Кредити на кредитну картку терміново

Зміст:

 1. Як отримати терміновий кредит на кредитну картку
 2. Які банки видають позички
 3. Кредит на кредитну картку терміново без перевірки кредитної історії

Безготівковий розрахунок зараз стає все більш затребуваним і зручним. Розрахуватися карткою можна практично скрізь, при цьому не треба турбуватися про здачу, підраховувати гроші - все відображається на вашому рахунку. Це дуже зручно і практично, так як з картки не так просто викрасти кошти, як з сумки або гаманця. Все більше людей вважають за краще зберігати гроші на пластику, і не знімати їх після отримання зарплати або інших нарахувань. Велику роль відіграє і популяризація інтернет торгівлі.

Зараз практично все можна придбати в мережі, причому зробити це набагато дешевше і швидше. Однозначно, що і розраховуватися з інтернет продавцями зручно картою. На фінансовій сфері це також відбилося. Якщо раптом знадобився кредит, кредитна карта терміново зможе вирішити фінансову проблему. Практично всі українські банки активно впроваджують системи співпраці через інтернет. Познайомимося ближче з способами отримання позик на свій банківський рахунок.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Як отримати терміновий кредит на кредитну картку

Перше, що знадобиться для отримання швидкої позики - це онлайн заявка на кредит на кредитну картку. Вона складається на офіційних сайтах компаній, які видають гроші в борг. Ось основні особливості її формування:

 • Відкриваємо головну сторінку - тут відразу з'явиться лічильник позики. Він являє собою стрілочки, за допомогою яких відвідувач виставляє потрібні суми і терміни по позиках, а також умови такого кредиту при вибраних параметрах;
 • За допомогою кнопки отримати гроші ми переходимо до реєстрації - необхідного процесу, без якого отримати кредит на кредитну картку не вийде. На мобільний номер фірма відправить повідомлення, текст якого потрібно буде прописати в окремій формі, тому номер повинен бути дійсний і перебувати в межах покриття;
 • Сама заявка - це кілька сторінок, на яких розміщуються найпростіші питання. Вони стосуються сімейного стану, адреси, дати народження, номера паспорта та інших нюансів про особу відвідувача;
 • Практично всі компанії, що видають онлайн-кредит, вимагають надати копії оригіналів паспорта і ідентифікаційного номера людини. Краще заздалегідь відскакувати документи;
 • Ми подаємо заявку, щоб оформити кредит на кредитну картку, отже, потрібно вказати її дані. Цю процедуру називають верифікацією - вона швидка і досить зрозуміла;
 • Фінансовий сервіс надасть можливість вивчити договір - всі умови подальшої співпраці. Його потрібно буде запевнити електронним підписом і направити відправнику;
 • Питання про прийняття рішення не займе багато часу. Вже через п'ять хвилин прийде інформація про те, який вердикт винесла фірма. Якщо він позитивний, позикові кошти в лічені хвилини надійдуть на рахунок.

Діючи в такому порядку, ви сформуєте коректну заявку на кредит на кредитну картку онлайн, терміново розглянути її компанія зможе в будь-який час. Деякі люди все ще віддають перевагу банківським позикам, хоча зараз і банки зробили свої умови лояльніше, а процедуру отримання позики - простіше і зручніше.

Які банки видають позички

У період активної боротьби двох кредитних напрямків - банківського кредитування і мікрофінансування, всі організації змушені постійно коригувати свою роботу, і йти в ногу з часом. Як тільки великим попитом стали користуватися позики, оформлені через інтернет, банківські структури так само почали освоювати цей сектор. Найбільшого успіху в області адаптації інтернет контенту для клієнтів вдалося домогтися таким банкам:

 • IdeaBank;
 • Приват Банк;
 • Альфа Банк;
 • ПУМБ;
 • Кредит Банк Дніпро.

Для того щоб отримати в банку кредит на кредитну картку онлайн терміново, необхідно вже бути клієнтом банку і мати певний кредитний ліміт на картці. В такому випадку, клієнт просто розраховується коштами з кредитного рахунку так само, як і власними.

Якщо знадобиться готівка, необхідно знімати гроші з карти, це обійдеться досить дорого, так як банки беруть велику комісію за зняття кредитних коштів. Для того, щоб оформити кредитну картку, знадобитися приїхати в банк, подати документи і заповнити анкету. Проблема полягає в тому, що багато банків перевіряють кредитний рейтинг клієнта, і при наявності негативних відгуків, відмовляються від співпраці або видають мінімальну суму в борг.

Кредит на кредитну картку терміново без перевірки кредитної історії

Незалежно від кредитного минулого і багатьох інших факторів, кредитні сервіси готові співпрацювати з клієнтами. Головними вимогами для них є громадянство і вік, а так само платоспроможність людини, інформацію про яку фірми отримують через анкети позичальників. Для того, щоб отримати схвалення, дотримуйтесь таких правил:

 1. Якщо ви часто оформляєте позики в компанії, і повторно подаєте запит, перевірте свій особистий кабінет. Заборгованість в розмірі хоча б кількох копійок не дає людині покинути список боржників. Навіть якщо йому не повідомляють, що у нього є мінімальний борг, видати повторну позику відмовляться.
 2. Перевірте, до якого місяця і року дійсна картка, на яку ви збираєтеся отримати позикові кошти. Якщо залишилося місяць і менше, деякі фірми видають відмови.
 3. Для успішної верифікації необхідна деяка сума на рахунку - досить буде трьох або п'яти гривень. Якщо на карті немає грошей, поповніть її на мінімальну суму.
 4. Від якості та правильності введеної інформації залежить рішення сервісу. Не варто поспішати, щоб швидше заповнити поля, достатньо однієї помилки, щоб втратити шанс на отримання позики.

Якщо компанія відмовилася від співпраці з вами, то ймовірно, що це сталося з однієї з перерахованих вище причин. З огляду на високий показник позитивних рішень і прагнення організацій до розширення клієнтської бази, відмова видається тільки в крайніх випадках. Однак причиною такого вердикту не може бути не кредитне минуле потенційного клієнта, не відсутність офіційної роботи.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику