MoneyVeo
1-126 днів
Процентна ставка 0.01%ставка на перший кредит 1.7%повторный кредит
15 000 Перший кредит,
30 000 повторный кредит.
манівео
Рейтинг 4.3/5 Oснован на 2 отзывов пользователей.
"Кредит під 0,01%" для всіх нових клієнтів!

МаниВео відгуки та вся інформація про компанію

0 800 219 393
Рейтинг
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Проголосувати
Процентна ставка
0.01 - 1.7% на день
Сума позики
15 000 - 30 000 грн
Термін
1-126 днів
Вік позичальника
від 18 до 90 років
Час розгляду
8 хвилин
Спосіб отримання
на картку
Акція від CreditPlus

Зміст:

 1. Moneyveo взяти кредит онлайн доступно кожному, без підтвердження доходу
 2. Як отримати Moneyveo позики онлайн

Плюси:

 • Кредит може отримати практично кожен бажаючий у кого є на руках карта одного з банків України;
 • можливість швидко отримати кредит;
 • не вимагає підтвердження доходів і поручителів;
 • діють промокоди;
 • сучасний сайт;
 • цікаві пропозиції по кредиту для нових клієнтів.

Мінуси:

 • Приховані відсотки і комісії для залучення нових клієнтів;
 • висока процентна ставка для постійних позичальників;
 • фактична сума виданого кредиту може бути значно менше запитуваної;
 • самостійно списувати гроші з банківських карт в разі прострочення по кредиту;
 • одноразова комісія при переказі грошей на картку;
 • довго завантажується сайт;
 • Час роботи підтримки: Пн-Пт: 9:00 - 21:00, Сб-Нд: 9:00 - 18:00.

Додаткова інформація:

 • Різні варіанти погашення: Через особистий кабінет, в відділенні банків України вказавши реквізити Moneyveo а так само через термінали City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox
 • можливість продовження кредиту: Можливо. Ф-ція пролонгації, реструктуризація кредиту.
 • Вартість продовження кредиту (% за продовження): Сума нарахованої комісії на тіло кредиту
 • Можливість перерахунку суми при достроковому погашенні кредиту: Можливо
 • Можливість часткового погашення кредиту: Можливо
 • Можливість заморожувати суму нарахованих штрафів, пені: Неможливо
 • можливість переводити бонуси на банківську картку: Можливо
 • Можливість отримання бонусів при поверненні іншому кредиту.

Вам буде цікаво: mycredit запустив акцію - кредит під 0%

Moneyveo взяти кредит онлайн доступно кожному, без підтвердження доходу

Основний принцип компанії Moneyveo - взяти кредит на суму 10 000 гривень може будь-який громадянин України, у якого є діюча карта будь-якого українського банку. Процес отримання кредиту максимально швидкий і простий. Щоб отримати гроші, не потрібно приїжджати в офіс компанії і підписувати купу паперів.

У випадку з Moneyveo гроші онлайн в борг оформляється віддалено повністю через інтернет. Не потрібно стандартна підпис кредитоотримувача. Клієнти підтверджують свою згоду на взяття певної суми грошей, цифровим кодом, який приходить в смс.

Moneyveo плюси і особливості:

 1. Щоб отримати кредитні кошти на картку, не обов'язково бути власником позитивної кредитної історії. Розглядаються будь-які заявки, навіть з непогашеними заборгованостями іншим банкам.
 2. Не потрібно поручительства, довідок з місця роботи для фізичних осіб і податкових декларацій від ПП.
 3. Картка на потрібну суму грошей, поповнюється на наступний день.
 4. Сучасний сайт зі зручною навігацій, дозволяє оформити онлайн заявку і взяти в Moneyveo гроші в борг навіть тим, хто ніколи не мав справу з онлайн-позиками.

Як отримати Moneyveo позики онлайн

Новим клієнтам регулярно надаються цікаві кредитні пропозиції і унікальні акції. Щоб отримати цільовий кредит, необхідно зареєструватися в особистому кабінеті на сайті організації, вбити в поля анкети правдиву інформацію, вказати суму позики до 10 000 гривень.

У компанії Moneyveo умови для отримання грошей дуже прості:

 • наявність українського паспорта;
 • наявність картки одного з банків України;
 • вік від 18 років.

Заявка розглядається за 8 хвилин, після чого потрібно дочекатися відповідного дзвінка від кредитного фахівця з докладною інструкцією. Необхідна сума грошей від Moneyveo онлайн на карту надходить протягом 12 годин.

Мета позики може бути будь-який - реструктуризація кредиту стороннього банку, ремонт, подорож. Термін повернення - 30 днів. Можливий перерахунок боргу при довгостроковому поверненні грошей. За кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 3%, що вище, ніж у багатьох аналогічних компаніях, що видають мікропозики.

Погашати кредитний борг можна будь-яким доступним способом:

 • маючи доступ до інтернету, повернути гроші можна через особистий кабінет з будь-якої точки світу;
 • знаючи реквізити Moneyveo, погашати заборгованість можна переказом через касу будь-якого банку України;
 • через термінали платіжних систем EasyPay, iBox, City 24, 24nonStop.
Взяти позику
Оцініть сервіс MoneyVeo
Швидкість завантаження сайта
Клієнтська підтримка
Прозорість умов
Дякуємо, ваш голос врахований! Ви вже голосували! Оцініть усі позиції!
Залишити вiдгук про MoneyVeo
Вибачте, посилання в тексті заборонені Вибачте, 1 відгук на годину Пройдiть перевiрку

Дякуемо, Ваш відгук важливий для нас

Вiдгуки про MoneyVeo
user-avatar
все просто и быстро
user-avatar
MoneyVeo супер! Очень помогли. Спасибо.
user-avatar
Срочно понадобились деньги. По совету подруги обратилась в MoneyVeo. Быстро рассмотрели мою заявку. Одобрили за 10 минут. Может быть чуть дольше. Деньги перевели на карту. В целом очень довольна. Спасибо, что помогли решить мои проблемы.
user-avatar
На прошлой неделе брал себе помощь до зарплаты в размере 3500. Порадовало, что в первый раз не пришлось платить почти никаких процентов. Необходимую сумму я вернул через 5 дней, никаких проблем при погашении не было. Могу рекомендовать к сотрудничеству.
user-avatar
Оформила заявку на 3000 гривень, перезвонили, уточнили некоторые данные, и деньги на карте ;) Хороший сервис, нормальные проценты, с выплатой кредита не тянула, отдала в срок.
user-avatar
Успешно на той неделе получилось оформить здесь кредит. Манивео действительно меня не подвел, качественный сервис, требования тут не такие жесткие. К слову, брал заем на сумму 5000 гривен.
user-avatar
Я пользовалась не однократно и времени на первую обработку ушло около 30 минут, нужно создавать личный кабинет. Дальше - 10 мин и деньги на карте. Все хорошо если вовремя погашать, единственный минус - поддержка не круглосуточная. А так можно не переживать по поводу утечки информации, это самое страшное при оформлении у непонятных компаний.
user-avatar
Первый кредит брала у Манивео на 3000 гривен. Закрыла досрочно. Во второй раз не успевала с погашением. Оформила пролонгацию на 10 дней. Если понимаете, что не сможете погасить займ вовремя, обращайтесь в службу поддержки, не ждите пока сумма вырастет в несколько раз. Конечно, возвращать пришлось сумму большую, чем указано в договоре. Но в пролонгации не начисляется пеня в отличие от просрочки.
user-avatar
Чтобы не было проблем с кредитами, нужно думать о возможностях закрыть его до составления договора. Со сроками лучше подстраховаться. В Манивео можно погасить займ досрочно. Я всегда оставляю запас времени, мало ли как сложатся обстоятельства. Платеж можно вносить частями, тогда и проценты начисляются на оставшуюся сумму. Все отслеживается на сайте Манивео в личном кабинете и не пишите ерунды, что это ЛОХОТРОН.
user-avatar
Услугами Манивео пользовалась только один раз, когда в срочном порядке пришлось снимать новое жилье. Денег не хватало чтобы заплатить сразу за два месяца. Микрозайм на 3000 гривен оформляла в выходной день поздно вечером, деньги сразу поступили на карту. На утро я снялуа их и у меня была необходимая сумма на руках и я благополучно решила вопрос с жильем. Деньги вернула в срок, тоже, как говорится, не выходя из дому, с той же карты на которую мне перечислили деньги с Манивео.
user-avatar
О чем тут говорят… какой день xD Тут не люди обрабатывают заявки, а система. Полчаса с первой регистрацией и все, если быстро печатаете, то за двадцать минут справитесь)) Успела кофе допить и деньги упали на карточку Привата. Легко, быстро, без лишних документов. Сервису доверяю, лицензии на сайте, работа против мошенников с киберполицией, лишнего не уведут, а вот бонусами делятся. Пользуйтесь, только платите за пользование в срок.
user-avatar
О чем тут говорят… какой день xD Тут не люди обрабатывают заявки, а система. Полчаса с первой регистрацией и все, если быстро печатаете, то за двадцать минут справитесь)) Успел кофе допить и деньги упали на карточку Привата. Легко, быстро, без лишних документов. Сервису доверяю, лицензии на сайте, работа против мошенников с киберполицией, лишнего не уведут, а вот бонусами делятся. Пользуйтесь, только платите за пользование в срок.
user-avatar
Если хотите действительно быстро берите в Быстрозайме мне оформили за 8 минут и сразу 6000 гривен, при чем без процентов, в Манивео ждал больше суток и дозвонится не реально. Очень разочаровн.
user-avatar
Брал много где, но лучше чем Быстрозайм не находил. Быстро, мне первый раз дали 4500 гривн. В Манивео так вобще отказали. Не советую.
user-avatar
Как по мне, то это один из самых адекватных кредитных сервисов!
user-avatar
Беру не первый раз, отличный сервис, очень рекомендую!
up
MoneyExpert рекомендує!
Перший кредит до грн під %
Взяти позику