дозволить оплатити потрібні послуги лікарів. Є різні кредитні програми, які розробляються спеціально для клієнта;
 • «Альфа Банк». Відрізняється лояльними умовами, великою кількістю відділень і хорошим сервісом. Кредити на лікування в Альфа Банку класифікуються, як споживчі позики, їх можуть отримати власники карт банківської установи;
 • «Укрсоцбанк». Стабільний український банк, для отримання позики необхідно відвідати одне з відділень. Часто проводяться акції на вигідні процентні ставки і впроваджуються нові програми кредитування;
 • «Банк Кредит Дніпро». Два способи отримання позики - готівкою або на картку. Потрібно підготувати повний пакет документів, мати ідеальну кредитну історію, а ліміт тут досить високий - до 200 тисяч гривень можна отримати в борг на лікування;
 • «Ощадбанк». Державний банк, який видає позики вже багато років. Тут можна отримати споживчий кредит на картку, будучи клієнтом організації.

Вибираючи, де взяти кредит на лікування, необхідно пошукати спеціальні пропозиції від фінансових компаній. Іноді діють спеціальні програми, наприклад, в рамках боротьби з раком, деякі банки знижують розмір процентних ставок по кредитах на лікування раку на 20%. Для того щоб отримати таку позичку, потрібно надати довідку від лікаря, виписки з медичної установи, що підтверджує наявність хвороби.

Більшість таких програм носять тимчасовий характер, вони активні близько місяця або двох, після чого в силу вступає інша пропозиція. Але якщо постійно відстежувати новини в сфері кредитування для лікування хвороби, то можна знайти оптимальний і вигідний варіант. Тим більше що для лікування зубів, наприклад, може бути досить і мікропозик, якщо проблема не носить занадто серйозний характер. Але тут варто пам'ятати про обмеження по першим позикам для нових клієнтів.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику