Кредит на побутову техніку

Змiст:

 1. Як взяти кредит на техніку?
 2. У яких банках найвигідніші умови по кредитах на побутову техніку
 3. Перевага придбання побутової техніки в кредит

Мрієте про сучасну, функціональну кухню? А, можливо, бажаєте стати власником нового телевізора або пральної машини? На жаль, наші плани далеко не завжди збігаються з можливостями. Абсолютно не всі українці можуть дозволити собі покупку дорогої побутової техніки.

Але приводів для розпачу абсолютно немає! Не відмовляйте собі в зручності, комфорті та реалізації особистих потреб. Більше не потрібно збирати і тотально економити, якщо на даний момент в розпорядженні немає необхідної суми. Тепер для будь-якого жителя країни є можливість оформити кредит на побутову техніку швидко і легко.

Вибір товарів на ринку кредитування по істині вражає: від ноутбуків і портативних навушників до кухонних плит і кавоварок - все це доступно прямо тут і зараз.

Один з головних плюсів позик на побутові товари - швидкість: простій в черзі супермаркету іноді забирає більше часу, ніж оформлення кредиту. У цій статті ми допоможемо розібратися, як же взяти техніку в кредит найбільш просто і вигідно, з мінімальними вартістю і вимогами.

Процентна ставка
51.62 - 96.2% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 23 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Процентна ставка
36.99 - 84.99% на рік
Сума позики
1 000 - 300 000 грн
Термін
6-60 міс.
Вік позичальника
від 21 до 75 років
Спосіб отримання
готівкою
Raiffeisen BANK AVAL
Процентна ставка
40 - 60% на рік
Сума позики
5 000 - 300 000 грн
Термін
13-48 міс.
Вік позичальника
від 23 до 69 років
Спосіб отримання
готівкою
Банк Кредит Днепр
Процентна ставка
0.001 - 67.63% на рік
Сума позики
3 000 - 50 000 грн
Термін
12-60 міс.
Вік позичальника
від 22 до 65 років
Спосіб отримання
готівкою
Альфа-Банк
Процентна ставка
0.01 - 39.9% на рік
Сума позики
1 000 - 200 000 грн
Термін
3-6 міс.
Вік позичальника
від 21 до 70 років
Спосіб отримання
готівкою

Як взяти кредит на техніку?

Створення банківської кредитної картки.

Незалежно від планів на майбутнє, завжди дуже зручно і практично мати в запасі кредитку. І в разі, якщо у вас з'явиться необхідність миттєво придбати будь-який товар, більше не доведеться звертатися до фінансової установи для оформлення позики.

У деяких компаніях існує «грейс-період» - часовий проміжок, за який відсотки за користування кредитною лінією не нараховуються.

Кредит безпосередньо в магазині.

Деякі торговельні точки пропонують оформлення «безвідсоткового кредиту», хоча варто відзначити, що його «безвідсотковість» не є абсолютною. Але найважливіша перевага - зручність. Без додаткових документацій кредит оформляється в місці продажу товару за допомогою ідентифікаційного коду і id-карти.

Готівковий кредит в банку.

Взявши з собою вже перераховані документи, ви можете відправитися в найближче банківське відділення. Цей відмінний варіант, якщо ви точно знаєте розмір бажаної суми. Але ось нюанс: на відміну від попередніх альтернатив, отримати схвалення на заявку від банку, не будучи його постійним клієнтом, досить не просто. Важливим фактором є і те, що серед усіх кредитів саме на споживчі, банки нараховують найвищу оплату.

Експрес-кредитування.

Можна довго говорити про плюси цього методу. Проте це об'єктивно один з найлегших і не витратних способів грошової позики. Накладений відсоток досить великий, однак з огляду на нетривалість угоди, ви не переплатите занадто багато.

Кредит у ростовщіка.

При невдачі оформлення банківського кредиту, альтернатива - займ у приватної особи. Відмінний метод отримати гроші без додаткових перевірок і єдиний, мабуть, спосіб оформлення кредиту з поганою кредитною історією. Банки навряд чи захочуть пропонувати співпрацю з позичальникам у якого негативна репутація.

Є кілька важливих моментів, які обов'язково варто врахувати:

 • Не оформляйте позику у погано знайомих вам людей і тих, на кого не можна покластися;
 • будьте впевнені, що зможете повністю погасити борг, в іншому випадку з вас можуть почати вимагати його не в самій ввічливій формі;
 • будьте готові до змін умов кредитування на користь іншої особи.

Взяти кредит на карту онлайн.

Щоб не їхати куди-небудь зі стосом документів, спілкуватися з співробітниками установ і витрачати зарплату на проїзд в метро, зайдіть на сайт онлайн-організації та заповніть спеціальну форму. Вам не буде потрібно ніяких поручителів і застав, лише підключення до інтернету і скан-копії документів, що засвідчують особу.

У яких банках найвигідніші умови по кредитах на побутову техніку

Слід з особливою ретельністю поставитися до вибору кредитної організації і довіритися тільки надійнішим з них. Перед тим, як починати дії складання заяв і підписання угод, детально розберіться з вимогами, які вони висувають.

Взяти кредит на покупку побутової техніки та інших споживчих товарів можна в таких банках України:

 • «Перший український міжнародний банк» - без комісії і авансу, а річна ставка становить всього 0.01%, кредит від 300 грн. до 50000 грн.;
 • «ОТП банк» - ті ж умови, але менша сума кредиту: від 300 грн. до 50000 грн
 • «Credit Agricolе» - річна ставка 0.01%, кредит від 1000 грн. до 50000 грн. + аванс від 10%;
 • «Альфа-Банк Україна» - річна ставка 0.01%, кредит від 300 грн. до 100000 грн.;

Перевага придбання побутової техніки в кредит

 1. Відсутність очікування. Оформивши кредит на техніку, ви даєте собі волю стати щасливим власником бажаного товару в лічені хвилини.
 2. Відповідність трендам. Купіть модернізовану новинку відразу після її виходу на ринок. Немає потреби терпіти застарілу модель гаджета, якщо можна взяти телефон в кредит через інтернет або готівкою.
 3. Економія. Ні, ви не помилилися. Навіть враховуючи певний відсоток фінансової компанії, часто дешевше оплатити товар відразу, ніж чекати зростання вартості.
 4. Щомісячна оплата. Магазини дають покупцеві самому вирішити, за яку кількість часу сума за товар буде виплачена, а також розмір виплат.
 5. Лояльні умови. Завдяки відсутності внесків, комісій, штрафів та невисокою процентною ставкою, популярність кредитів щодня зростає.

Незалежно від того, на якому варіанті кредитування ви зупинилися, який банк для цього вибрали, не забувайте показувати себе порядним і чесним позичальником. Погана кредитна історія назавжди зіпсує вашу фінансову репутацію і зробить небажаною особою для банків. Доведеться звертатися до менш надійних і вигідних кредиторів. З цієї причини, продумуйте свій бюджет, стежте за витратами, і тоді взяти кредит на побутову техніку не складе труднощів.

up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику