Кредит на iPhone

Зміст:

 1. Способи вигідно отримати гроші
 2. Що необхідно для отримання кредиту

Компанія Apple завжди привертає своїми новинками. Кожен, хто бажає підкреслити свій статус гаджетами бажає володіти останньою моделлю айфонів. Заможній людині це вдається без проблем. А ось, наприклад, студенту без кредиту не обійтися.

Якщо раніше слово «кредит» викликало у багатьох страх і побоювання, то зараз це вже звична справа. Адже дев'ять з десяти необхідних речей людина набуває в кредит.

У великій кількості банків і кредитних організацій панує величезна конкуренція. Саме тому кожна з них намагається залучити собі, як можна більше клієнтів заманюючи їх привабливими умовами, знижками, процентними ставками. Так що оформити кредит на iPhone, не складає проблеми.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Способи вигідно отримати гроші

Якщо ви володієте хорошою силою волі і терпінням, то звичайно можете постаратися накопичити на покупку. В такому випадку ви не переплатите, хіба тільки за час збору грошей ціна злетить. Але якщо вам хочеться отримати бажаний Айфон вже зараз, то тоді вам варто розглянути деякі способи придбання. Завжди можна звернутися в банк за кредитом, оформити позику в мікрофінансової організації, затвердити розстрочку в магазині, який продає телефон, або взяти гроші в ломбарді. Давайте розглянемо кожен варіант.

Кредит і розстрочка, в чому ж різниця? Кредит - це видача грошових коштів на придбання товару з умовою обов'язкового повернення. Кредит буває процентний і безпроцентний. Другий варіант зустрічається вкрай рідко. Зазвичай така можливість буває на етапі залучення нових клієнтів, а в подальшому при оформленні повторного кредиту відсоток озвучується. В середньому відсоток, який нараховується, становить переплату в розмірі 20% - 30%.

Розстрочку багато хто вважає більш вигідним варіантом, для придбання iPhone в кредит. Розстрочка це чисто споживчий кредит, на покупку товарів. Дана процедура вигідна як кредитору, так і позичальнику. Процес розстрочки полягає в тому, що ціна телефону розбивається на рівні частини і виплачуються в певний термін. Розстрочка теж оформляється з банком, і він бере свій відсоток, але продавець телефону надасть вам знижку, яка і буде дорівнювати банківському відсотку. Тому ви оплатите тільки ту суму, яка вказана на ціннику. Але продавець магазину, з великою ймовірністю продасть вам ще додаткові продукти. Наприклад: для страхування, додаткове програмне забезпечення, аксесуари тощо.

Ще один не менш популярний спосіб купити Айфон в кредит - це співпраця з мікрофінансовою організацією. Цей вид кредитування набирає популярності через свою зручності і оперативності в оформленні позики. Однак і в цьому виді кредитування є свої мінуси - це не дуже великі суми і терміни кредитування. Даний варіант підійде тим, у кого вже є якась сума для покупки iPhone.

Взяти гроші в ломбарді - це на наш погляд крайня міра. Оскільки звертаючись туди вам, доведеться залишити, щось не менше дороге для вас. Це можуть бути і прикраси, і побутова техніка. Можливість повернути вашу річ є, але тоді вам доведеться повернути той займ, який вам давали.

Що необхідно для отримання кредиту

Якщо ви збираєтеся оформити кредит в банку, в першу чергу вам доведеться виділити час для того що б відвідати відділення банку. Оскільки більшість банків працюють в будні дні - це означає, що потрібно відпрошуватися з роботи.

У звичайний список документів, які потрібно буде надати банку входить:

 • Паспорт громадянина України (крім АР Крим, і зони АТО);
 • Індивідуальний податковий номер;
 • Довідка про доходи;
 • Копія трудової книжки;

Це список документів може доповнюватися в залежності від умов банку. Крім цього у вас попросять номери телефонів людей, які готові за вас поручитися. А також можуть затребувати копії їх документів. Це звичайно є додатковою складністю, через яку багато хто замислюється про необхідність оформляти кредит в банку. Оскільки не всім приємно, коли про їх вирішенні оформити кредит дізнаються їх найближчі родичі або колеги.

Якщо ви задумалися про оформлення кредиту на iPhone в мікрофінансовій організації. Вам слід знати, що подібні компанії працюють онлайн через інтернет. Великим плюсом є відсутність необхідності виділяти спеціальний час для відвідування офісу. Весь процес ви можете здійснити з дому, з офісу, сидячи на лавочці в парку або відпочиваючи на курорті.

Все, що вам знадобиться це будь-який пристрій з виходом в інтернет, а також:

 • Паспорт громадянина України (крім АР Крим, і зони АТО);
 • Індивідуальний податковий номер;
 • Мобільний телефон;
 • Електронна пошта:
 • Кредитна карта будь-якого банку України.

Всі ці документи вам не потрібно копіювати або знімати скан копії. Досить їх приготувати, що б вони були при вас під час оформлення заявки. Заповнивши протягом 15 хвилин анкету на сайті Кредитної компанії на ваш номер мобільного прийде відповідь з рішенням за заявкою. І при отриманні позитивної відповіді грошові кошти зарахуються на вашу карту протягом 5 хвилин. Вся процедура оформлення займе не більше 20-30 хвилин.

Потрібно відзначити, що з п'яти заявок, схвалення отримує чотири. Як бачите ймовірність отримати позику дуже велика.

Який із способів оформлення Айфона в кредит підійде вирішувати тільки вам. Варто лише пам'ятати, що будь-який кредит, розстрочку або позику потрібно повертати і виконувати свої кредитні зобов'язання в строк, встановлений в Договорі.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику